Джамала виборола для України перше місце на Євробаченні

Українська співачка кримськотатарського походження Джамала (Сусанна Джамаладінова) виграла міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2016.

Джамала виборола для України перше місце на Євробаченні

Друге місце у неєвропейської Австралії, і лише третє – в Росії, котра вклала шалені гроші у візуалізацію виступу Сергія Лазарєва.

Відповідно до нової системи голосування, коли голосували не тільки глядачі, але й журі різних країн, країна і ім'я переможця не були відомі до останнього моменту.

Так, за підсумком голосування національних журі переможцем стала співачка з Австралії, а Джамала була другою. Відповідно до голосування глядачів, найбільше голосів набрав росіянин С.Лазарєв, однак у підсумку, з-поміж 26 конкурсантів, які взяли участь у фіналі, представниця України набрала найбільшу кількість голосів – 534 (211 балів від журі та 323 бали за підсумками СМС-голосування глядачів). Друге місце на конкурсі зайняла Австралія – 511, третє – Росія з 491 балом.

У результаті голосування глядачів Джамала отримала 12 балів від шести країн  Чехії, Фінляндії, Угорщини, Італії, Польщі, Сан-Марино.

На 10 балів виступ Джамали оцінили Вірменія, Австрія, Хорватія, Білорусь, Азербайджан, Болгарія, Франція, Грузія, Латвія, Литва, Молдова, Росія. 9 балів українці не поставив ніхто. 8 балів пісні "1944" поставили Австралія, Естонія, Ізраїль, Чорногорія. Боснія і Герцеговина, Кіпр, Сербія, Словенія, Іспанія, Швеція, Нідерланди віддали Україні 7 балів. 6 балів вислали SMS жителі Албанії, Македонії, Німеччини, Греції. Великобританія була єдина, яка поставила нашої Джамалі 5 балів. 4 бали Україні віддали Ірландія, Мальта, Норвегія, Швейцарія. Від Данії ми отримали 3 бали, а від Бельгії  2 бали. 1 бал Джамалі не поставив ніхто, а Ісландія стала єдиною з 42 країн, яка оцінила виступ українки 0 балів.

Таким чином, наступного року конкурс Євробачення проходитиме в Україні.

Фінал Євробачення-2016 проходив у ніч з 14 на 15 травня в столиці Швеції Стокгольмі.В ньому взяли участь 26 країн.

Пісня "1944", з якою Джамала поїхала на Євробачення, присвячена депортації кримських татар з Криму до Середньої Азії і заснована на розповідях прабабусі співачки, яка пережила цю депортацію. За словами Джамали, про цю трагедію, організовану владою СРСР, всі забули, і вона вирішила створити пісню, яка допоможе вшанувати пам'ять тисяч загиблих.

15 травня 2016р.

Теги: Джамала, Євробачення

Коментарі

патріот 2016-05-17 / 17:55:02
Це не організатрри допускають, а російські піарщики, які це замутили

Степан Крук 2016-05-17 / 17:29:13


Організатори "Євробачення-216" допускають перерахунок голосів. Це євросвинство! http://**********.com/novosti/197094


ЧИТАЧ 2016-05-17 / 12:29:23
ЩО не говоріть, але на фоні бездарності нашої влади, ДЖАМАЛА принесла, велику радість, українському і крмсько-татарському народу.

ужгородець 2016-05-17 / 07:08:47
Рекомендую подивитись :
Д.Дёмушкин: "-Русские националисты не воюют на Донбассе!"

Степан Крук 2016-05-16 / 12:25:36
Путин фи хмар!

Степан Крук 2016-05-16 / 12:24:26
Іншалла коїс джаміля, мабрука Джамала! Іншаала!!!!!

ІВАН 2016-05-16 / 11:56:07
Джамала довела, що фраза "Крим -наш!" має український зміст.

русин 2016-05-16 / 09:09:56
Все правильно. Значить не всі в Росії буряти, кадировці та тувинці.
Значить є надія, що прийде час, коли путлеру голівку відкрутять самі росіяни.

Стефан Круканидзе 2016-05-16 / 09:07:58
Маленький, но очень гордий птичка Джамала взлетэла к солнцу, ибо только там ест радости свэт. Голосистый птичка не боятся обжечь свои крылышки и не боятся трьохглавый лазар-курица, который был зеленый, но совсэм нэ вежливым петух. Лазар-курица хотэл кушать маленький птичка Джамала в три клюв. Но гордая причка спэла песэнку лазар-петух у всэ шест ух и лазар-петух свалился ниже плинтус. Так выпьем же за то, чтобы радости свэт лучился в деокупированый гнездышко птички Джамала в Крым, а трьохглавый лазар-петух не смог туда долетет! Ибо в петух левая голова не ведает, что думает правая голова, а та голова, что по-средине - совсем нэ думает.

Спарта 2016-05-16 / 08:04:13
За один вечір Джамала своїм виступом обвалила всі "перемоги" Путіна типу "Крым наш", які коштували йому мільярди доларів. Росіяни голосують за українку Джамалу - дочку кримсько-татарського народу, яка співає пісню про депортацію татар!.. Ми голосуємо за Лазарєва, росіяни голосують за Джамалу. В Росії війна потрібна Путіну, щоб зберегти владу. І в Україні війна потрібна декому...

ужгородець 2016-05-16 / 06:29:56
Ну раз дали росіяни 10 балів, значить там не всі пропащі. Значить є надія, що путлера підтримує не 87 росіян.

спарта 2016-05-15 / 22:42:37
Непомітним лишився той факт, що російські телеглядачі дали Джамалі за пісню про Крим 10 балів!

О.Д. 2016-05-15 / 22:14:19
Абдул, що значить "нащо"? Може ви не помітили, але в УКраїни - війна з Росією. Яка окупувала частину території нашої країни.

Так зрозуміліше, до чого тут "політика"?

Абдул 2016-05-15 / 21:45:57
І взагалі то пісенний конкурс нащо сюди політику впутувати?

Абдул 2016-05-15 / 21:43:34
Не розумію в чому суперечка Джамало перша вииграла Руський Лазарев 3 ій теж нормальний результат чого тоді один одного тролите?

... 2016-05-15 / 20:20:32
А ти от чій проект, руснаку? Кажеш сталін спас кримських татар. От я б хотів, аби він тебе так спас, бо ви, дегенерати, тільки через власний зад можете наближатися до істини буття. І ще, а хто ж сталіна, який десятки и мільйонів на фарш пустив ніхто не спасав? Відчуваєш, що в тебе руснаку в голові? Спокійно можеш іти на переплавку. Відчуваю, що там живого місця нема.

людина 2016-05-15 / 20:17:24


*** ти дурний, а не руснак.

До чого тут різні версії іудаізму до 5 колони ?

З гітлерівцями співробітничали багато хто, особливо росіяни (Власов, Краснов), куди там тим татарам.

Товариш Сталін поклав у гріб мілліони громадян СРСР, то поцілуй його памятник.

А Джамала набагато краща співачка ніж підор Лазарев, яку б пісню не співала. І не думай, що населення Европи, яке голосувало на неї, дурніше від тебе імбицила.


Руснак 2016-05-15 / 20:00:04


Коментар видалено. З кремлівською пропагандою - на інші ресурси, де вона толерується. Тут територія України. Адмін


виталий 2016-05-15 / 16:00:53
перемога це добре, але тепер на наступне евробачення знову гроші знаших карманів вкрадуть політики,оце біда пам'ятаете евро 2012,скільки бабла вкрали?

Степан Крук -Правый сегмент. 2016-05-15 / 14:11:30
О,нє! Це тільки в Росії "из искры возгорится пламя" (скоріше б!!!), а для української державностї з отаких перемог відродиться велич та могутність. Треба рухатися дальше за економічними,політичними і духовними девідентами. Механізм ми запустили, маховик закрутився. Поки що повільно...

НОВИНИ: Різне

22:46
"Заповіт" Тараса Шевченка прозвучав в угорському парламенті
17:13
Переваги вертикальних пресів для макулатури
22:19
Пневматичний пістолет для спорту та тренувань
22:17
Чому виникає запалення нирок і які аналізи допоможуть діагностувати нефрит?
22:15
Чоловічі ремені: Різновид матеріалів, як правильно обирати
00:48
/ 1
У першому турі виборів президента Словаччини виграв прозахідний кандидат
20:59
Оптові продажі промислової фурнітури в Україні: виклики та можливості для бізнесу в 2024 році
21:21
Колористика меблів: дивани яких кольорів виглядають дорого?
22:58
/ 10
Військовий з "Азова" запропонував дозволити бойовим бригадам самим мобілізовувати "ухилянтів"
15:29
Найкращі місця для подорожі в Японію
23:02
/ 2
Макрон: У нас немає лімітів, ми будемо реагувати на поведінку росії
17:10
Блендер на кухні - чому це обов'язкова річ
16:27
Який айфон краще купити у 2024 році?
16:08
Який холодильник краще: Ноу Фрост, статична чи динамічна система охолодження?
15:13
Де надрукувати книги у Львові за розумною ціною?
11:46
"Радіо Свобода": угорщина надіслала лист державам ЄС щодо, начебто, "утисків угорців" в Україні
22:55
Прямі джинси знову в тренді: кому пасують та з чим носити
20:19
Що можна подарувати дружині на річницю весілля
22:24
/ 3
Глава УГКЦ після слів Папи: В Україні нікому на гадку не спадає здатися
10:15
/ 10
Папа Римський Франциск порадив Україні "відважно" і з "відчуттям сорому" підняти перед росією "білий прапор" поразки
20:58
/ 2
Віцеспікер парламенту Словаччини заявив, що росія "не агресор" і "захищає свої інтереси"
20:32
/ 1
фіцо вважає, що Чехія поставила під загрозу відносини зі Словаччиною через різні погляди на війну рф проти України
13:11
Лазерне шліфування обличчя: Інноваційний підхід до краси
21:25
Чехія ставить на паузу міжурядові консультації зі Словаччиною через "значні розбіжності"
13:49
Що треба знати про верстати з ЧПК до покупки
» Всі новини