В Ужгороді визначилися півфіналісти чемпіонату Закарпаття з хокею (ФОТО)

Два дні поспіль, 6-7 лютого, команди грали до двох перемог. На льоду змагалися «Ужгородські вовки» – «Синевир» та «Шахтарські Барси» – «Спартак».

Так, за підсумками першої та другої гри беззаперечну перемогу над «синевирівцями» здобули «Ужгородські вовки». Результати обидвох ігор – 4:2 на користь останніх.

Боротьба між командами «Шахтарські Барси» та «Спартак» була напруженою та непередбачуваною до останніх хвилин третього періоду. Зокрема, під час другого суддя, через сутичку на полі, призупинив гру. Однак уже через кілька хвилин вона таки продовжилася. У результаті обидвох ігор перемогу здобули «барси». Першого дня рахунок 1:0, другого – 2:1.

Між учасника команд виникали спірні моменти не лише на льоду, а і за його межами. Відчувалася справжня боротьба та жага до перемоги. Моментами доходило навіть до сутичок. Це вкотре довело, що хокеїсти – запальні та емоційні.

«Престиж Кубку щоразу зростає, тому кожна команда хоче показати хороший результат, – каже президент Федерації хокею Закарпаття Василь Ябрик. – Конкуренція підвищилася, якщо раніше відрив у результатах був значний, то сьогодні він мінімальний. Завдяки змінам у регламенті наші гравці мають змогу вдосконалювати свою майстерність. Однак варто пам’ятати, що це непрофесійні спортсмени, при азарті їм все ж важко стримувати емоції. Відрадно, що наразі інтерес до цього виду спорту зріс і у вболівальників».

За підсумками сьогоднішньої гри, уже наступних вихідних у фіналі за першість змагатимуться «Ужгородські вовки» та «Шахтарські Барси». А от за «бронзу» боротимуться «синевирівці» і «спартаківці».