Міліція оприлюднила монтоване відео з місця сутички за участю "правосекторівців" на Драгобраті (ВІДЕО)

Національна поліція України оприлюднила відео з місця збройної сутички, в якій брали участь бійці "Правого сектору", на Драгобраті на Закарпатті.

Міліція оприлюднила монтоване відео з місця сутички за участю "правосекторівців" на Драгобраті (ВІДЕО)

Як і у випадку з відео, відзнятого в процесі мукачівських подій 11 липня, відеоролик змонтований з окремих шматів і з різних камер в одне відео. Що, своєю чергою, унеможливлює вичерпне і безперечене відтворення реальних подій того вечора.

Крім того, у відео відсутній момент початку бійки: якщо "на старті" у ролику видно, що семеро людей (серед них - і бійці ПС) випивають і танцюють, то вже в наступних "епізодах" нізвідки та раптово зявляються невідомі і зчиняється сутичка.

Так само відсутня у відео частина, в якій "правосекторівців" начебто "вкладали обличчям додолу" "місцеві мешканці" і причину, через яку бійці при обранні запобіжного заходу були усі в синцях і з вогнепальними пораненнями.

Тож не дивно, що змонтоване відео з порушеною хронологією залишає по собі ще більше запитань, аніж було до його появи.

Наразі, як відомо, всі п'ятеро бійців "Правого сектора", що були учасниками бійки на території туристичної бази "Хата магната" арештовані згідно з рішеннями суду.

Нагадаємо, що стосовно затриманих зловмисників відкрито дев'ять кримінальних проваджень за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених  ч. 4 ст. 296 (Хуліганство), ч. 2 ст. 15 (Замах на злочин), ч. 3 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом), ч. 1 ст. 122 (Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження), ч. 2 ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч. 2 ст. 187 (Розбій) і ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.

Триває слідство.

19 січня 2016р.

Теги: відео, Драгобрат, Правий сектор, сутичка

Коментарі

слава україні. 2016-01-30 / 11:11:04
де потерпіллі. синок власника....

шур міжгіря 2016-01-24 / 18:24:48
гена виконував заказ скоро покине область роки

фемiда 2016-01-22 / 09:18:06
Повна заказуха прокацапських сил. Ранiше за такi мордобоi давали як максимум 15 дiб, а тепер влаштували полiтичний процес з монтажем вiдео. Нiпочатку подiй нi kiнця, вирванi фрагменти i все. А результат бiйки трохи iнший нiж нам показали в кiно - правосеки до пiвсмертi побитi, але жодного потерпiлого з iншого боку.
Щкода хлопцiв правоохоронцiв, бо коли прийде час вiдповiдати за цей фарс, винними виявляться молодi слiдчi та прокурори, а фивники як у справах майданiвцiв залишаться осторонь. Суддi у цiй справi виявилися дещо хитрiшими, так сказати I вашим I нашим.
I вiповiдати прийдеться однозначно, iсторiя цьому приклад, так, що бережiться хлопцi-правоохоронцi iхай вас Бог оберiгае. Бо Москалi, Янки та Князеви втечуть звiдси, а закарпатцым тут жити.

Січень 2016-01-21 / 22:02:44
Спочатку ж усі просили оприлюднити відео. Тепер що? Недобре?
Що монтаж? Зброю змонтували? Змонтували бійку? Чи як п'ють-гуляють? Та мої друзі Дні народження не святкують із солідарності до бійців АТО. Тих, які зараз на сході. А тут...

ІВАН 2016-01-21 / 13:42:34
Москаль виконав вказівку "прокурорші" Криму Поклонської - "Няші", ка оголосила звинувачення всім організаторам блокади Криму.http://ru.tsn.ua/politika/nyash-myash-poklonskaya-obeschaet-otkryt-dela-protiv-vseh-uchastnikov-blokady-kryma-516826.html
Саме тому Хорвата і схопили .

11111 2016-01-21 / 12:20:20
адвокати кажуть, що у них є все відео, хай викладуть, тоді побачимо, хто правий

Пiшто iз Берегова 2016-01-21 / 11:35:37
Це вже одного мiсця, бо половина ментiв , прокурорiв I суддiв мають мадярськое та румунськое громадянство. Це буде дуже символiчно, коли iменем Украiни закарпатськi румуни та мадяри будуть судити украiснських
правосекiв.

Во iстину Слава Героям.

Кудiльчак 2016-01-21 / 10:34:24
Ви, що зовсiм одурiли. Герич, який просив правосекам арешт, був заступником прокурора Рахiвського району, Олаг, котрий начальник управлiння, який давав команди Геричу, був прокурором Рахiвського району. Вони кращi друзi власника Хати Магната, бо паслися там круглий рiк. Одного iз правосекiв лiкували в Ужгородськiй мiсьлiкарнi, де заступником головлiкаря Черничко- батько начальника вiддiлу мiлiцейського процесуального керiвництва, який в апеляцii звинувачуе правосекiв, то уявiть собi який медвисновок буде.
Мене треба було адвокатом. Слава Украiнi.

петя 2016-01-21 / 06:19:39
Миша зїзди в Чикош щось у тебе в черепушці заїло.

Миша 2016-01-20 / 21:55:27
Закон мае працювати инакше ми перетворемеся на ликеро-водочный племя при сосудах для устья одинаково

севлюшський 2016-01-20 / 19:14:13
Дивно, чому менти тепер цю муру не через Найєма оприлюднювали, а напряму...
Відмовився, виходячи з минулого досвіду, виконувати тупу заказуху?

міжгіря 2016-01-20 / 17:55:47
ВІДЕО ЗМОНТОВАНЕ ПОВНІСТЮ москаль мусорище ЗНАЄ ЯК ЦЕ РОБИТИ,СЛАВА УКРАЇНІ СЛАВА ПРАВОМУ СЕКТОРУ

Бей 2016-01-20 / 17:32:38
Панове, де предмет обговорювання?! Що і кому треба доводити? Кожній порядній людині все зрозуміло! Не-зрозуміло-чиє-право-охоронці це примітивні "шльопери" (с)!Їх чесноти - тортури, фальшування, тиск на свідків, залякування, безсоромність... Керівник главку - малограмотний (навіть мовою окупанта пише з численними помилками) непрофесійний (хіба що з іншого боку - злочинного), відверто зневажає країну й суспільство! Де його заступник Євдокімов, що "кришував" наркотрафік? Де одеські менти - хабарники? Чому для всього цього кодла найстрашніше покарання - звільнення???? Подивиться на бюджет - видатки на МВС БІЛЬШІ ніж на МОборони (під час ВІЙНИ!!) Вони нищитимуть ВСІХ, хто заважатиме їм і далі красти! Вибачте за балакучість...

май русин 2016-01-20 / 02:49:19
Пустоє. Нараз видко, ош то заказ Авакова-Москаля

pfr 2016-01-20 / 01:43:43
Побзирав я... Ну б"ються мужики, хто там і що - нічорта не зрозуміло. Від звичайної сільської бійки відрізняє хіба що пістолет, і що мужик камеру відбиває. Хто то такий?...

Василь 2016-01-19 / 22:21:34
Якби показали все відео, булоби все ясно ! А иак показали тільки першу частину проти правосеків, а другу частину де донецькі сепари озброєні калашами і помпами били прикладами хлопців і катували ніби уже немає, навіть брехачка з нацполіціі бреше що якоби правосеки самі зламали камеру, тому скажу те що говорять дюди прості . Не брешіть кончені мусора, не треба мати нас за дурнів.

Шоні 2016-01-19 / 21:30:02
Прокурори і менти злигались із блюковими бандитами, ділять гроші з контрабанди і наркоти - усіх відправити в окопи.

с*** б**** 2016-01-19 / 21:21:42


Хамство. Коментар видалено. Адмін


верховинець 2016-01-19 / 21:19:53
Блюка і його армію в окопи, в Піски.

depo 2016-01-19 / 21:16:20
А де повар із зламаною ногою, що шукають по лікарнях підходящу кандидатуру .

НОВИНИ: Кримінал

23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 4
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 4
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 13
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу