На Тячівщині затримали чиновницю РАЦСу, що вимагала 350 доларів хабара за "термінові" документи (ФОТО)

Працівниця тячівського рацсу вимагала додаткової неправомірної платні за виготовлення документів.

На Тячівщині затримали чиновницю РАЦСу, що вимагала 350 доларів хабара за "термінові" документи (ФОТО)

Днями до правоохоронців Тячівщини звернулася місцева мешканка. Жінка повідомила, що працівниця рацсу вимагає від неї 350 доларів (9 тис. 500грн.) за прискорення оформлення низки документів.

Спершу тячівка сплатила офіційні кошти за послуги місцевого рацсу. Але потім дізналася, що документи будуть готові лише через півроку. Коли жінка запитала, чи можна зробити все швидше, чиновниця натякнула, що «пришвидшитися» їй допомогли б додаткові неофіційні внески, а саме 350 доларів у кишеню.

Закарпатка не повелася на забаганку посадовця – і написала заяву в поліцію. Відтак, сьогодні працівниками Тячівського відділу поліції за процесуальним керівництвом Тячівської прокуратури на одержанні неправомірної винагороди було затримано спеціаліста відділу державної реєстрації актів цивільного стану Тячівського району. Під час обшуку в держслужбовця вилучили бажану ним суму.

За даним фактом закарпатська поліція розпочала кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 ККУ (одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище). Карається позбавленням волі на строк від восьми до дванадцяти років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Вирішується питання про затримання та обрання міри запобіжного заходу, повідомляють у прес-службі закарпатської міліції.

25 лютого 2016р.

Теги: хабар, термінові документи, чиновниця

Коментарі

54321 2016-02-29 / 23:19:20
Повністю погоджуюсь з коментарем 12345.

Реаліст 2016-02-29 / 22:52:45
Ще хто дебіл!!! Напевно сам песиміст-медик або освітян. Хочеш сказати що ці сфери не корумповані та ще більше , краще нехай платна медицина буде, то знаєш на що розраховувати, бо народ вже хворіти боіться. А відносно заробітноі плати освітян та іх канікул, відпусток можна довго говорити. Так навчають наших дітей, щоб на додаткові давати. Рекомендую тобі песимісту заспокоітися, бо щось ти перехвилювався :((((

Песиміст реалісту 2016-02-29 / 11:54:30
Ти дебіл??? Тобі медицина й освіта корумповані??? Більше нічого і ніде??? У медицині й освіті працюють за копійки ентузіасти, а клерків і ментів з чиновниками розвелося, як собак нерізаних. Без вчителів і лікарів суспільство загнеться, а чиновники за кожен папірець бабло чекають. І невідомо за що зарплати в рази більші за медиків та освітян мають. Нічого, заспівають такі реалісти ще оди медикам і вчителям, коли вся медицина і освіта стануть офіційно платними. Не хворій, реалісте, і займайся самоосвітою, тобі не похибить, тумане!

Реаліст 2016-02-28 / 20:30:33
Що за сенсація !!! Вся система корумпована !!! Медицина, освіта ..... У нас у державі склалося така ситуація, що інакше не проживеш !!! А та Особа смішна, хотіла і рибку з'їсти і на хвостик сісти . Привілегії потрібно оплачувати! Або жити на загальних умовах. Нехай їй буде на совісті, що таку підставу зробила !

громадянин 2016-02-28 / 16:26:00
Дайте працівникам достойну зароплату то і не буде відповідно і хабарів. Люди "свині" самі дають хабар, бо хочуть отримати документи швидше та не стояти в чергах. А потім ходять і кажуть. що в них хабар вимагають. Часто люди ходять по установах беручі докумети самі не знаючи які і куди - " чую дзвін та не знаю де він ))))"
Боротьба з хабарами це достойна заробітна плата !!!!

201626 2016-02-26 / 16:42:14
Нівчому Вона не винна. По змісту статті зрозуміло що працівниця повинна була зробити пакет документів.Посудіть самі в кожду структуру потрібно було б ій дати також.І що вона буде мати в кінцевому результаті-500 або 600грн.за свої труди. зарплати потрібно піднімати людям щоб вони могли прожити нормально в теперішній час.

12345 2016-02-26 / 16:00:51
Кращого метода боротьби з корупцією ніж достойна оплата праці щн не придумали. При великій навантаженості роботи смішно чекати, що людина за 1200-1400 грн. не буде шукати інші шляхи заробітку. При теперішніх цінах мова вже йде не про збагачення, шляхом отримання хабара, а просто про виживання. А той, хто знає роботу системи чітко скаже, що це черговий піар правоохоронних органів для статистики.

321 2016-02-26 / 10:13:35
Яка сенсація!!!! Так ці працівники загсу роблять спецвально так, щоб народ до ниї ходив- давав. давав і ходив. Наприклад в Берегові багато людей здають документи в консульство і знаючи, що такі довідки вже давно там не беруть всякі там витяги а лише копії або дублікати і тоді за додаткову оплату за терміновість беруть хабарі.Нема святого у них нічого. І спеціально создають штучні черги, щоб люди домовлялись поза чергами.

ХХХ 2016-02-26 / 09:53:20
Не ВИМАГАЛА, а назвала ціну, за яку вона сама все зробить, а якого хрена хтось за когось має безоплатно робити

Яка різниця 2016-02-26 / 09:46:09
Тепер та овца шо здала буде чекати документи півроку. Сама ж хотіла скорше ідіотина

Уйко 2016-02-26 / 06:46:26
Піймали любовницю Васьки Йовдія

Маша 2016-02-26 / 00:50:12
Чому не вказується прізвище затриманої особи??? Це є помилка - знали би всі цих "карманників" - може би менше було хабарників !!

Васька 2016-02-25 / 21:47:03
Але і люди...саму термін півроку не влаштував, сама запитала як то прискорити, і сама пішла написала заяву...так якого х..а було питати...чекала б собі півроку і ніхто нічо від неї не вимагав би.

тячівець 2016-02-25 / 21:38:55
за що держатися уточніть за маму за тата за стілець уточніть ми тячівці тоже подержимося

Бетмен 2016-02-25 / 21:14:56
Дегенерати тячівські. Степаша так держать ти лучший

Тячево 2016-02-25 / 20:53:36
Мама Жовніра працює касіром у Тячувській прокуратурі

Марія 2016-02-25 / 20:42:03
А причому тут мама Жовніра???? Не стидно????

Жовнір 2016-02-25 / 17:55:58
Так буде з каждим, ко мамі платити не буде

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 1
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн