Під Мукачевом BMW "смертельно" врізалася в лісовоз (ФОТО, ВІДЕО)

Від дорогої іномарки залишився по суті тільки металобрухт.

Під Мукачевом BMW "смертельно" врізалася в лісовоз (ФОТО, ВІДЕО)

У результаті жахливої дорожньо-транспортної пригоди при в'їзді у село Ракошино з боку Ужгорода водій новенького BMW X5 від отриманих травм загинув на місці, ще двох пасажирів госпіталізовано у важкому стані.

За попередньою інформацією, водій на високій швидкості не справився з керуванням, вчасно не помітив перед собою вантажівку КамАЗ і  допустив зіткнення.

На швидкості BMW X5 просто влетілала під важкий причіп вантажівки. Водій загинув на місці. 

04 березня 2016р.

Теги: ДТП, Ракошино,

Коментарі

Це правди чи брехня? 2016-03-27 / 13:47:40
у великому бичкові кажут, шо сися аварія гейби поязана з земельнов ділянков, через котру себе спалив чоловік в ужгороді http://zakarpattya.net.ua/News/112792-Sohodni-na-ploshchi-Narodnii-v-Uzhhorodi-nevidomyi-vchynyv-sprobu-samospalennia
Чи се правда чи брехня?

Вася 2016-03-13 / 21:04:27
Діма теж помер ....земля йомуу пухоч

Йосип 2016-03-07 / 07:26:49
там і син Діма був з дівчинов.
зараз у дуже важкому стані.

юра 2016-03-06 / 04:59:43
Це Вася Бережний порядна i чесна була людина. Хай земля йому буде пухом.

Влад 2016-03-06 / 01:15:17
Хай земля буде йому пухом! Мої співчуття його рідним.

Знайомий 2 2016-03-06 / 01:14:07
Юра, це Вася з Великого Бичкова 000* !

Знайомий 2016-03-06 / 00:21:16
Земля пухом, царство небесне...

Знайомий 2016-03-06 / 00:20:23
Доля..... все життя займався лісом і під лісовозом помер(((( Співчуття близьким і рідним...Тримайтеся

юра 2016-03-05 / 22:49:02
підскажіть який це Вася.або номер БМВ.

толык 2016-03-05 / 20:59:27
габарити не габарити, але треба розум мати, а не літати, бо у мене бмв((((

п.с. помню пару років назад двоє п"янючих мусорів десь по дорозі з чопа врізалися в трактор і розбилися буквально в порошок, а винуватим хотіли зробити шофера трактора, бо габарити не горіли. Добре ., шо бідака помер в лікарні..

думка про речі такі. 2016-03-05 / 18:33:46
то з УжНУ студенти на БМВ їхали дому після лекційних та практичних занять.

Знайома 2016-03-05 / 12:07:26
Світла память Вася...серце розривається..він був аккуратним у водінні

зоро 2016-03-05 / 11:40:23
Нам до європейської культури водіння ще...
а на спрінтерах пітухи шо роблять по встречці жалко що я пару раз на уралі не їхав ...

Фантом 2016-03-05 / 08:46:48
Лиш не удумуйте за габарти, їхaв на шаленiй швидкостi а коли розкрив рота та вже було пiздно. У нас нема дорiг на такi швидкостi, тай розуму у по декотрих водiїв. Лiсовоз якщо гружений то його швидкiсть 40км в год, це мiг бути просто пiшохiд, велосепедист або гужови транспорт що тодi, там рiдко встрiтити габарити. А мiг просто заспати за кермом не нам судити.

закон 2016-03-05 / 08:45:37
Гааарити, не габарити... ЧОГО удар прийшовся на сторону водія? Цей ..., земля йому пухом, наче хотів обігнати справа...

Богдан 2016-03-05 / 08:14:16
лісовози привикли їздити без габаритів,бор все на стрьомі з краденим лісом.

Конан 2016-03-05 / 01:24:25
Скорше за все колимага була без габаритів, в європі по магістралям люди іздять 130 км. Час , але габарити фур чітко видно, вже не кажучи про німеччину. У нас селфіки перевіряють тільки страховки і неправильне паркування, а потенційних вбивць на допотопних колимагах не бачать.напевно іхнє керівництво в долях з крадіями лісу