Відбулися матчі 25-го туру Вищої ліги чемпіонату Закарпаття з футболу

Сьогодні, нарешті, завершився 25 тур у вищій лізі. Загалом він установив цілковитий паритет між тими, хто приймав, і тими, хто грав на виїзді.

Справді, у 6 матчах зафіксовано 2 виграші господарів, 2 перемоги гостей і 2 нічиї. Результативність традиційно висока: 4,1 гола за гру.

ФК «Минай» – ФК «Середнє» – 2:2

Більш мотивовані показати результат, середнячці успішно діяли до перерви й зуміли забити два голи. Дубль оформив Руслан Соскида, відзначившись на початку й у кінці першого тайму (7 й 44 хв.). Другий ігровий відрізок став майже прямим віддзеркаленням першого. Тільки-но команди розпочали після перепочинку, як результативну атаку влучним ударом завершив Михайло Дудаш (49 хв.), скоротивши відставання в рахунку. А вже під завісу зустрічі футболісти «Миная», не бажаючи миритися з поразкою, зусиллями Матвія Бобаля (88 хв.) таки зрівняли рахунок. Отож бойова нічия двох достойних один одного суперників.

ФК «Берегово» – ФК «Поляна» – 7:1

Берегівці здобули впевнену перемогу, утретє в сезоні забивши 5 і більше м’ячів. Уже в першому таймі господарі довели свою перевагу, про що засвідчили влучні удари Василів Ковтуна й Луці та Ростислава Молнара. Після перерви Луця, двічі Ковтун і Богдан Галик узагалі зробили перемогу тріумфальною. Що ж до гостей, то їм не пощастило зробити достойний подарунок своєму досвідченому воротареві Михайлові Безику, який напередодні мав день народження. Однак завдяки Василю Поповичу все ж удалося забити гол престижу.

ФК «Севлюш» – ФК «Боржава» – 6:0

Виноградівці, виступаючи в рідних стінах із суперником, нижчим за класом, укотре продемонстрували бажання, цілеспрямованість і налаштованість не просто виграти, а продемонструвати своїм уболівальникам атакувальний футбол. Усе це втілилося в голи. У першому таймі відзначилися два Юрії (Чонка і Мешко), Денис Ребрик і ще було зафіксовано один автогол. А після перерви ближче до завершення матчу спрацювали ще й заміни в особі Миколи Ляховича й Бориса Ковні. Більш ніж переконливий виграш «Севлюша», котрий до кінця переслідує «Ужгород» у суперництві за «золото» чемпіонату.

ФК «Бужора» – ФК «Оболонь» – 0:2

Пивовари» вдало провели гостьову гру, відзначившись у кожному з таймів (Олександр Фляшко на 40 хв. і Михайло Мокан на 53 хв.). У такий спосіб було здобуто «суху» перемогу. До честі господарів, вони не змирилися зі становищем того, хто поступається. Найреальніший шанс в іршавців виник на 67 хв. Саме тоді хустянин Василь Пилип за позбавлення команди суперника очевидної гольової можливості отримав червону картку, а Ярослав Горзов – право виконати пенальті. Однак пробив мимо воріт. Оболонці ж у меншості зберегли комфортний для себе результат.

ФК «Мункач» – ФК «Дийдо» – 0:0

Кінцевий результат на табло відобразив не лише рівний характер боротьби, а й мінімум створених моментів. А все тому, що добре попрацювали захисти обох команд. Швидше за все обидва суперники не хотіли ризикувати перед завершенням сезону й, не претендуючи на медалі чемпіонату, воліли радше задовольнитися нічиєю, ніж програти.

ФК «Вільхівці» – ФК «Ужгород» – 1:4

Чемпіон одразу взявся за справу й уже фактично на середину тайму вів 3:0 завдяки автоголу господарів, який виник у результаті виконання «стандарту», та влучних «пострілів» двох Михайлів – Ряшка й Реплюка. Гол у роздягальню від Артура Апіяна подарував певну надію «Вільхівцям» на те, щоб урятувати матч. Однак після перепочинку підопічні Івана Шанти не збавили обертів, а гол Олександра Ковчара тільки довів переконливість результату на користь лідера змагань.

Ось таким видався передостанній тур, а в останньому довідаємося, кому більше до лиця золотий блиск медалей.