В Ужгороді лікар наркодиспансера сфальшував висновок щодо вмісту алкоголю в крові чергового високопосадовця (ФОТО)

Учора, 26 листопада, близько 18:00, в Ужгороді поліцейськими було спіймано за керуванням позашляховика Mitsubishi Pajero у нетверезому стані заступника голови правління "КОМІНВЕСТБАНКу" Юрія Журкі.

В Ужгороді лікар наркодиспансера сфальшував висновок щодо вмісту алкоголю в крові чергового високопосадовця (ФОТО)

Як інформує громадський правозахисник Віталій Грегор, серед ознак були виразний запах алкоголю та тремтіння пальців рук. Від проходження освідчення на місці банкір відмовився через «недовіру» до приладу патрульних та згодився пройти в Закарпатський обласний наркологічний диспансер. 

При освідченні черговим лікарем було виявлено в крові порушника 0,43 проміле алкоголю, що в 2 рази перевищує встановлену норму. Не зважаючи на це, лікар видав висновок, що особа з врахуванням загальних ознак твереза, не зазначивши як показники приладу, так і причини їх неврахування.

В зв'язку з ознаками підроблення була викликана слідчо-оперативно група. За наслідками чого Ужгородським відділом поліції відкрито кримінальне провадження за ст. 366 ККУ "Службове підроблення" та почато досудове розслідування.

Банкіру поліцейськими було запропоновано пройти освідчення в Мукачівській ЦРЛ, однак він відмовився, оскільки дані результати його влаштовують.

"Залишається сподіватися, що керівництвом ЗОНДу буде розпочата негайна службова  перевірка із відстороненням лікаря від виконання обов'язків, а слідство в свою чергу буде неупередженим та оперативним. Адже такі фальшування несуть суспільну загрозу вчинення ДТП особами, що в такий спосіб можуть уникнути відповідальності", - констатує В.Грегор.

27 листопада 2016р.

Теги: алкоголь, поліція, КОМІНВЕСТБАНК

Коментарі

попа 2016-12-03 / 14:03:42
иа то все брехня..... поліцаї собі просто показники так роблять...

54321 2016-11-30 / 22:04:42
главврач кстаті тамки дядя Вася бухарики - менше пити треба

Юра 2016-11-30 / 18:11:43
Ану помали, хто там сміє обіжати дядю Мішу? Він кстаті главврач. Най ся каждий на себе подивить.

Освідчений 2016-11-30 / 17:59:50
То ще нич.Я не знаву сего дохтора, тому нич вказати не можу.Но раз і мене на експертизу привезли в тото заведеніє под назвов наркодиспансер. До мене виліз якийсь тіпа дохтор 150кіловий,зачуханий в пустяних райтузах,з рота му так вонило, що то жесть. Короче они там якісь не такі.

trimmer 2016-11-29 / 13:05:33
Скільки тут бруду вилито. Невже не соромно? Справді, "під шафе" не слід сідати з кермо, але всі, хто тут в коментарях блював, викликають сумнів що вони такі святі і праведні, що аж годні вчинити суд Лінча. Безкультурна біомаса.

сорри 2016-11-29 / 00:15:21
ужгородець, ви нічого не переплутали? Прочитайте мій коментар і самі подумайте, а не мені вказуйте

ужгородець 2016-11-29 / 00:04:43
сорри ця колода як ви кажете могла стати причиною ДТП із летальним випадком. Коли таке пишете краще подумайте про те що наступного разу при переході дороги дитинкою ваших родичів, такий ще пяниця може просто збити її, замість того щоб просто було викликати таксі.

сорри 2016-11-28 / 23:58:49
Нормальна людина, яка їхала п'яно. за кермом? А якби він п'яним вбив вашу дитину, дружину, маму - ви би теж вважали, що він просто оступився?

Вийміть у себе колоду з ока.

Робін 2016-11-28 / 23:13:08
Юра нормальна людина , трохи оступився, з ким не буває , це не привід лінчувати в цілому достойного чоловіка, вийміть у себе колоду з ока.

Черешня 2016-11-28 / 22:40:27
Чобович,та перестань уже бухати. Проп"єш і Паджеро

Саша 2016-11-28 / 22:30:10
Читаю і сам не виправдовую цього чоловіка, але скільки тут образ!!!Так сьогодні ви обливаєте брудом, а завтра Вас...невже вся такі святі??? та половина з Вас обїжжали патрульних 10-ю дорогою з-за спиртного і шо самі не пяниці??? Це шо нова Поліція не має ні своїх ні чужих це добре, головне все залишатися людьми...Впевнений, що тепер трошки поменшає за кермом випивших, принаймні на одного. Всім успіхів за кермом і банкірам і нам :)

до петрічко 2016-11-28 / 21:31:26
уткіль знаєш дохтора-геморой ти лічив,чи мозги?

Іван Петрічко 2016-11-28 / 19:48:47
В знаву сего доктора, се вуйко шизофреніка владлена брича.Їх там ціла родина в болниці робит.

Читач 2016-11-28 / 14:18:50
Треба законодавчо встановити, що в разі відмови клієнта проходити експертизу стану алкоголю, слід вважати цю відпому як позитивний результат зі сплатою максимального штрафу. І тоді всі питання "не хочу і не буду" відпадуть.

до WV T4 2016-11-28 / 14:16:00
біров не тужся так сильно,бо обдрищешся.Піди краще памперс поміняй.Це не Владлен-не надійся.

ivo bobul 2016-11-28 / 13:53:32
vika pushla v duppu

Степан Крук 2016-11-28 / 09:01:40
Вже втомився повторювати, що повноваження по експертизі стану алкогольного спяніння потрібно забрати від наркологічного диспансеру і передати в Бюро судово-медичної експертизи.

WV T4 2016-11-28 / 08:48:57
Як звати тварюку - лікаря

Ага, сидите 2016-11-28 / 08:09:24
Ага ,самі на диванах сидите.
Добре шо щи є , вірніше ще лишилися активісти , котрі пяноту за рулем вичисляють , шо не бачите ,як всі вже в задницю опускаємось ?
Пішли бидлоті на зустріч , перестали в профілактичних цілях зупиняти,
а бидлота йсе сприняла по свому .

безсовісні поліцайчики 2016-11-28 / 07:45:50
довго ще ці поліцайчики будуть десредитувати еліту цвіт закарпаття-пяних суддів прокурорів банкірів-як жити в суспільстві де еліта-чмошні алкоголіки й нарики

НОВИНИ: Кримінал

22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували