ФОТОФАКТ. У пам'ятці архітектури "Корона" вже руйнують другий поверх. Влада і правоохоронці злочинно бездіють

У будівлі пам’ятки архітектури і містобудування "Корона" (ох. № 090013 (56-М) ОВК № 156 від 18.06.1985 ) робітники під керівництвом Івана Волошина розпочали руйнування другого поверху.

ФОТОФАКТ. У пам'ятці архітектури "Корона" вже руйнують другий поверх. Влада і правоохоронці злочинно бездіють

Відповідні фото зроблено надвечір понеділка, 30 травня 2016 року.

Як видно з цих світлин, частину стін вже знесено. Таким чином, справджується попередня, отримана від робітників, що працюють тут, інформація, відповідно до якої пам'ятку мають зруйнувати до першого поверху.

Раніше було повністю розібрано дах і вежі центральної споруди пам'ятки. Ще раніше було повністю зруйновано решта будівель комплексу, які також мали статус охоронюваних.

Тобто, через корупційну бездіяльність влади – Ужгородської міськради, міліції, прокуратури і Закарпатської ОДА Ужгород, всупереч охоронному статусу, остаточно втрачає пам'ятку, яка є одною з родзинок обласного центру Закарпаття.

Якщо порівняти ці фото зі світлинами, зробленими під у день кривавого інциденту, що мав місце на її території 18 травня, а потім – 26 травня, видно, що "Корона" зазнала нових непоправних втрат.

Як стверджують фахівці, те, що відбувається з "Короною", не можна назвати реставрацією чи навіть реконструкцією, а тому те, що постане на місці колишньої "Корони", вже не буде архітектурною пам'яткою, це буде "новодєл" a la "Корона", на який, згідно з чинним законом, не може поширюватися статус пам'ятки.

При цьому, як відзначає активна громадськість Ужгорода, вже цілком очевидними є той факт, що відповідальний за збереження пам'яток Відділ соціокультурного розвитку мистецьких та навчальних закладів, збереження культурної спадщини  Управління культури Закарпатської ОДА – бездіє, а міліція і прокуратура "кришують" злочини, пов'язані з привласненням і руйнуванням пам'ятки.

Фото станом на 18 травня

Фото станом на 26 травня

Фото станом на 30 травня

31 травня 2016р.

Теги: Корона, пам'ятка, руйнування, Іван Волошин

Коментарі

Вот и всё 2016-06-03 / 08:30:37
В Генеральной прокуратуре Украины начала свою работу группа внутренней безопасности по проверке добропорядочности прокуроров.
Как передает Цензор.НЕТ со ссылкой на ТСН, эту группу возглавляет новоназначенный глава департамента внутренней безопасности Генеральной прокуратуры Петр Шкутяк.

По его словам, сейчас уже работает электронный ящик для жалоб на нечестных прокуроров - Informator@gp.gov.ua. В ГПУ призвали отправлять туда материалы, которые могли бы служить доказательной базой для того, чтобы уволить таких прокуроров. Источник: http://censor.net.ua/n391602

Правый сегмент. 2016-06-02 / 18:31:20
Особенно поражает цинизм написанного тут: "От работников, что работают тут.... " И вот эти рабочие - хоть бы один отказался от работы, и уволился! А будут винить Волошина! Но виноваты, прежде всего, исполнители этого - рабочие, которые за хорошие деньги, любую грязную подлую работу сделают, и мать родную продадут! И эти же рабочие, вдобавок, этим вот Волошиным, и жилье шикарное строить не гнушаются!

Правый сегмент. 2016-06-02 / 18:27:17
А вопрос - рабочие, водители, что вывозили мусор, не при чем, что ли? Точно такие же варвары! Ладно, Волошин. А эти, что "под ним" тоже - не прочь заработать копейку, как и он. )))) Вот так!

Степан Крук 2016-06-02 / 09:22:52
Новий прокурор області візьме справу на свій контроль!!! І все буде у шоколаді! У Волошина !

Могда 2016-06-02 / 01:55:28
Новий прокурор області візьме справу на свій контроль!!! І все буде у шоколаді!

Микола 2016-06-01 / 16:19:36
Такі речі без високого даху в Києві неможливі. Через певний час побачимо як "Короно-Варвару" вручать премію... "за збереження і примноження духовної спадщини".

форестер 2016-06-01 / 16:03:07
В очікуванні тотального дерибану... :(

О.Д. 2016-06-01 / 16:01:25
Справді. Це при тому, що в інших регіонах перелік таких пам'яток включає десятки об'єктів.

Микола 2016-06-01 / 15:49:14
Дивовижне твориться! Спробуйте завантажити "Реєстр пам'яток місцевого значення" з сайту Міністерства культури України mincult.kmu.gov.ua/document/244948213/Reyestr_mistsevogo_znachennya.rar. І дивно, що там чомусь залишився в переліку тільки один запис!

Микола 2016-06-01 / 14:18:50
А панство буде колихать,
Храми, палати муровать,
Любить царя свого п'яного,
Та візантійство прославлять,
Та й більше, бачиться, нічого.

(Т.Г. Шевченко 1858 рік)

Приплыли 2016-06-01 / 08:00:32
А де памятка архитектуры панове Москаль Андреев Янко?

Сумно 2016-05-31 / 21:37:28
Сумно. Дуже сумно. Чи є край глупоті і невігластву?

вид 2016-05-31 / 20:50:30
пане москалю ось чим потрыбно займатися а не шукати ч список чорнои каси регив це история и вона вам цього ни кли не простить якщо ви не зупинете цього нахабу волошинця!!!

водій 2016-05-31 / 14:45:30
Покажу наглядно, як співпрацюють бандити і прокурори. Прокурор Голуб та його кум (працює у державній виконавчій службі) будуються в Доманинцях. Біля їхніх занаходиться забудов знаходиться природній клтлован. Так ось, з благословіння цих чиновників цей котлован кожного дня завозиться будівельним сміттям із зруйнованої "Корони". Ось такий гешефт між правоохоронцями та бандитами. Для зацікавлених осіб: залишки "Корони" вивозяться в Доманинці, вул. Залізнична. Котлован знаходиться на балансі Оноківської сільради. На засипаному котловані Волошин із "правоохоронцями" планує якесь будівництво.

руся 2016-05-31 / 11:46:49
до луценка зверніться! він поміняє прокурорів і розбереться з цим!

Уйко 2016-05-31 / 06:25:19
Шо мош зробити коли Волошина кришує Гена мусор з площі Народної 4