На хабарі у 5 тис грн затримано декана факультету здоров'я людини УжНУ та її заступника

Прокуратурою Закарпатської області спільно з працівниками Управління захисту економіки в Закарпатській області викрито під час одержання неправомірної вигоди в розмірі 5 тис.грн. декана факультету здоров`я людини ДВНЗ «УжНУ» та її заступника.

На хабарі у 5 тис грн затримано декана факультету здоров'я людини УжНУ та її заступника

Вказані кошти педагоги отримали за сприяння у невідрахуванні студента з навчання. 

Наразі розпочато  кримінальне провадження за ч.3 ст. 368 КК України (одержання неправомірної вигоди).

Тривають першочергові слідчі дії спрямовані на документування протиправної діяльності декана на його заступника, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Як зазначено на офіційному сайті УжНУ, деканом факультету здоров'я людини є кандидат медичних наук, доцент, завідувач кафедри фізичної реабілітації Олена Дуло.

 

08 липня 2016р.

Теги: хабар, затримання, декан, УжНУ

Коментарі

Павло Роглан 2016-07-15 / 14:09:24
Яку міру покарання понесе жінка шантажистка,яка хоче загубити життя невинної людини (декана факультету)?

Павло Роглан 2016-07-13 / 17:32:29
Які докази? Скиньте,будь ласка,посилання на відео.

Іван Сусла 2016-07-12 / 18:13:55


Оберіть один нік і коментуйте під ним. Видалено кілька коментарів під різними ніками, написані з однієї ай-пі адреси з метою створення масового обговорення у заданому руслі. Адмін


Павло Роглан 2016-07-12 / 18:07:58
Які докази?

неужну 2016-07-10 / 00:25:51
Перестаньте коментувати замовну підставу.Декан факультету дуже порядна жінка, заерніть свою увагу на розквіт факультету.Коментарі про протилежне-маячня.

О.Д. 2016-07-09 / 15:37:52
Не підписуйтеся як "УжНУ", бо ви надзвичайно безграмотні і в такий спосіб дискредитуєте виш.

Це не плітки, а офіційна інформація.

УжНУ 2016-07-09 / 14:45:43
Це дуже прикра інформація!!! Прохання до Всіх не розмножувати "плітки"
Покишо нічого не доведено, триває слідцтво. Це можливо правдива інформація а можливо і підстава і тд.
Нехай кожен спочатку прослідкує за своїми діями, вчинками а потім за іншими.
Коли буде конкретне рішення Суду тоді можна буде щось коментувати.

Іван 2016-07-09 / 11:44:16
Тичут та тичуть тоті гроші за тупаків лінивих їх батьки, учитися, та де ньит.... Вигнати до чорта лінтюхів, бо дістануть диплом а пак кідь мають родичів та ще файну роботу, так порядку і компетентності нигда не буде.

Люся 2016-07-09 / 08:45:53
У Міжгірському медучилищу ниє ни одного студента за якого би при вступі не дали 2 штуки на платне і до 5 штук на безплатне. (Я про долари) А ви з такими мелочами....

студент 2016-07-08 / 23:13:05
на стоматологічному декан Костенко бере по 3-5 тисяч доларів То його чомусь ніхто не ловить

Невідомий 2016-07-08 / 22:54:03

випускник 2016-07-08 / 22:37:22
Із публікацій ЗМІ " 8 вересня 2011р., співробітники УБОЗ УМВС України в Закарпатській області під час отримання хабаря затримали декана факультету романо-германської філології Ужгородського національного університету Мирославу Фабіан." І чим закінчилося?вона сьогодні викладач УжНУ!!!Ха-ха !!!Абітурієнти майте це на увазі,вони(такі як Фабіян) продаються і Їм все сходить з рук.

Дідо 2016-07-08 / 21:41:23
Кажуть шо уна коханка і любаскам самого Федьки Ващука била???????

ужгородець 2016-07-08 / 21:13:13
нічого їм не буде.згадайте Офіцинського,Мікловду,одіозну викладачку з факультету романо-германської філології.Вони не мають морального права бути викладачами ,але це не про УЖНУ.

Пшонка 2016-07-08 / 19:36:14
Керівництво УжНУ тут ні до чого. Такі кадри повсюду. Просто познімайте інтервю і проморолики з цією дамою з сайту універу і медіацентру - бо смішно: "міс корупція пропагує ф-т і запрошує на навчання".

Кавка 2016-07-08 / 17:50:45
Вона не ділилася

Цікаво 2016-07-08 / 17:40:31
Просто зводять рахунки! Смішно коли керівництво краде сотнями тисяч і їм за це нічого, а тут 200 баксів та такий резонанс. Очко замилювання. луценко видимість роботи показує.

Людина 2016-07-08 / 17:27:13
Ващуківські кадри ніяк не навчаться жити по новому. Як тоді навчилися, так і тепер продовжують, хоча їм не раз казали, що це треба припиняти.

Уйко 2016-07-08 / 15:03:32
Ко ото Ромка Шніцер товстозадий паскудник чи ко??????

Антикорупція 2016-07-08 / 14:15:38
Ця молодичка довго йшла таким шляхом до цього, ще й на позаминулих виборах ректора закидувала ліві бюлетені за очкастого інсайдера. А хто заступник - підкажіть.

НОВИНИ: Кримінал

10:28
У Грушові на Тячівщині чоловік увірвався в будинок односельчанки та пограбував її
10:13
Мукачівець, після спільного відпочинку, побив свою колишню дружину до реанімації
18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 4
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 2
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон