Луценко пропонує першому заступнику мера Ужгорода, котрий "в бігах", угоду зі слідством

"Облпрокуратура та управління К СБУ зафіксувало на вимаганні хабаря першого заступника мера Ужгорода Цапа, який вимагав у підприємця 40 тис грн за дозвіл приватизації землі. Посередник, визначений хабарником, сьогодні затриманий при отриманні другого траншу хабаря", - інформує на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Луценко пропонує першому заступнику мера Ужгорода, котрий "в бігах", угоду зі слідством

З його слів, І.Цап "перебував у цей час в Києві і, дізнавшись про це, подався в біга".

Ю.Луценко "рекомендує" І.Цапу "негайно прибути в прокуратуру з повинною". Зі слів генпрокурора, "можна навіть укласти угоду зі слідством, якщо вказати, кому йшли гроші на гору".

Посередник, затриманий при отриманні частини хабара

26 січня 2017р.

Теги: хабар, Іштван Цап, Луценко

Коментарі

(.) 2017-01-26 / 12:23:32
юга най спершу своїми ся свиньми займе

юрист 2017-01-26 / 11:21:42
Все життя пропрацював в правоохоронній системі, але не розумію, який може бути хабар, коли так званий хабароотримувач - Іштван Цап, знаходився від цього дійства за 700 кілометрів, тобто у Києві. Чи тепер для складу злочину, передбачено ст 368 КК не треба вже хабароотримувача ???
Так нібо-то треба "ст. 368 ч. 1 КК Одержання службовою особою в будь-якому вигляді хабара за виконання чи невиконання в інтересах того, хто дає хабара, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища" Від частини першої танцюють і інші частини цієї статті.
А якщо якийсь клоун просто приніс бабло в Раду, то це ще треба доказати, що для Цапа, а не для Андріїва чи Волошина. То яка перспектива у цієї справи, догадайтеся з одного разу.

Гобі 2017-01-26 / 10:46:53
іщтван може лем вповисти геби Луцценко Юггко поцілував його в Будапешті в дупу

Робі 2017-01-26 / 10:41:00
Луценко без суда і слідства вже призначив Цапа винним, це у його репертуарі, але якби Луценко знав який зброд працює у прокуратурі Закарпаття то може би і не спішив з висновками, бо з цьоі справи може бути великий пшик. Цікаво було би почути коментарі Цапа з цього питання. Як би піонери з прокуратури не сіли у багно разом з піонервожатим Гаврилюком.

Дід Микола 2017-01-26 / 10:08:27
У Турції в цьому році добудують понад 100 в’язниць, нам треба хоча б 500 і щоб не пустували, а економіку країни піднімали.

Андрій 2017-01-26 / 10:07:14
СБУ в черговий раз спільно з прокуратурою провела навчальну операцію по виявленню хабарників))), а ви тут реально повірили))))

петро 2017-01-26 / 09:46:37
козли

Джамп 2017-01-26 / 09:06:40
На морду посредника посмотреть и все становится ясным,с трудом верится,что Иштван попался на какие то 40шт,,бред какой то!!!

ната 2017-01-26 / 09:03:13
Куди накивав? А що Цап на сесії вирішує питання земельні?

Ужгородка 2017-01-26 / 08:55:29
То це за словами посередника - Цап у всьому винен? А презумція невинуватості? Цап гроші в руки брав? Якщо ні - то пора закінчувати цю клоунаду...

Степан Крук 2017-01-26 / 08:44:24
Цап капусти захотів!

Зоро 2017-01-26 / 08:41:49
То браконєрство бо сезон охоти на Цапів закінчився!!! почнеться тільки у травні!!!

Іван 2017-01-26 / 06:54:34
Іштван, Іштван це тобі не біг-бордами лівими торгувати. Яким був таким і залишився лиш щось сума маленька, а все таки це заступник, тому і сумніваюсь щось тут не те знаючи нинішніх працівників алконавта Гаврилюка. Як то кажуть не вірю!

Опер 2017-01-26 / 03:18:11
Цап накивав пятами.

Юрист 2017-01-26 / 00:34:14
Не вірю !!!

НОВИНИ: Кримінал

14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 4
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 2
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 10
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу
18:35
/ 1
В Ужгороді грабіжниця штовхнула та відібрала в жінки сумку
18:04
/ 1
П'яти "ухилянтам", які намагалися виїхати в Румунію як "червонохрестівці", повідомили про підозру
11:01
/ 1
Справу про підрив гранат депутатом Батрином на сесії Керецьківської сільради передали до суду. Корумпованого голову Мушку досі не судять
21:42
/ 1
Детективи БЕБ вилучили в двох ужгородців 3000 контрафактних електронних сигарет на 2,5 млн грн
19:48
/ 3
Наркоторговцеві з Рахова присудили понад 7 років тюрми з конфіскацією майна