Співробітники СБУ затримали на хабарі двох слідчих поліції Тячівщини

Працівники СБУ спільно з внутрішньою безпекою поліції та обласною прокуратурою в рамках кримінального провадження викрили заступника начальника слідчого відділу та т.в.о. заступника начальника відділу Тячівського ВП, які прийняли пропозицію про передачу їм неправомірної вигоди

Співробітники СБУ затримали на хабарі двох слідчих поліції Тячівщини

Сьогодні, 31 жовтня близько 11 години ранку в м.Тячів працівники  СБУ спільно з працівниками управління внутрішньої безпеки поліції в Закарпатській області в рамках кримінального провадження, досудове розслідування в якому проводить обласна прокуратура, викрили заступника начальника слідчого відділу та т.в.о. заступника начальника відділу Тячівського ВП після отримання ними пропозиції про передачу їм неправомірної вигоди.

По даному факту надалі триває досудове розслідування. Окрім цього, інспекція по особовому складу закарпатської поліції розпочала службову перевірку, , повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

 
31 жовтня 2016р.

Теги: хабар, поліція, Тячів

Коментарі

Йцу 2017-05-21 / 19:59:30
Вже й так пустили їх

mika 2016-11-02 / 20:30:03
Прiзвища назвiть....

mika 2016-11-02 / 20:27:57
так..кого це...?

палінкаш 2016-11-01 / 11:32:46
шимон з безу тячівського май хабарник як тот прокурор

Румун з Середнього 2016-11-01 / 11:31:32
Глопці так кого ймили????

Микола 2016-11-01 / 11:26:30
СБУ очільників Рахівщини, як теперішніх, так і колишніх, сміло можете закривати! Там справ порушувати десятки! Починаючи драгобратом, конденсаторним і кінчаючи МАФами в водоохоронній зоні!!!

Палінкашу 2016-11-01 / 09:07:19
Котрий Шимон - Іван з облпрокуратури, Вася з Тячівського ВДСБЕЗ чи Денис з ДАІ? Хоча, всі одним миром мазані, вони ж ШИМОНИ!!!

палінкаш 2016-11-01 / 08:55:39
коли шимон сяде? такого хабарника і в давні часи не було

пензіяш 2016-11-01 / 08:13:07
типирьки на тоті посади зайдуть кумовя май великого мусора і пуйже бабло ріков

Патріот 2016-11-01 / 07:27:02
Всьо шушеру імняют... Коли ся узьмут за велику рибу? Хоть би за начальників райвідділків...

юра Мойш 2016-11-01 / 07:10:50
Синюка Юрка хабарника який за шутер з кожної машини бере гроші і за кожний лісовоз тоже і везе в Ужгород якомусь Бакови шо є його кришою бере коли наше СБУ посадить до буцегарні весь Тячів чекає

хлопці не тих взяли 2016-11-01 / 07:08:07
Глава Государственной фискальной службы Роман Насиров задекларировал 4,35 млн грн, $1,16 млн и €450 тыс. наличными, в банке он хранит 1,67 млн грн. Декларация Насирова опубликована в Едином госреестре, – передает "Гордон". Жена Насирова Екатерина Глимбовская хранит на банковском счете почти 2,9 млн грн, а также 3,1 млн грн, $320 тыс. и €240 тыс. наличными.
В соответствии с декларацией, в 2015 году Насиров получил зарплату депутата Верховной Рады (36 тыс. грн), а также заработал более 5 млн грн на продаже движимого имущества и передаче имущественных прав. Его жена получил за передачу "прав и обязанностей по договору об участии в Фонде финансирования строительства" более 4 млн грн, также Глимбовская получила около 170 тыс. грн зарплаты и 11 тыс. грн государственной материальной помощи.

В собственности супругов указаны четыре автомобиля: Toyota Camry, Range Rover, Toyota Land Cruiser Prado и мотоцикл Harley Davidson FLS TFB 1690 стоимостью почти 800 тыс. грн. Также Насиров арендует Lexus LS600.

В разделе "Ценное движимое имущество" Насиров и его жена задекларировали 68 объектов: предметы искусства, антиквариат, часы, оружие, ювелирные изделия, одежду и другое. Стоимость объектов не указана, но в соответствии с законом декларированию подлежат предметы, которые стоят больше 121,8 тыс. грн (100 минимальных зарплат на 1 января 2015 года).

В декларации также указаны 36 объектов недвижимости: дома, квартиры, земельные участки. Часть из них находится в собственности Насирова и Глимбовской, часть – арендованы. Общая площадь указанных в декларации участков – около 300 тыс. м².

шапіто 2016-11-01 / 07:03:39
Поміняють на інших- але киев требує бабла. Олігархія творить безпредел шоб іх не кивали-получать условно -а незаконно нажитого трохи відкусять

Лора 2016-11-01 / 06:22:12
Там і жовнір приділах. Чому це ніхто не піднімає

Степан Крук 2016-10-31 / 22:52:02
Намітилася позитивна тенденція! Але зупинятися не можно. Тільки вперед, хлопчики-"сбеушники"!

Румун з Середнього 2016-10-31 / 22:29:38
Кого ймили хлопци з СБУ ? надеюсь наканец попался етат пидер Юро Сенюк ?

Митник 2016-10-31 / 22:19:17
Коли вже почнуть прокурорів і суддів затримувати з хабарами?

НОВИНИ: Кримінал

10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 4
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу
18:35
/ 1
В Ужгороді грабіжниця штовхнула та відібрала в жінки сумку
18:04
/ 1
П'яти "ухилянтам", які намагалися виїхати в Румунію як "червонохрестівці", повідомили про підозру
11:01
/ 1
Справу про підрив гранат депутатом Батрином на сесії Керецьківської сільради передали до суду. Корумпованого голову Мушку досі не судять