Сигаретний контрабандист, затриманий СБУ на кордоні, виявився дипломатом (ФОТО, ВІДЕО)

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, в ході проведення спеціальної операції оперативники управління СБУ в Закарпатській області за сприянням працівників Закарпатської митниці та військовослужбовців Мукачівського прикордонного загону учора, 21 травня, затримали велику партію контрабандних сигарет, якими практично до верху було завантажено мікроавтобус словацької реєстрації.

Сигаретний контрабандист, затриманий СБУ на кордоні, виявився дипломатом (ФОТО, ВІДЕО)

Як з'ясувало Закарпаття онлайн, на спробі сигаретної контрабанди затримали представників української дипломатичної установи,  які намагалися вивезти за кордон сигарети під виглядом дипломатичного вантажу.

Як повідомляють джерела Закарпаття онлайн, йдеться про працівників консульства України в Словацькій Республіці.

У ході проведеного огляду було виявлено 56 850 пачок тютюнових виробів з українським акцизними марками на загальну суму 620 911 гривень.

Працівниками митного посту "Лужанка" складено протокол про порушення митних правил  згідно зі ст. 483 МК України. Вирішується питання про притягнення вказаних осіб до кримінальної відповідальності.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, близько 19-ї години у пункт пропуску на виїзд з України заїхав мікроавтобус словацької реєстрації під керуванням громадянина України. Під час прикордонно-митного оформлення водій вів себе зухвало та відмовився надати транспортний засіб для поглибленого огляду. Далі чоловік, здійснивши розворот автомобілем, спробував втекти від правоохоронців. Авто затримали біля шлагбаума та повернули його до місця проведення огляду, до якого залучили спеціального службового собаку. В результаті огляду транспортного засобу було виявлено велику партію контрабандних тютюнових виробів з акцизною маркою України.

Як раніше заявив народний депутат від "Самопомочі" Семен Семенченко, на Закарпатті відновилася контрабанда.

Більшість експертів кваліфікують публічні заяви голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля про боротьбу з корупцією на Закарпатській митниці та, навіть, її повне подолання як підпорядкування контрабандних потоків представниками чинної влади.

ДО ТЕМИ: Попри заборону, з Закарпаття через кордон вивозять десятки вагонів добірного лісу

22 травня 2016р.

Теги: дипломат, консульство, контрабанда, сигарети

Коментарі

Слава 2016-05-24 / 01:29:51
Він ніякий дипломат, лише чоловік Секретаря посольства України у Братиславі. Це неймовірна ганьба яка кидає погане світло не лише на Гавашіго який вже давним давно немав бути послом. Минули часи коли послами були великани Української держави як Павличко, Лубківський та Перебийніс.

pfr 2016-05-23 / 11:27:46
Посла у Словаччині знімати гет. Ко там іще посол, борсук Гаваші? З такими кадрами, з такою контрабандою не дивно, що наш імідж за кордоном поганий..

Пітьо 2016-05-22 / 19:22:20
Повністю підтримую попереднього постера. Хочеш змінити країну, починай з себе! Країна та держава - це люди, які в ній живуть! Які люди, така і країна....

Закон 2016-05-22 / 19:02:30
Громадянам можна вивозити товарів митною вартістю до 10тис.евро! Тобто товарів , але не підакцизних!!! І не під видом дипломатичного вантажу користуючись відповідними привілеями дипломата!! Але ж кому це інтересно, в цій країні всім все не добре, всі служби корумповані, всі злодії, тільки на себе ні хто не дивиться і змінюватися не хоче, продовжуючи викидувати сміття з вікна автомобіля, при цьому бурмочучи що на дорогах не прибирають...! Які громадяни, така й країна, кого вибирали на виборах того й мають...., а виноваті кому Путін, а кому Америка, а кому сусід, бо він живе краще !

до до судіда 2016-05-22 / 18:38:19
не вивозити, а завозити на територію Угорщину можна ввезти 2 пачки, а з України вивозити акцизний товар можна без усіляких обмежень, оскільки акцизний збір згідно вимог ПК сплачений.

Вітьо 2016-05-22 / 16:53:39
То просто довга командіровка у посла...за бугром багов дорогий...

Круку 2016-05-22 / 16:46:48
Хіба не зрозуміло, що і в цій історії замішаний Путін?

Степан Крук 2016-05-22 / 16:11:04
Дипломати перевозили дипломатичну пошту - технічну документацію надсекретної ПЗРК "Трембіта". Інформація зашифрована в шрифткодах, які наклеїли на пачки сигарет.

До сусіда! 2016-05-22 / 15:32:37
А ще видно що на сигаретах присутні акцизні марки, тобто їх вивозити можна було без проблем!- Без проблем можна вивезти 2 пачки! Ну ще 2 пачки в трусах і якшо получиться то 4 пачки в обуві)

Сусід 2016-05-22 / 15:23:07
Машина була на дипломатичний номерах і наклейка була. А ще видно що на сигаретах присутні акцизні марки, тобто їх вивозити можна було без проблем. Як завжди нарубають дров а потім незнають шо робити

пересічний 2016-05-22 / 14:35:55
Та дипломат не дипломат, якщо в суки знайшли сигарети, значить контрабандна паскудь.

Адмін 2016-05-22 / 14:34:32
Написано ж, "Як повідомляють джерела Закарпаття онлайн..."

Istvan 2016-05-22 / 14:29:52
В оригинале ни одного слова о дипломатских отношениях ни машины, ни груза: http://dpsu.gov.ua/ua/about/news/news_12065.htm Откуда взяли эти данные?

777 2016-05-22 / 14:29:36
Якщо почати толком розбиратися,то громадяни України(резиденти)перебуваючи у дипломатичному відрядженні в інших країнах користуються дипломатичним імунітетом тільки за межами України! Отже якщо українець працює в Міністьерстві закордонних справ і має дипломатичний паспорт,то недоторканий він тільки за межами України,а в Україні він являється простим громадянином!

гуцул 2016-05-22 / 14:09:45
Огляд заборонений дипломатичних автівок а бус був на словацьких номерах так що все законо