У Мукачеві провели минаючий 2015 рік "Новорічним пробігом" (ФОТО)

Чимало бажаючих зібралося 31 грудня на головній площі Мукачева, щоби у веселій компанії, участю у легкоатлетичних змаганнях "Новорічний пробіг", провести минаючий 2015 рік.

Біля Ратуші спортсменів вітав Дід Мороз, який, однак, не зважився приєднатися до стартуючих. Зате його колега – справжній мороз, неабияк підбадьорював учасників. Ця обставина (та ковзка бруківка і юрби людей у центрі міста) додала пробігу азарту, а боротьба за медалі стала інтригуючою і непередбачуваною.

В абсолютній першості серед чоловіків на дистанції довжиною 2016 метрів переміг учасник чемпіонату світу з гірського бігу мукачівець Сергій Расчупкін. Він відразу захопив лідерство і зберіг свою перевагу до фінішу. Результат Сергія – 6 хвилин та 6 секунд. Лише секундою поступився переможцю ужгородець Віктор Росул. Третім фінішував його земляк Микола Шимоня – 6.44.

У жінок в «абсолюті» з перших метрів дистанції боротьба розгорнулася між мукачівками Андріаною Рошко, Ніною Расчупкіною та Георгіною Кондур. Швидшою виявилася Андріана – призерка чемпіонату України з бігу по шосе серед молоді – 7.59, Ніна стала другою – 8.24, Георгіна на третьому місці – 8.25.

В категорії, де змагалися учасники 2000-2003 років народження переможцем Новорічного пробігу став Борис Вінярський, Олександр Бабуш другий, а бронзову медаль вручено Андрію Годьмашу. Серед дівчат цього віку до призової трійки увійшли Габріела Прачко, Дарина Лозицька та Ніна Цепурдей.

Наймолодші учасниці – не старші 11 років – змагалися на вдвічі меншій дистанції. Першою тут фінішувала Каріна Броднікова, слідом за нею – Катерина Цепурдей і Валерія Смочко. Серед хлопчиків на кілометровій трасі впевнено переміг Олександр Бабуш, на другому та третьому місцях, відповідно, Ярослав Мелехов та Дмитро Олберт. Окремий приз за кращий новорічний костюм отримала Каріна Сватко.

Ці змагання викликали чималу зацікавленість в місті, серед стартувавших можна було помітити і депутатів міської ради і нових поліцейських… Чимало учасників прийшли родинами. Так, п’ятирічний Ерік Ольчедаївський та шестирічна Олеся Калчева стали наймолодшими учасниками. Подолати дистанцію малятам допомагали старші сестри Олександра і Людмила, та брат Олексій. Успішними ці старти стали для Каріни і Олександра Броднікових, а поруч з Ніною Расчупкіною по трасі бігли її діти Владислав, Катерина та Ніна…

На фініші всіх учасників чекали гарячий чай і смаколики, подарунки від Діда Мороза.

По завершенні пробігу біля головної ялинки міста відбулася урочиста церемонія нагородження призерів змагань. Призи для переможців підготували відділ молоді та спорту Мукачівського міськвиконкому (начальник Володимир Уліганець) та Громадське об’єднання «Молодіжні ініціативи Закарпаття» (голова Денис Соболь).

Як відомо, Мукачево бореться за статус міста енергійних і творчих людей, які підтримуватимуть здоровий спосіб життя. То ж ми розраховуємо, що у спортивних заходах, які проходитимуть в місті у новому році, братимуть участь все більше і більше городян різного віку, - підсумували наприкінці спортивного свята організатори.