У Мукачеві відбувся відкритий чемпіонат Закарпаття з Шотокан карате-до (ФОТО)

Цими вихідними у м. Мукачево пройшов відкритий обласний чемпіонат з Шотокан карате-до. Ця спортивна подія проводилася у дні святкування Дня Святого Мартина, який є небесним покровителем міста, що не могло не позначитися на настроях учасників, які проявили високу майстерність і справжню жагу до перемоги.

Змагання зібрали понад 70 спортсменів, при цьому спортсменів не тільки з нашого краю (СКК «ТРФК Солотвино», СКК «Атлант» ,СКК «Сінай»), адже у них взяла участь і команда клубу «С-кампо» з м. Ізмаїл Одеської області.

Головний суддя змагань, тренер вищої категорії, суддя міжнародної категорії, майстер спорту України з карате Роман Маслиган зазначив, що «у змаганнях брали участь не тільки досвідчені спортсмени. Наші першачки під час змагань також пройшли свої перше випробування як юні бійці. Звичайно, що у маленьких спортсменів було помітне хвилювання, але воно проходило, щойно вони виходили на татамі.

Крім того, хочеться відмітить, що вихованці спортивного клубу СКК «Сінай» здобули перемогу у командному заліку та завоювали  16 перших міць, у різних розділах змагань. Зокрема у Куміте «Шобу Іппон» перемогу здобули Олександр Брецко, Олександр Тімофеев, Єгор Шетеля, Андрій Дзямко, Максим Гонак, Денис Буштин. У Куміте «Шобу-Санбон» відзначилися Максим Гонак, Денис Буштин, Олександр Брецко, Кирило Мушинський, Владислав Бауман. Є здобутки у розділі ката, де переможцями стали Максим Гонак, Ольга Гонак та Андрій Дзямко. В джунро ката відзначилися Максим Смочко, Максим Гонак.

Разом з тим, були здобутки і у гостей змагань. Зокрема, дуже цікаво було спостерігати за виступами переможців - Василя Гребенюка, Олександра Гребенюка, Дмитра Мотре (спортсменів команди з СКК «ТРФК Солотвино»), Віктора Борисевича, Олексія Борисевича (спортсменів команди з СКК «Атлант»), Дмитра Парасківа, Максима Гусєва, а також чемпіонки Світу з ката 2016 року Анастасії Новоженіної (спортсменів команди з СКК «С- кампо»).

У підсумку клуб "Сінай" зайняв 1-ще загальнокомандне місце на чемпіонаті Закарпатської області з Шотокан карате-до. 2-ге місце завоювали спортсмени з Тячівської  районної  федерації  карате (керівник Степан Герег). 3-тє місце розділили іршавський "Атлант" (тренер Володимир Бреус) та ізмаїльський "С-кампо" (тренер Володимир Медведєв).

Серед регіонів 1 місце - м . Мукачево, 2 місце. - Мукачівський район, 3 місце - Тячівський район, 4 місце  - м.Ізмаїл (Одеська область) 5 місце - м. Іршава.

Наразі спортсмени готуються до Кубку України, що пройде у кінці листопада в м Харкові.