За результатами експертизи мачете, яким неадекват відтяв собаці голову в Ужгороді, не є холодною зброєю

Про таке сьогодні під час спілкування із зоозахисниками та мешканцями Ужгорода, що повторно навідалися до міськвідділу міліції, повідомила речник відомства Ганна Дан.

За результатами експертизи мачете, яким неадекват відтяв собаці голову в Ужгороді, не є холодною зброєю

У ході розмови з ужгородцями, що знову прийшли до міськвідділу міліції, аби проконтролювати розвиток ситуації довкола жахливого випадку із привселюдним убивством пса білим днем в Ужгороді, речниця міліції Ганна Дан усно повідомила, що за результатом експертизи мачете, належне убивці, не визначно холодною зброєю.

Про це Закарпаття онлайн повідомляють присутні на зустрічі зоозахисники.

Зі слів прес-секретаря, письмове заключнння буде готове трохи згодом і бажаючі зможуть з ним детально ознайомитися. 

Крім того, Ганна Дан повідомила, що сам убивця наразі перебуває у міськвідділі міліції, де дає пояснення стосовно власної поведінки.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, у неділю, 28 лютого, в Ужгороді чоловік відрізав голову собаці на очах у людей. Відтак, з відрізаною собачою головою та ножами ходив поміж натовпом. На місце події зоозахисники викликали поліцію.

Тіло собаки правоохоронці викинули на смітник, а чоловіка в міліції опитали і відпустили, зауваживши, що вбивця "перебував у стані чи то алкогольного, чи наркотичного сп’яніння".

При цьому, мачете, яким неадекват відрізав псові голову, відправили на експертизу, паралельно звернушись до медзакладів з уточненням, чи не перебуває вбивця на обілку.

01 березня 2016р.

Теги: мачете, зброя, пес, собака, неадекват

Коментарі

Сергій 2016-03-05 / 09:49:13
В нас поліція діє завжди як їй вигідно: треба замяти справу - діє згідно закону, немов адвокати того нелюда, а якщо щось повісити справу треба - тоді закон для них не писаний... Хочете покарати цього придурка - зробіть великий плакат і повісити в центр, на пл.Театральній,можна ще в районі де живе, щоб знали хто поряд з нами живе... На плакат всі скинемось )))

Таня 2016-03-02 / 09:09:44
Степан - такий самий хворий виродок, як і кончений наркоман, що після системних обдолбувань демонстративно й наживо відрізає живому створінню голову в людному місці. Ще й не виключено, що отримує при цьому насолоду. Вам з цим покидьком - місце на однім квадратнім метрі, там і задовільняйтесь напару, ріжучи, колючи, б'ючи, шмагаючи один одного. Нелюди

Степан 2016-03-02 / 03:00:55
P.S. Вбивця? Гентеші теж вбивці?

Степан 2016-03-02 / 02:57:27
Дурні коментарі злих людей, 2 роки тюрми? За що? За те що чистить вулиці від бездомних скажених псів, вже всі забули що у "новому районі" пройти пішки - це екстрим!!! Даремно він на очі попався, а взагалі - МОЛОДЕЦЬ. Доречі, мачете не холодна зброя так як і серп, коса та ін.

Юріст 2016-03-01 / 22:43:01
Свистати на тесак. Кваліфікувати за ст.299 ч.2 КК (жорстоке поводження з тваринами) і все, в рамках розслідування провести судово-психіатричну експертизу і закрити в дурці, якшо він дійсно даун, а якшо ні то 2 роки обмеження волі, або кваліфікувати за ч.4ст.296 (хуліганка з предметом заздалегідь заготовленим для вчинення злочину) - і маємо від 3 до 7 років позбавлення волі, і хай тільки судді посміють не засудити. От і все, просто нові пуліцаї чомусь цього не хочуть, видно це чиїсь родич чи шось таке!?

RL. 2016-03-01 / 22:04:54
вопщем висновки дыйшли до товстого геращенка
вопщем балабохін догрався
вопщем балабохін їде в ато

Возмущенный 2016-03-01 / 19:59:18
ШТА??? 30 см тесак не холодное оружие??? Ппц, та я просто в шоке от такого поворота. Давайте его к зубочисткам прировняем, а че, нашим экспертам такое раз плюнуть сделать.
А этого неадеквата подальше от людей надо, а то этот мудень сегодня заплатит 850 грн штрафа, а завтра мы его с этим тесаком где встретим, на детской площадке или в детском саду??? На дыбу его, вместе с хваленым экспертом....

Наталка Майстренко 2016-03-01 / 19:29:44
Вимагайте висновок експерта і звертайтесь зі скаргами до 1. керівника експертного закладу, де працює експерт, який здійснював експертизу; 2. до експертно-кваліфікаційної комісї Мінюсту з приводу дисциплінарної відповідальності

Den 2016-03-01 / 19:24:52
Який хрен різниця чим цей шиз вас заріже? Дебільні закони

Підтримую попереднього коментатора 2016-03-01 / 17:41:11
Якщо людина так легко змогла зарізати живу істоту - в неї дуже серйозні проблеми з психікою. Це соціально небезпечна людина і її потрібно ізолювати від громадськості. В жодному разі не штрафуйте, це не пошкодження майна, яке можна відновити за гроші, це - вбивство і зрозуміти це вбивця зможе лише в ув’язненні.

А "правозахисникам", які прийшли, "прибрали" за злочинцем і відпустили його, пораджу: рішення приймаються дуже просто, якщо ви не байдужі і вмієте приміряти будь-яку ситуацію на себе. Якби так вчинили з вашою тваринкою чи, Боже збав, близькою людиною, що тоді? Невже це не вбивство лише тому, що собака нічийна?

Мото 2016-03-01 / 17:33:04
3. ЗАГАЛЬНІ ТЕХНІКО-КРИМІНАЛІСТИЧНІ ВИМОГИ
ДО ХОЛОДНОЇ ЗБРОЇ
3.1. Цією Методикою встановлюються такі загальні
техніко-криміналістичні вимоги до холодної зброї.
3.2. Клинкова холодна зброя, комбінована холодна зброя з
клинком (клинками):
3.2.1. мінімальна довжина клинку - не менше, як 90 мм;
3.2.2. мінімальна товщина клинку - не менше, як 2,6 м

Де справедливість 2016-03-01 / 16:58:48
На війну його!!! Хоче крові, вирододок, нехай батьківщину захищає, там буде йому море крові і адреналін. мало не покажеться! А не беззахисних тварин різати! Боягуз!!! Сьогодні тваринка, а завтра? Це я у медиків питаю? Це не холодна зброя! А що це? це меч настоящий! Ви що там правоохоронці зовсім зглузду з’їхали?!

Ернест 2016-03-01 / 16:50:19
Чесно, я в шоці! Країна дебілів!

Марина К. 2016-03-01 / 16:17:39
Если зайти на его страничку в ВК,то можно увидеть на фото и в друзьях Р.Пушкин,а если посмотреть страницу Пушкин,то можно увидеть фото с Виталием Г,а Виталий Г это Иван В.Совпадение.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку
11:19
/ 2
Житель Нижніх Воріт втопився, долаючи Латорицю вбрід до свого будинку
14:02
У Мукачеві на пожежі загинув чоловік
11:00
В Ужгороді на об'їзній горів Mercedes
10:51
У Виноградівській громаді горіли "будка" в циганському таборі Підвиноградова та надвірна споруда у Виноградові
» Всі новини