Міжнародний пункт пропуску "Ужгород" знову заблокований "пересічниками" (ФОТО)

Наразі заблокований в’їзд та виїзд з України до Словаччини. Правоохоронці бездіють

Міжнародний пункт пропуску "Ужгород" знову заблокований "пересічниками" (ФОТО)

В Ужгороді розпочалась акція протесту біля державного кордону зі Словаччиною. Організатори акції, так звані «пересічники», заблокували в’їзд та виїзд з України.

З їх слів, головна мета акції – урівняти у правах українців та громадян ЄС, що стосується ввозу транспортних засобів та їхнього перебування на території України.

Варто підкреслити, що акція має досить сумбурний характер – учасники протесту сваряться не лише з громадянами, які хочуть перетнути кордон, та з поліцією, а й самі між собою. Їхні дії та слова часто неузгоджені, а то і суперечливі.

Наразі невідомо, як довго триватиме акція. На місці працюють поліцейські. Однак, якщо в інших випадках вони оперативно евакуйовують авто, що поламалися і перешкоджають руху транспорту, у цьому випадку вони наразі демонструють повну бездіяльність, по суті охороняючи порушників закону.

12 листопада 2016р.

Теги: пересічники, блокування

Коментарі

Закон 2016-11-13 / 11:27:51
У мене тут виникло питання. Мусора мають форму "самої дешевої" фірми 5.11. 10 тис комплектів на мусорів які лише лохів перед Зеленим базаром штрафують за парковку. 10 тис. комплектів людям, які катаються в теплій машинці з напарницею, бензину - залийся... А пацанам на передку навіть не дали самий дешевий зимовий "тендерний" підвало-пошив...Чому так? Внутрішнього протесту більше боїмось за москаля?

Йонко 2016-11-13 / 08:34:10
Питавуся чи Хаврилюк наш прокурор вчора коли з Контробасу повертався під ранок з лярвами заїжжав на Бограч до Павлова і Даунацка ? Чи проігнорував бо був під шофе?

іван 2016-11-12 / 22:35:56
Дорослі мужики,а підтанцьовують на замовні акції....Хіба владним чинам лиш за це осідають кошти???То чому не мітингують,за комунальні,ціни,безробіття.....?Використовують їх як у цирку звірів.

Європеєць 2016-11-12 / 19:09:13
Нє понимаю, как можна купить машину без разттаможки. В європейці акого нитки не потерпит. Все должни платить.

О.Д. 2016-11-12 / 13:34:09
Копча, з баригами при владі все зрозуміло. Але часом треба і мізки включати - http://zakarpattya.net.ua/News/163240-Nezakonnu-aktsiiu-peresichnykiv-orhanizovuiut-provokatory-rusyny-i-liudy-Sharanycha-Medvedchuka-FOTO

Копча 2016-11-12 / 13:29:07
Авто з Європи коштує N-суму грошей те ж авто в Україні в рази дорожче. Різниця осідає в столах владних бариг. Питання до захисників українського авторинку вам хоч платять за коментарі чи ви такі тупі що навіть безкоштовно публікуєте коментарі.
P.S. Не заважайте панам грабувати своїх рабів і сидіть тихо бо путін нападе.

непересічник 2016-11-12 / 13:10:51
то якого ви хера при януковичах сиділи в сраці, нічого не блокували? бо не було команди? ви не знали ,коли купували про пересічку? зараз вас використовують, як бидло, шо б розхитувати ситуацію в країні, а ви думаєте, що боретесь за свої права.

з чопу 2016-11-12 / 13:01:16
А хтось може пояснити, чому КПП "Чоп" ніхто не блокує? Чи може там можна отримати звіздюліну від контрабандистів?

укр 2016-11-12 / 12:54:59
Якщо маєш гроші на ремонт іномарок де ремонт ходовоі коштує 200-300 баксів + сервіс, то підзбирай і купи машину 2010 року. Бо на цих пересічниках заробляють лиш перекупщики які завозять сюда машини і словаки, які заробляють на страховках і стк

Женя 2016-11-12 / 12:32:18
Буде обласний прокурор з Контрабаса повертатись також може зайти до них на огоньок з курвами.

Даунацко Йончі 2016-11-12 / 12:29:01
бограч буде ниськи чи лем крумплі печений із солонинов????????

Гаврилюк 2016-11-12 / 12:24:02
Мер Андріів не виконує вказівки, бездіє і за це буде відповідати.

Пішта 2016-11-12 / 12:18:14
Сюдячи з фото Охлобистін теж в акціїї приймає участь))

форестер 2016-11-12 / 12:10:02
Влада владою, але це явна провокація, організована провокаторами.

Брудними руками чисті справи не робляться

Володя 2016-11-12 / 12:07:36
Правильно, думаю, делают. Эта власть плевать хотела на интересы людей. Ей только деньги нужны. А ведь что собственно говоря хотят люди? Ездить на нормальных машинах? Власть говорит, мол пачку денег на стол и катайся. Но пачки нет. Она пошла на машину. Тогда пошёл вон. Вместо того, чтобы искать пути выхода и решение проблемы - власть заняла позу страуса. Если есть спрос на европейские автомобили - тогда логично сделать так, чтобы оплата была по-карману водителю. 10 евро в месяц и бюджет пополнится ОФИЦИАЛЬНО НА СОТНИ тысяч гривен.

Копча 2016-11-12 / 12:05:54
Бидлотина має страждати адже так написано у законі котрий прийняли куплені депутати. Усе просто не подобається жити в стійлі і одразу стаєш агентом путЕна. Послухаєш таких захисників законності і дивно стає що їхнім президентом залишається не Янукович. Того також поперли не у зовсім законний спосіб. Людей заЇбали дебільні закони, корумпована влада, деградовані правоохоронці що призвело до падіння режиму Януковича. Скажіть що крім війни з Росією змінилося? Яник втік але справа його живе.

Лорочка ступачка 2016-11-12 / 11:45:36
І я з Даунацком зараз подїду до вас Пашка геби бограча мало покушати з вами

НОВИНИ: Кримінал

22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 12
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 5
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті