В Ужгороді п'яний працівник СБУ на "Мерседесі" травмував двох людей (ФОТО, ВІДЕО)

Про це повідомляє, розмістивши відповідні фото і відео, власкор "Нового каналу" на Закарпатті Віталій Глагола.

В Ужгороді п'яний працівник СБУ на "Мерседесі" травмував двох людей (ФОТО, ВІДЕО)

З його слів, о 21:50 на так званому "переході смерті" в Ужгороді, що на вулиці Минайській, чоловік із явними ознаками алкогольного сп'яніння збив одразу двох людей. "Мерседесом" А-класу з номерним знаком АО 0030 АМ кермував чоловік, котрий представився як Олександр Лях. Свою вину не заперечує. 

Зі слів журналіста. в авто була дитина - хлопчику на вигляд 8-10 років.

Потерпілих забрала швидка з місця пригоди. В одного перелом ключиці, а в іншого - садна. Обоє живі. Нардеп Мустафа Найєм, який у Фейсбуку також коротко повідомив про цю подію, каже. що обоє потерпілих - іноземці.

Олександр Лях є співробітником УСБУ в Закарпатській області. До честі винуватця ДТП, він не втікав з місця події і не приховував свої ім'я та місце роботи.

09 грудня 2016р.

Теги: ДТП, перехід, СБУ

Коментарі

КГБшник нелюстрований 2016-12-12 / 15:59:14
Лексика без мата -это здоровый образ жизни, это спокойное, уравновешенное состояние своей психики, это не засорение окружающей действительности от грязных агрессивных изливаний своей души. Не доводите себя до такого сотояния, чтобы не контролировать , какую речь вы произносите. Это не только не красиво, это еще ведет к проблемам со здоровьем. Поэтому, я призываю к здоровому образу жизни.

Поэтому, господину писавшщему комент до "павди"+Матвієнко О.В" - йди в дупу!

Адмін 2016-12-12 / 14:02:33


Попередження: оберіть для з'ясування стосунків інший маданчик, а не флудіть в коментарях. Всі наступні коментарі на взір попередніх видалятимуться


КГБшник нелюстрований 2016-12-12 / 13:55:01


Коментар видалено. Адмін


дебилу КГБшнику нелюстрованому-викидышу 2016-12-12 / 13:41:37


Хамство і нецензурна лексика. Коментар видалено. Адмін


КГБшник нелюстрований 2016-12-12 / 13:32:44
Чуеш Ти мудак, який пише до "правди"+Матвієнко О.В.", кіть Ти такий модний то одкрий своє є**ло та прийди на Довженка, чи на Набережну і в очі це скажи, увидиме, хто шваль, а хто не шваль! Тебе мурло обосране ніхто до цього не обзивав, Ти неудачний канторський викидиш! Ніхто Ляха не відбілює, він попав в халепу і за це відповість. Але добре, шо є люди, які підтримують колегу, товариша, чи просто людину, а Ти як був чмом, так ся ним і лишиш ним, нагуляний вилупок!

до "правди"+Матвієнко О.В. 2016-12-12 / 11:51:28
з вами діти Козлодоєва говорить людина, яка добре знає подібну ВАМ шваль, ставшу на захист КДБешника Ляха О. У Кримінальному Кодексі Укураїни відсутня стаття яка "дозволяє" бухим скотам сідати за кермо автівки після чого давити людей на переходах!!!! І нехер тут "ВИБІЛЮВАТИ" цього мудака!!! Зачірікали на всіх сайтах який він "класний" пацан - і в АТО був, і "культурний" і ще там якась "мама-мамина"!!! А то що він АЛКАШ так, то є ФАКТ - він "тихий" алкаш-хронічний. Порядний офицер НЕ СІДАЄ ЗА КЕРМО В СТАНІ СП"ЯНІННЯ!!!! А якщо сів БУХИЙ ЗА КУЕРМО, ТИ СУКА ВЖЕ ЗЛОЧИНЕЦЬ!!!! ти диви як вони його "захищают"!!!!!! Щось ви мудаки, ЖОДЕН З ВАС, не згадали про постраждалих. ВСІ КИНУЛИСЬ "ВІДБІЛЮВАТИ" Ляха напрягаючи інтернет хвалебними одами про нього...и герой АТО........ну то й що що в АТО був??? Він до речі не приймав активну участь у бойових діях, а так був у відрядженні, як й більшість правоохоронців з Заходу. Теж мені "вояка"........Він ОСОБА, ЯКА В СТАНІ АЛГОЛОЛЬНОГО СП"ЯНІННЯ КЕРУЮЩИ АВТОМОБІЛЕМ СКОЇВ НАЇЗД НА ПЕШЕХОДІВ НА ПІШОХОДНОМУ ПЕРЕХОДІ - от ваш херой..........

правда 2016-12-12 / 11:38:00
Яка ненависть звучить у дописах"Ми що не проводимо ОЧИЩЕННЯ від КДБешної нечисті????." Реально хлопці у КДБ працювали рік-два,а решта років(20-25) у СБУ. Мабуть,"ТОЙ їто знає Ляха",загубився у часі.Шиза косить ряди. Горе от ума і та ж профнепридатність.

Матвієнко О.В. 2016-12-12 / 11:08:48
Хто знає реально Ляха, той мав би знати, що він дійсно проходив службу в АТО і не тиждень чи два, хоча АТО тут ні при чому. Так людина здійснила проступок в житті, але це не повод його оббріхувати та мішати із гівном! Він за своє понесе дисциплінарні санкції. Але казати, що він тіпа "хронічний алкоголік", то це всерівно, що брати гріх на душу! Для таких брехунів можу лиш сказати, що не бажайте зла нікому, якщо хочете аби воно і Вас не знайшло! По ходу всю гниль на Ляха ллють людішкі, яких поперли із тоїж Кантори за профнепридатність! Всі х то знає Ляха, знають як порядну людину, без гонору та понтів! Анонімно можна кричати, що Президента Кенеді збив Лях! Ви аноніми назвіться і докажіть, а ні, то краще жувати, ніж пи**ти!

до дебила який написав До "того хто знає Ляха" 2016-12-12 / 10:33:51
а ти мабуть СТУКАЧ???? открой своё личико Гульчитай, не стесмняйся, напиши свой КГБешный псевдоним!!!! Что предан оперу??? запметна дресировка!!!!

Володя 2016-12-12 / 01:44:43
Поставте там подземный переход

До "того хто знає Ляха" 2016-12-11 / 21:41:09
О. Лях 1971 р. н. тому ніяк не міг бути кдбістом !!! Бачу його майже щодня , п'яним його ніколи не бачив ... А ти чмо анонімне просто хуйло !!!

ТОЙ хто знає Ляха 2016-12-11 / 19:03:27
ГАРАНТУЮ, що Лях по документах БУДЕ ТВЕРЕЗИМ, хоча на відео видно що він БУХИЙ В ДУПЛЬ!!!!!!!!!!!!! І НІЧОГО СБУшнику не буде, бо такі суки "виходять сухими з води". І в АТО він не був!!! По коментах сразу видно, як агентура СБУшна начала тролити цю тему "ВИБІЛЮЮЧИ" цю падлу ЩО ЗБИЛА ЛЮДЕЙ і де НА ПЕРЕХОДІ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ТОЙ їто знає Ляха 2016-12-11 / 18:58:45
Скоїв ДТП полковник Лях Олександр из Закаратського Управління СБУ, хронічний алкоголік, який систематично до цього скоєнного ДТП - сідав за кермо п"яний. Взагалі мені дуже цікаво, чому його не звільнять до цих пір??? Лях із КДБ, розпочав свою службу в органах КДБ ще за радянських часів, а вказану категорию ПОВИННІ ЗВІЛЬНЯТИ, як це обіцяв голова СБУ ГРИЦАК (хоча сам КДБешник)!!!!! До речі в Управління СБУ в Закарпатській області із КДБешників не тільки ЛЯХ О. продовжує службу, там ще найдеться не одна особа, особисто тих, хто звільнився на пенсію, а продовжують службу ЯК ВІЛЬНОНАЙМАНІ (технічні підрозділи, "АЛЬФА", кадри). Ми що не проводимо ОЧИЩЕННЯ від КДБешної нечисті???? Мені кажеться ЩО НІ!!! А скільки їх по равідділах!!!!

Nick 2016-12-11 / 17:11:05
До чого люди всі докотилися! Чого радуєтеся чужому горю? Кожен смакує як будто йому за це гроші дадуть. Кожен хто має авто може попасти в таку халепу, кожен! Тим паче, цей перехід не одне життя забрав людське, і все із- за того що він не освітлюється.

Перехожий 2016-12-10 / 15:01:50
Олександр Лях, це один із реально порядних людей в СБУшній конторі, який мамагається ніколи не грубити та завжди є толерантним. Якби був якимось чмом, то в такій ситуації вже би і номера з машини зняв, і шофер би другий знайшовся, але він лишився на місті! Можливо дійсно мав проблеми із здоровям, можливо випивший. Але ще раз скажу, що це нормальний мужик, без понтів.

Степан Крук =Закарпатцю 2016-12-10 / 14:00:14
Все б нічого, коли б не постраждали люди.

Закарпатець 2016-12-10 / 13:47:15
Прикро. Як атовець знаю особисто цю людину. Він спільно з військовими оди із перших пішов в АТО і пробув майже піроку на пердовій... А зараз так все по дурному.
Хоча насправді в ситуаціі треба розбиратись, чи він дійсно пяний чи просто стресова ситуація або хвороба...
Хлопцям, що постраждали - швидшого виздоровлення!

Василь 2016-12-10 / 11:15:57
До честі,Гарно сказано