ФОТОФАКТ. В Ужгороді у ДТП загинула жінка-пішохід

Про ДТП зі смертельним наслідком повідомляють у ГО "Спеціальний контроль".

ФОТОФАКТ. В Ужгороді у ДТП загинула жінка-пішохід

"Щойно на вулиці Минайській в Ужгороді сталося ДТП зі смертельним наслідком.

На місці працюють швидка, поліція, а також Спецконтролівці", - повідомляють в організації накоротко, не деталізуючи наразі обставин трагедії.

Відтак про деталі аварії повідомили у патрульній поліції Завкарпаття. Як ідеться в повідомленні поліції, близько 10:00 екіпаж патрульних поліцейських отримав виклик на вулицю Минайську. Як з’ясували на місці, водій на великій швидкості збив 78-річну ужгородку, яка саме переходила дорогу.

Зі слів свідка, водій рухався вулицею Минайською у напрямку вулиці Швабської правою смугою і збив жінку, коли та вже була на пішохідному переході. Від удару жінка опинилася на відстані майже 20 метрів від переходу.

Лікар бригади швидкої допомоги Ерік Глеба повідомив, що внаслідок зіткнення жінка отримала політравми та відкриту черепно-мозкову травму, не сумісну з життям.

На місці працюють патрульні поліцейські, слідчо-оперативна група та судово-медичний експерт.

12 січня 2016р.

Теги: аварія, смерть, загибель

Коментарі

555 2016-01-14 / 09:39:41
Романе як не дивно але таких придурків як ти хватає.І тобі ніхто не заважає засунути свою голову хоч під пежо хоч під поїзд.Можливо тоді поменшало б хоч на одного дурня і жити на Україні стало б краще. З вірою в краще!!!!!

роман 2016-01-13 / 15:31:33
555 ти чмо галимое я би твою голову засунул под пежо

555 2016-01-13 / 10:40:39
Бос а ти не пробував лікувати голову.....в психлікарні мабуть пробок немає.....сходи туда

бос 2016-01-13 / 00:20:57
через цих даунив на словацьких номерах в мисти такие пропки що неможна ни пройти не проихати за рульом яких литають одни наркомани бо ети машини не вичисляються ось вам и результат и не первий раз пане москаль наведить з цим порядок бо полиция не зможе якщо людина живе в украини то мае издити на украинських номерах а якщо на европномера то нехай кожен мисяц плотить податок через цих даунив уже й черги на кордони

Игорт Б 2016-01-12 / 23:29:35
світлофори потрібно там поставити и поблем не буде.!!!

Ужгородець 2016-01-12 / 21:26:40
Недавно, один "птах" теж потрапив у аварію. Помер дідусь... Автівка була на укр.номерах... Це щось міняє????????????? Людей нема!

Ужгородець 2016-01-12 / 21:22:54
Моральною потворою бути завжди легше. А ЛЮДИНОЮ - важче...Людина має розум, щоб думати, бути відповідальною... Якщо розума бракує, трапляються трагічні наслідки.. Ображаючи людей, власників автівок на іноз.номерах(розуму теж треба мати видно не багато)не вернути життя людині, і не загладити горя її родині...

... 2016-01-12 / 17:46:25
Олег, а ти хто такий шоб тут писок откривати? На словацьких номерах нормальні люди катаються.Яка різниця які номера? Самі більші дебіли то ті кому батьки дорогу машину дали і вони не цінять її бо знають шо куплять другу.Ти вот може сам з таких і смієшся з людей які1 самі собі купують машини.Людей які не пиздять гроші у нас і називаються представниками влади, а які їх заробляють чяесно.У мене самого машина словацька.А чого купляти українську?Якшо я всерівно катаюся на ній по Словакії.Кого ти з себе ліпиш? І такі як ти? Нашо купувати машину по завишеній ціні якшо ми живемо на границі.До чого ці понти.Мені кажеся шо у людей проблеми з психікою.Такий пижик як на фотці у нас стоїть у 4 рази дороще,а мишина толкова.У нас за такі гроші лиш копійку купиш.

Адмін 2016-01-12 / 16:48:40


Номери словацькі




Нік 2016-01-12 / 16:27:35
Номера українські, що за дибіли пишуть про словацькі...

Читач 2016-01-12 / 16:27:27
Всі співчувають не тільки ви Сандра, але якби не було на дорозі валянків на сараях які можуть швидко їхати але не завжди можуть зупинитись то і не загинула б та жінка, і не було горя у сім'ї. Не треба казати про "заздрять", як можна заздрити людям які кожні 5 днів стоять по декілька годин на кордоні лиш щоб возити свою сраку.

Сандра 2016-01-12 / 15:34:30
Люди, ви нормальні?Жінка загинула, а ви тут про дебілів на словацьких номерах.Що вас жаба давить чи що?Яка різниця на яких номерах авто і чи жигуль це чи іномарка?справа у водіях, які ними кермують.До чого тут ваші брєдні?Іздіть нормально і все.Чимало "шумахеріа" ганяють Минайською і на украінських номерах.Не в цьому справа!!!Співчуваю родичам загиблоі.

Шоні 2016-01-12 / 14:54:24
Спецконтроль хоч щось робить, а не як деякі!!!!!!!!!!!!!!!

Читач 2016-01-12 / 14:38:40
Як уже надоїли ці дебіли на словацьких номерах, уже просто нема слів, створіть хтось петицію на сайті президента про заборону українцям їздити на іноземних номерах, ті дебіли що позичили 500 дол на корча на словацьких номерах будут ходити пішки.

укр 2016-01-12 / 14:11:51
дуже шкода що так сталося, але рекомендація пішоходам: перед тмм як вийти на дорогу (і на пішох.переході) не поспішайте, подивіться по сторонам, постійте декілька СЕКУНД і вільно перейдете дорогу. А більшість пішоходів вискакує на перехід , бо водій їх обовязково має бачити і зупиниться, але водій не завжди вчасно може помітити пішохода, особливо в темряві. І друге питання: чого спецконтролівці постійно всюди пхають свого носа, яку функцію вони там виконують поряд з правоохоронцями, судмедекспертами

Олег 2016-01-12 / 13:03:57
І знову машина на словацьких номерах.Нехай хтось ще буде їх захищати-80 % то дебіли,що прдали Жигуля або в кращому випадку Ланоса,купили за ті гроші словацьку іномарку-цурбака і у них повиростали крила,стали всі Шумахерами.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

10:03
У Мукачеві в готелі загорівся матрац в номері
17:31
На ужгородській об'їзній водійка Subaru вилетіла через бордюр на газон і збила дорожній знак
11:29
По дорозі між Сімером і Ворочовом Перечинської громади згорів Mercedes, що їхав на ремонт (РОЗШИРЕНО)
11:01
У середу у Ясіні на Рахівщині горіла "дев'ятка", а у Ворочові на Ужгородщині – Mercedes
10:43
На пожежі в Нижніх Воротах на Мукачівщині отримала опіки власниця будинку
10:34
Уночі в Чопській міській лікарні вигоріла надвірна споруда
11:37
У Буштині, поки власники спали, загорілася надвірна споруда з 2 тоннами сіна
16:57
У Синевирі на Хустщині вигорів мансардний поверх дерев'яного будинку
10:58
На Ужгородщині бобри норами пошкодили дамбу Латориці
11:22
У Буштині вогонь з підпаленого сухостою ледь не перекинувся на житлові будинки
11:09
В Ужгороді через саморобну піч горіла споруда, пристосована під житло
10:48
У пожежі в літній кухні у Вишкові загинув 68-річний чоловік
11:08
Спалюючи сміття на кладовищі, ужгородець спалив розташовану поруч надвірну споруду з сіном
21:56
Неподалік села Карпати внаслідок ДТП перекинувся Mercedes Sprinter
11:52
/ 2
Біля Горінчова на Хустщині Skoda вилетіла в кювет і перекинулася. Водій загинув, пасажирка травмована
10:26
У Синевирській Поляні горіла дровітня, від вогню довелося рятувати два будинки поруч
11:17
У Руському Полі на Тячівщині гасили пожежу в надвірній споруді
10:56
В Ужгороді горіло в місці "щільної забудови" на Гранітній
15:47
/ 1
43-річний житель Рахова з необережності впав з моста у річку і загинув (РОЗШИРЕНО)
14:15
/ 1
На Закарпатті в Тисі виявили тіло 22-го потопельника-"ухилянта" – 33-річного харків’янина
12:36
/ 13
Закарпатський ОТЦК: "ухилянт-суїцидник" Хабаров лише незначно "подряпав" руки, подряпини на обличчі "симулював", а при ньому знайшли транквілізатор
11:22
У Рахові вночі на неділю чоловік впав у Тису і втопився
10:47
В Ужгороді горіла квартира багатоповерхівки
13:41
У Руській Мокрій на Тячівщині Ford злетів у річку, загинули водій та пасажир
11:36
У Текові Королівської громади врятували будинок, в якому загорівся дах
» Всі новини