Сьогодні представлять нового очільника поліції Закарпаття

Сьогодні о 13:00 відбудеться представлення начальника ГУНП в Закарпатській області.

Сьогодні представлять нового очільника поліції Закарпаття

19 вересня о 13:00 відбудеться представлення керівника Головного управління Національної поліції  в Закарпатській області, повідомляють у відділі комунікації поліції.

Разом з тим, прізвище нового очільника обласної поліції не оприлюднюють.

Обов'язки керівника обласного управління Національної поліції наразі виконує Степан Довгунь.

19 вересня 2016р.

Теги: поліція, керівник

Коментарі

sanyi 2016-09-19 / 17:26:54
Який порядок?туди спецпідрозділ машини на штраф майданчик а шоферів на 15 суток тоді буде порядок

Степан Крук 2016-09-19 / 15:34:34
Роман! Аванс довіри отримав? Тоді шуруй на КПП "Ужгород" забезпечувати громадський порядок!

Закарпатець 2016-09-19 / 14:32:01
Тільки разом ми подолаємо будь-які перешкоди, переможемо будь-яке зло, разом ми зможемо зберегти комфорт і спокій в Закарпатті. Досвід і знання Романа Ігоровича у поєднанні з кмітливістю і енергійністю молодих служителів порядку дозволять зупинити зло і розпуста, мерзота і цинізм, недозволені і злочини на Закарпатті

Закарпатець 2016-09-19 / 13:41:08
Важкі поліцейські будні вимагають від Вас Романе Ігоровичу високого професіоналізму, зразкової дисципліни, граничної мобілізації сил, постійної готовності до самопожертви, допомоги тим, хто потрапив у біду. Глибоко переконані ми Закарпатці, що Ваша відданість справі, уміння долати труднощі і перешкоди будуть надійними оберегами життя, здоров’я та добробуту Закарпатців, захищатимуть від протиправних зазіхань інтереси держави і нас з Вами.

ЗАКАРПАТЕЦЬ 2016-09-19 / 13:12:57
Бачу наш Закарпатський менталітет залишився без змін. Будь хто, будь шо, будь кого лиш би не наш із Закарпаття. Якби був з Києва, Дніпропетровська, Харькова, Франківська або Донецька тоді найби був а якшо наш то біда. Лиш одне питання чого вони лізуть до Нас на Закарпаття там нема роботи!!!

Апшай Вова 2016-09-19 / 13:02:41
А шо мене назад кинули? А гроші вернуть ми назад чи уже нигда?

патруль 2016-09-19 / 12:56:31
Совість ко на що ся вчив. Аш си закарпатець може лишень жити на цураву зарплату і у родаків на шиї, та ко му дохтор. А чоловік нормально ся провчив у файнуй бурсі та й робит си спокуйно. Заміть, постєпенно, не як некотори.

громадяни 2016-09-19 / 12:50:17
Трикотаж, не володієш інформацією, то краще не пиши дурню.

совість 2016-09-19 / 12:47:52
Далекий ти від простого закарпатця ти скоріше проплачентй бот!більшість наших людей живе на цураву зарплату і в квартирах своіх батків разом з ними і не мкють вони на жаль за декілька мільйонів автомобіль і будинок.а тому на таку тему краше не говорити бо підкилимні призначення свідчать про те шо нічого не змінилось своі ставлять своіх

Tokyo 2016-09-19 / 12:46:35
Трикотаж, какие шикарные авто и дома? недавно публиковали фото дома Стефанишина, и можно с уверенностью сказать, что у 70% населения Ужгорода, имеющих свой частный дом, он такой же!
Блатные родители? Кто родители Стефанишина?

Вы увиливаете от вопроса. Назовите имена конкретных людей, трудоголиков, которые соответствуют всем требованиям, обладают кристальной репутацией, ни разу не фигурировали в чужих сплетнях и выдумках? Не назовете, правда? Потому что нет людей, которые нравятся всем. И тем более, нет руководителей, с назначением которых были бы все согласны.
Проблема только в одном: я ожидал увидеть в комментариях конструктивную критику, обличающие факты с подтверждением и альтернативные предложения ( в случае, если Вы категорически не согласны с назначением Стефанишина). Но здесь только злобный лай без смысла и структуры

Закарпатець 2016-09-19 / 12:46:22
У поліції - важка праця:
Злочинці, небезпека поруч.
Ще й погано обізвуть,
Пошлють ще, куди не треба. А от новий очільник Роман Стефанишин точно наведе лад і порядок в нашій області !!!

закар 2016-09-19 / 12:34:10
фрас ня взяв, чоловіче, от скільки то ви будете рахувати чужий сімейний бюджет і чужі покупки? От шо то за національна наша риса? Розумію, якби Стефанишин жив на широку ногу і славився своми хоромами а-ля Пшонка-стайл чи ексклюзивними машианми, але то ж простий чоловік з таким же достатком, як і більша половина жителів краю. Шо за претензії?

трикотаж 2016-09-19 / 12:30:59
Токио если это полиция а не милициия то должны быть лица без "блатных родителей" шыкарных авто домов!!!ну и конечно конкурсная комисия с полиграфом для каждого кандидата онлайин и поверь тогда много желающих не будет останутся только трудоголики

tokyo 2016-09-19 / 12:28:00
Вопрос ко всем несогласным — а кого Вы, уважаемые, хотите видеть на этой должности? Кому Вы безоговорочно доверяете и считаете образцовым не только полицейским, но и человеком? Кого Вы готовы принять без единого плохо слова? Вот правда интересно

фрас ня взяв 2016-09-19 / 12:23:03
я ті повім удки бере бензин! кулько гральних закладу закрито а валютчику???там не лише бензин у вашу каструлю ай у новеньку хонду crv яку вун купив за свою чесну заоплату а ви далі гушицю рвіт бо вам газду треба самі собі гузицю витерти не можете

Гуцул 2016-09-19 / 12:21:28
Якщо брати ментів які в основному як в колишній міліції а тепер в поліції на заробітках то Рома Стефаниш не гірший варіант, має ще людську гідність!!! Дай Бог щоб його місто "сідєнія не поміняло місто мишлєнія"!

мент 2016-09-19 / 11:58:34
якщо його призначить, саме головне, шоб він залишився таким яким він є, і тоді все буде гаразд.

мент 2016-09-19 / 11:57:00
Запитайте простого опера хто такий Стефанишин, запитайте слідчого, простий, смертний відповість - керівник з великої букви, запитайте, як йому вдається щодня забезпечувати роботу міськвідділу бензином, канцелярією, іншими необхідними речами, як забечпечити адекватну роботу чергової, слідчої-оперативної групи, забезпечити безперервний процес коли ситиація криміногенна погіршується, працівників нехватає, ніхто про це не говорить, а ви задумайтесь, а потім обливайте брудом.

мадяр 2016-09-19 / 11:47:10
надіюсь, з приходом стефанишина поліція зміниться накраще.Всі знають що він професіонал, порядок навів в ужгороді тепер наведе і в області. Йому удачі, щоб всі недоброжелателі заткнулись від заздрощів від його результатів

Закарпатець 2016-09-19 / 11:33:49
– Звичайно, перш за все, важливі професійні якості Романа Стефанишина. Поруч з ними на перший план також виходять культура, вміння спілкуватися з людьми, ввічливість і тактовність. У людей від спілкування з поліцейськими повинні залишитися лише приємні враження.

НОВИНИ: Соціо

22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
/ 1
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення