Поліція оприлюднила ВІДЕО затримання судді-неадеквата Ротмістренка з боді-камер патрульних

Патрульна поліція Ужгорода та Мукачева оприлюднила відео із затриманням судді Ужгородського міськрайонного суду Михайла Ротмістренка ввечері п'ятниці, 9 грудня.

Поліція оприлюднила ВІДЕО затримання судді-неадеквата Ротмістренка з боді-камер патрульних

При цьому, в оприлюдненій патрульними інформації повторюється перебіг подій з затриманням і версія про можливе наркотичне сп'яніння водія BMW X5, раніше висловлена у Фейсбуку очільника патрульної поліції Закарпаття Юрія Марценишина. Але висловилюється сумнів, що це буде доведено працівниками Закарпатського облнаркодиспансеру: "Патрульні допустили, що водій був нетверезим, однак освідування у диспансері цього не підтвердило. Натомість поведінка судді абсолютно не відповідала обстановці, будучи збентеженим, він не розумів, де і чому перебуває, та постійно смикався, що викликало підозри на стан наркотичного сп’яніння, після чого у чоловіка взяли відповідні проби для аналізів. З огляду на неодноразові рішення на користь водіїв, звичайно, рішення лікарів може бути очевидним."

"Сподіваємося на об’єктивну, незалежну, неупереджену оцінку лікарів та на підтримку і розуміння в цій ситуації суспільства", - пишуть патрульні.

10 грудня 2016р.

Теги: Ротмістренко, алкоголь, наркотики

Коментарі

А судді хто 2016-12-14 / 07:13:11
Міхо призначав суддею - ці руки нічого не крали. Тому питання : а хто їх таких призначив. У Пакистані зняли президента за те що на їхав на голову верховного суду. Народ захистив суддю. А ще Старше( ще комуністичне) покоління суддів ніколи б такого собі не дозволили.

100ronnij 2016-12-12 / 21:25:53
Напрошується вельми потовчене питання:
"а судді хто ???"
Чи має право ця людина своєю професійною діяльністю впливати на долі інших людей ???

Інте ЛЕКТ 2016-12-12 / 18:05:27
Неподобство !!!

КОПАМ 2016-12-11 / 14:56:08
хлопці при слідуючому затриманні як буде це Падло обнюхане і обригане на авто від вас в третій раз знову тікати то ПРИСТРЕЛІТЬ його Падлу поки він не вбив когось із наших дітей!!І в остиваючу руку підераста цього судді поставте виделку або ножик і все!!АМІНЬ!

Степан Крук 2016-12-11 / 13:47:52
Понеділок! Висновок допінгового контролю Обласного наркологічного диспансеру: "Наркотичних речовин в крові не виявлено. Вживав ГЛЮКозу".

............... 2016-12-11 / 13:42:10
Телепортували інопланетяни Ротмістренка в поле. Той оглянувся, а поряд кенгуру бігають. Ротмістренко:
-Ні фіга собі! Представляву собі, яка туй має рости конопля, коли туйки такі кузнєчики скачуть!!!

................. 2016-12-11 / 13:25:22
Поліція:
-У Вас є кому зателефонувати, щоб машину забрали?
Ротмістренко:
-Дораз позвоню прокурору, начальнику міліції і всєм остальным! Алло! Ноль...пятдесят, десять, сімдисят...тристо пятнадцять? Нє?!А якого хера треба было трубку брати!!?

порядок 2016-12-11 / 12:07:26
треба уло полісменам пристрілити як пса падлу

Мішка 2016-12-11 / 11:04:47
а що мені Данко учинит. я його обирав,а не він мене

Міша 2016-12-11 / 10:48:08
Народе што ви пишете дурниці про якісь аналізи? Так ун нич толком не здав.От крови отказався, а вистявся ще в полі там де го найшли.А то што там вату пооблизував нич не даст.Дурік дуріком айбо знав што робит.Вопрос до тої бабздирі, што го освідетельствувала, она што нарика обдолбаного в гузицю не спознає?!

Хатія 2016-12-11 / 10:01:26
Маладец Міхо! Проганял ету свору Па улицам и палям. Ани на лучше не способны. Четыре наряда... Гнались. Мая школа.

Гурка 2016-12-11 / 09:44:07
Робутнику наркодиспансера надо розогнати нахрен що не мажор то трезвий.із за таких п...рів люди гинуть на дорогах.кілько они спасли чиновнику, стина і самого кручаницю сина таксіста який збив 3 людини насмерть таких мало заюити скотів разом з тим дохтором

Віталій Грегор 2016-12-11 / 01:45:04
Про телепортаційні здібності представника Ужгородської Феміди..

Поліція: Чому тікали від поліції?
Суддя М.Ротмістренко: Коли? То навєрно не я був.
Поліція: Не вживаєте? Чому втікали так?
Суддя М.Ротмістренко: Від кого?
Поліція: Від поліції.
Суддя М.Ротмістренко: Та я тільки шо вон тут появився (в полі біля машини)...

А майже 4 місяці тому цього ж персонажа було зупинено в Мукачеві за нетверезе керування цим же незадекларованим BMW X5 із дозою алкоголю в крові 2,4 проміле, що в 10 раз перевищує встановлену норму. Однак Мукачівський гуманний суд в особі судді В. Носов закрив справу за термінами, "забувши" вказати в результативній частині рішення "вину" судді-п'яниці.

Наразі освідчення в Закарпатському обласному наркодиспансері показало відсутність алкоголю в його крові, щодо наявності наркотичних речовин результат буде в понеділок. Якщо звісно ж не чергова кругова порука..

Органи правосуддя "закрийте" (за грати чи в дурку) накінець цього суспільно небезпечного неадеквата із Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області, поки він не збив когось на смерть, бо прийдеться застрелити його як навіжену собаку

порох-вальцман 2016-12-10 / 23:59:23
данко наш по крови

Васька 2016-12-10 / 23:21:30
Ой, красавчик, розсмішив...давно так не сміявся. А журналіст факт якись супер мен, де що не станеться так він тут як тут.

..... 2016-12-10 / 23:09:28
Данко на виход

..... 2016-12-10 / 22:07:04
Данко після такого позорища і поведінки очолюваного ним суддівського корпусу не то шо має піти у відставку, а має сам привязати себе др стовпа ганьби на пл. Народній

укр 2016-12-10 / 22:05:49
я вважаю, що патрульні спрацювали професійно, а "АГА" каже, що вони дармоїди, я зовсім так не вважаю, молодці хлопці. Порівняйте хоча би фото цих молодих копів з минулими "присташами", "мордатими Василями".

ага 2016-12-10 / 21:50:15
а може он просто из этих дармоедов-селфиков прикалывался?

укр 2016-12-10 / 21:20:58
прошу вибачення у п.Ротмістренка, що я у попередніх коментарях засуджував його, але зараз беру свої слова назад: він нормальний наш пацан - ПАК, ТУЙ СТОВУ, ВУПИЛИЗЬМЕ з Славіком, КАРОЧЕ ПОЗЕРАВИМ ТЕЛЕВІЗОР, А ПОТОМ Я ТУЙ ПОСЕРЕК ПОЛЯ. Я ржав, чесно, який він смішний. Але такі не можуть бути суддями, йому пряма дорога в КВН, молодець.

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 1
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон