РАДА НЕ ВІДПРАВИЛА ЯЦЕНЮКА У ВІДСТАВКУ

Верховна Рада не відправила уряд Арсенія Яценюка у відставку.

"За" висловлення недовіри Кабінету міністрів проголосували 194 депутатів при необхідних 226.

Раніше парламент визнав діяльність уряду за рік незадовільною.

Перед голосуванням "Опозиційний блок" залишив сесійну залу ВР. Про це повідомив в Твіттері депутат Мустафа Найєм.

"Головна задача, яка сьогодні стоїть – це не відправити уряд у відставку, а залишити його в підвішеному стані. Як за Троцьким – ні миру, ні війни.

Автори такого сценарію сидять на Банковій. Правильно це, чи навпаки, допоможе це проводити реформи, чи ні – відповідь нехай кожен шукає для себе сам", – так прокоментував цю ситуацію народний депутат Віктор Балога.

Згідно з законодавством, питання про відповідальність Кабінету міністрів не може розглядатися Верховною Радою більш ніж один раз протягом чергової сесії, а також протягом року після схвалення програми діяльності Кабінету міністрів.

Як повідомлялося, раніше у вівторок президент Петро Порошенко закликав Яценюка і генпрокурора Віктора Шокіна піти у відставку.

В українському політикумі виникла гостра криза. За відставку Яценюка виступили дві фракції коаліції – "Самопоміч" і "Батьківщина".

Як відомо, парламент 371 голосом призначив Яценюка прем'єр-міністром 27 лютого 2014 року.

Це була рекордна кількість голосів за історію голосувань кандидатур на цю посаду.

16 лютого 2016р.

Теги: відставка, уряд, Яценюк

Коментарі

Степан Крук 2016-02-17 / 12:01:49
У всьому винуватий Чучка - гріб змайстрував, однак справу не завершив!

ІВАН 2016-02-17 / 11:23:56
Вчора відбулася циркова вистава. Клас! Біда у тому, що народ повважали лохами. Нічого, цирк уже "поїхав". Але клоуни та інші блазні (саракий Юрчик Луценко, якого ідіота з нього зробили, чи, вірніше, показали, який він ідіот) - залишилися!

В. Піпаш 2016-02-17 / 09:12:10
Не голосували за відставку уряду Яценюка (тобто підтримали його) окрім НФ, частини порошенківців ще й регіонали з "Відродження" та "Опозиційного блоку" "Волі народу" (які бються в груди, що в опозиції до влади).
1.Тож тепер гарно видно, хто підтримує владу. По факту - маємо нову провладну коаліцію, яка включає регіоналів-антимайданівців.
2. НФ та порошенківці пішли на зговір із ними - зрадили Майдан.
3. У парламенті відбувся антимайданівський, контрреволюційний та прокорупційний (а тоді і антиукраїнський) переворот.

Степан Крук 2016-02-17 / 06:48:07
Скаче Кролик по Кабміну. Радий і сміється. Коли в попу сунуть міну, від страху усреться!

все це цирк кожен сидить на своїй схемі а народ бидло 2016-02-16 / 21:31:49
Так, із 136 народних депутатів Блоку Петра Порошенка "за" відставку уряду проголосували 97 обранців, утрималися 10, не голосували 10, відсутніх 19.
Із 43 депутатів "Опоблоку" проголосували 8 нардепів, зокрема Юрій Бойко та Юлія Льовочкіна. Наталія Королевська голосувала проти відставки Кабінету міністрів на чолі з Яценюком.

Учасник 2016-02-16 / 21:28:33
Гомеричний сміх то добре , але нам хлопці реально не повезло з черговим
презердентом .З самого першого тижня
робив дурниці , призначення ложкіна ,
гелетея , необявлення військового стану і т.д і т д .шо ще кому не ясно?

д

R L 2016-02-16 / 21:22:55
ПЕТЯ КАЖЕ СЄНІ : - БЕГіііі СЄНЯ БЕГіііі. Я ТЯ ПРОШУ.

Учасник 2016-02-16 / 21:14:01
Ха-ха-ха-ха !!! Чергове кидалово від
кондитера ...Я навіть не сумнівався ,чесно вам кажу ...порох по своїй натурі СИКУН ! Цим і можна пояснити наші поразки , на фронтах , необявлення військового стану , необявлення війни , нерозрив дипломатичних відносин ,нема санкцій РФії ,йде торгівля - гешефт ...

громадянин 2016-02-16 / 21:11:43
так не кивають, бо осколки ригів, із якими яценюк обкрадає Україну в одній упряжці, не голосували за недовіру. Бо разом кришують наші кордони і митниці. разом з Маскалем

О.Д. 2016-02-16 / 21:10:28
Влада не може правити по-новому, а народ не хоче жити по-старому. Класична революційна ситуація.

Ці злодіє-страуси думають, що сховають голови в пісок. Але під тонким шаром піску - бетон.

ІВАН 2016-02-16 / 20:45:30
Н, що ж, всупереч бажанню Порошенка, незабаром відбудуться перевибори Верховної Ради. Перед цим - спалах соціальної напруги.

Микола 2016-02-16 / 20:43:01
Так тиждень тому посол Сша казав не кивати Яйценюка от і не кивають.

НОВИНИ: Різне

14:51
Правила підбору одягу для тривалих велопрогулянок
15:36
Гербіциди: основні типи, принцип дії та застосування в аграрній практиці
16:17
Холодильник Samsung No Frost — ідеальний варіант для кухні
22:13
Щоби "промивати мізки" угорцям, росіяни створили спеціальний сайт і Telegram-канал
20:18
Весілля мрії у Німеччині з агентством AlexShow
17:19
Чи можна використовувати паронітові прокладки для води
15:37
Покупка військового спорядження: важливі поради від експерта
10:43
Дизельний та бензиновий генератор: який обрати?
19:42
Гідравлічні насоси: їх види та основні характеристики
15:06
44 держави у Гаазі підтримали створення спецтрибуналу та використання заморожених активів рф
21:23
П'ять аргументів на користь купівлі планшета
20:55
Оновлені можливості: Що робить DJI Mavic 3T найкращим вибором
19:29
Як змінились ціни на будівельні матеріали?
17:13
Чим може бути корисний штучний інтелект PPC-шникам?
22:46
"Заповіт" Тараса Шевченка прозвучав в угорському парламенті
17:13
Переваги вертикальних пресів для макулатури
22:19
Пневматичний пістолет для спорту та тренувань
22:17
Чому виникає запалення нирок і які аналізи допоможуть діагностувати нефрит?
22:15
Чоловічі ремені: Різновид матеріалів, як правильно обирати
00:48
/ 2
У першому турі виборів президента Словаччини виграв прозахідний кандидат
20:59
Оптові продажі промислової фурнітури в Україні: виклики та можливості для бізнесу в 2024 році
21:21
Колористика меблів: дивани яких кольорів виглядають дорого?
22:58
/ 11
Військовий з "Азова" запропонував дозволити бойовим бригадам самим мобілізовувати "ухилянтів"
15:29
Найкращі місця для подорожі в Японію
23:02
/ 2
Макрон: У нас немає лімітів, ми будемо реагувати на поведінку росії
» Всі новини