У "смертельній" ДТП на Львівщині загинув закарпатець (ФОТО)

Сьогодні, 6 липня, близько 19:30, поблизу села Нагірне Львівської області трапилася дорожньо-транспортна пригода з трагічним кінцем - внаслідок зіткнення легкового автомобіля Volkswagen та вантажівки загинув 24-річний мешканець села Оріховці Ужгородського району Закарпатської області Ілля Ілліч Маринець.

У "смертельній" ДТП на Львівщині загинув закарпатець (ФОТО)

Як інформує громадський активіст і правозахисник Віталій Грегор, за попередньою версією аварія трапилася через слизьку після доща дорогу, на якій автомобіль на крутому повороті винесло на зустрічну смугу руху, де і відбулося зіткнення з вантажівкою.

Під час руху по трасі В.Грегорт з товаришами стали свідками ще 3-х аварій, але, на щастя, без трагічного кінця.

06 липня 2016р.

Теги: ДТП, загибель

Коментарі

Люба 2016-08-14 / 00:58:50
Люди схаменіться не судіть і несудимі будете може людині бути погано ,а ви всяку чуж несете ви не БОГ і немаєте право судити....А Ілюша був дуже хорошою ЛЮДИНОЮ .ЦАРСТВО ЙОМУ НЕБЕСНЕ ТА ВІЧНАЯ ПАМ*ЯТЬ .......

читач 2016-07-17 / 11:14:20
дуже багато дтп в цьому сели та сусидний тухолци есть знак 40 але никто його не виконуе треба покласти хоть 10 мертвих лежачих полицейских якщо живие ничого не роблять.хлопця шкода молода людина

Ковальский 2016-07-07 / 16:37:54
Илюша царство тебе небесное, ты был для меня самым близким и родным человечком! Спасибо тебе за то что ты оставил самый хороший и позитивный отпечаток в моем детстве, пусть земля тебе будет пухом! До сих пор помню наш последний разговор как ты мне рассказывал о свадьбе и как ты мечтал и хотел приехать к нам в гости, а теперь вот как все сложилось, остались только теплые воспоминания! Я буду тебя помнить всегда таки позитивным и добрым человеком каким ты был и будешь всегда в моем сердце! Помним Любим и Скорбим всей семьей!

Мирослава 2016-07-07 / 13:28:23
Я з Оріховиці!Ілюша був дуже доброю людиною!Це мій родич!Шкода його,дуже!

Пограничник 2016-07-07 / 10:04:58
111 повністю правий

111 2016-07-07 / 09:02:36
Я не казав, що хлопець був мажором, мова йде про те, що їздять як попало, виїзжають на зустрічну смугу без причини просто щоб зрізати поворот і т.д. і тому стаються такі випадки як цей. Нащо було так летіти щоб тебе винесло на зустрічну смугу, їдь трохи повільніше і нікому не створюй небезпеки про це мова. А так це називається "сам винуватий" бо ніхто не трощив йому на "газ" він сам зробив свій вибір.

Таня 2016-07-07 / 08:40:02
Цей хлопчина не є мажором, він з простої сім'ї , а статися таке може з кожним. Звичайно, що береженого й Бог береже, потрібно бути дуже пильним, адже на сьогоднішній день машин, як сміття і дуже погано, що їздять на машинах з іноземними номерами, майже кожен другий на дорозі "словак" . Хай буде земля йому пухом!

Марина Гарієвська 2016-07-07 / 08:38:18
Ви думаєте шо пишете!це був мій брат який мажор яка тяшка нога ця людина була чесна добродушна і в'якого остався маленький хлопчик який остався без татааа!

рем 2016-07-07 / 00:49:41
3-5 млрд інвестицій в камери автоматичної відеофіксації - окупляться через пару місяців. І саме головне - зупинить мажорів на дорогах.

111 2016-07-06 / 22:34:23
Шкода хлопця, майже мав тяжку ногу. Я їхав у Львів на вихідних, разів 10 мені виїжджали на зустрічну такі гарячі хлопці треба було втікати на край, цьому попався грузовик "який не встиг", та добре, що грузовик його зупинив, а не машина з дітьми.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

10:03
У Мукачеві в готелі загорівся матрац в номері
17:31
На ужгородській об'їзній водійка Subaru вилетіла через бордюр на газон і збила дорожній знак
11:29
По дорозі між Сімером і Ворочовом Перечинської громади згорів Mercedes, що їхав на ремонт (РОЗШИРЕНО)
11:01
У середу у Ясіні на Рахівщині горіла "дев'ятка", а у Ворочові на Ужгородщині – Mercedes
10:43
На пожежі в Нижніх Воротах на Мукачівщині отримала опіки власниця будинку
10:34
Уночі в Чопській міській лікарні вигоріла надвірна споруда
11:37
У Буштині, поки власники спали, загорілася надвірна споруда з 2 тоннами сіна
16:57
У Синевирі на Хустщині вигорів мансардний поверх дерев'яного будинку
10:58
На Ужгородщині бобри норами пошкодили дамбу Латориці
11:22
У Буштині вогонь з підпаленого сухостою ледь не перекинувся на житлові будинки
11:09
В Ужгороді через саморобну піч горіла споруда, пристосована під житло
10:48
У пожежі в літній кухні у Вишкові загинув 68-річний чоловік
11:08
Спалюючи сміття на кладовищі, ужгородець спалив розташовану поруч надвірну споруду з сіном
21:56
Неподалік села Карпати внаслідок ДТП перекинувся Mercedes Sprinter
11:52
/ 2
Біля Горінчова на Хустщині Skoda вилетіла в кювет і перекинулася. Водій загинув, пасажирка травмована
10:26
У Синевирській Поляні горіла дровітня, від вогню довелося рятувати два будинки поруч
11:17
У Руському Полі на Тячівщині гасили пожежу в надвірній споруді
10:56
В Ужгороді горіло в місці "щільної забудови" на Гранітній
15:47
/ 1
43-річний житель Рахова з необережності впав з моста у річку і загинув (РОЗШИРЕНО)
14:15
/ 1
На Закарпатті в Тисі виявили тіло 22-го потопельника-"ухилянта" – 33-річного харків’янина
12:36
/ 13
Закарпатський ОТЦК: "ухилянт-суїцидник" Хабаров лише незначно "подряпав" руки, подряпини на обличчі "симулював", а при ньому знайшли транквілізатор
11:22
У Рахові вночі на неділю чоловік впав у Тису і втопився
10:47
В Ужгороді горіла квартира багатоповерхівки
13:41
У Руській Мокрій на Тячівщині Ford злетів у річку, загинули водій та пасажир
11:36
У Текові Королівської громади врятували будинок, в якому загорівся дах
» Всі новини