Яценюк хоче легалізувати одностатеве партнерство

В Україні до 2-го кварталу 2017 року планується розробити законопроект про легалізацію зареєстрованого цивільного партнерства для різностатевих і одностатевих пар.

Про це йдеться в розпорядженні уряду №1393-р від 23 листопада 2015 року, опублікованому на сайті Кабміну в п'ятницю.

Як очікується, документ буде враховувати майнові і немайнові права, зокрема, володіння і отримання майна в спадщину, утримання одного партнера іншим в разі непрацездатності, а також конституційне право не свідчити проти свого партнера.

Розпорядження Кабміну №1393-р затверджує план дій щодо реалізації Національної стратегії в сфері прав людини на період до 2020 року.

11 березня 2016р.

Теги: одностатеве партнерство

Коментарі

Ник 2016-03-15 / 16:47:41
Европейцы мають вильно почувати себе в любой краини ЕС, вони переживають за своих геив, а ви за своих нет..хоча це хвори люди - результат цивилизации.

Адмін 2016-03-12 / 00:40:11
Петрові

У тексті є посилання на офіційний документ Кабміну. Він також московський фейк?

За наш рейтинг не переживайте - він вищий, ніж в уряду Яценюка :)

Петро 2016-03-12 / 00:31:33
адмін,не поширюйте московські фейки, собі рейтинг понижуєте

Ніка 2016-03-11 / 18:19:50
Нормальних відправили на війну або вижили з країни, ну, а за голубих хто заміж піде? Ось і вирішили їх поженити.

Олексій 2016-03-11 / 17:46:52
Якщо це правда то вже зараз пора об'єднуватись заради збереження нашоі духовності. Щоб не накликати на себе гніву Божого на себе, і на свою краіну. Чи не чоловіка та жінку сотворив Творець і Дав нам Свого заповіта, і хто така людина щоб його порушувати? І невже кулях лоб, Європа чи Америка будуть і далі так принижувати нашу націю і наші цінності? Нащо дивиться Церква? Я невірою що загиблі за нашу свободу патріоти хотілиб щоб їхніх всиротілих дітей всиновлювали гейські пари! Маразму що переповнює серця і душі наших законодавців немає меж. Короче патріоти України будьмо готові захистити мораль і духовність нашої батьківщини, ми це вже робили і зробимо знову якщо влада не схаминется!

Іван 2016-03-11 / 16:43:54
це у яйценюка сталося загостення після того, як депутат барна його за яйця погладив. видно це заразне

Учасник 2016-03-11 / 16:34:20
Псови нішто чинити , та яйця лиже ...

украіна 2016-03-11 / 16:22:50
то напевно яценюк хоче узаконити брак з порошенком бо накрали та треба успадчити разом СОТИНЯКИ

холмсу 2016-03-11 / 16:21:09
то не краіна а то ті підар.си у владі то гнати треба тих підрил з влади

Холмс 2016-03-11 / 15:27:22
Інші питання в Україні вже вирішено.економіка відновлена, зарплати європейського рівня, корупцію подолано, судова та правоохоронна системи працюють як швейцарський годинник. Єдине, мабуть, що зараз так сильно турбує більшість українців та не дає їм спати, це права одностатевих пар..... Не країна, а цирк....

НОВИНИ: Різне

11:47
Чому так важливо підтримувати чистоту в офісному приміщенні?
14:39
Що таке PPC (Pay per Click)
21:28
ДЦВ — додатковий захист для автовласників: чи варте воно того?
14:38
Як правильно вибрати упаковку для різних видів квітів - троянди, лілії, тюльпани
13:47
Переваги та особливості сучасних воріт
00:13
Яким має бути універсальний похідний ніж пішого мисливця та туриста?
23:49
Палата представників підтримала конфіскацію заморожених активів рф для України
21:58
У Конгресі США підтримали допомогу Україні
14:51
Правила підбору одягу для тривалих велопрогулянок
15:36
Гербіциди: основні типи, принцип дії та застосування в аграрній практиці
16:17
Холодильник Samsung No Frost — ідеальний варіант для кухні
22:13
Щоби "промивати мізки" угорцям, росіяни створили спеціальний сайт і Telegram-канал
20:18
Весілля мрії у Німеччині з агентством AlexShow
17:19
Чи можна використовувати паронітові прокладки для води
15:37
Покупка військового спорядження: важливі поради від експерта
10:43
Дизельний та бензиновий генератор: який обрати?
19:42
Гідравлічні насоси: їх види та основні характеристики
15:06
44 держави у Гаазі підтримали створення спецтрибуналу та використання заморожених активів рф
21:23
П'ять аргументів на користь купівлі планшета
20:55
Оновлені можливості: Що робить DJI Mavic 3T найкращим вибором
19:29
Як змінились ціни на будівельні матеріали?
17:13
Чим може бути корисний штучний інтелект PPC-шникам?
22:46
"Заповіт" Тараса Шевченка прозвучав в угорському парламенті
17:13
Переваги вертикальних пресів для макулатури
22:19
Пневматичний пістолет для спорту та тренувань
» Всі новини