Стали відомими претенденти на керівні посади Берегівської місцевої прокуратури (ДОКУМЕНТ)

11 листопада оприлюднено протокол засідання (співбесіди) Львівської конкурсної комісії з проведення відкритого чотирирівневого конкурсу на зайняття посад керівників Берегівської місцевої прокуратури.

Стали відомими претенденти на керівні посади  Берегівської місцевої прокуратури (ДОКУМЕНТ)

Головував на комісії Юрій Столярчук – заступник Генерального прокурора України.

Як і передбачало Закарпаття онлайн, у підсумку псевдореформи прокуратури в результаті задіяних схем ключовим претендентами на прокурорські посади в Берегові стали чинні керівні кадри прокуратури.

Скажімо, за підсумками співбесіди список претендентів очолив Юрій Беламут чинний прокурор Виноградівщини, який після тестувань і апеляцій був лише 9-м із 16-ти претендентів. Другим став теперішній прокурор Свалявщини Віталій Свистак, котрий у списку був 3-м. Третім став Анатолій Герич, а нинішній в.о. прокурора Берегівсього району Володимир Жилкін, який 6-м серед претендентів, став 4-м.

Власне, три прізвища, що стоять першими в списку, і потраплять на стіл до Генпрокурора, який і ухвалить остаточне рішення про призначення керівника Берегівської місцевої прокуратури. Загалом на керівні посади в ній можуть розраховувати 6-ро тих, що опинилися у верхній частині списку.

Сьогодні ж комісія проводить співбесіду по Мукачівській місцевій прокуратурі, яка є однією з найбільших за кількістю працівників в області.

Чому саме старі кадри посіли перші місця, газеті "Ратуша" розповів єдиний член комісії, якого вважають справді прогресивно налаштованим і незаанґажованим, Денис Монастирський. 

"Люди, які приходять на співбесіду, потрапляють на неї з тими балами, які отримали в підсумку за попередніми тестуваннями, проте для комісії цей рейтинг і бали мають лише рекомендаційний характер, – каже Д.Монастирський. – Це дуже поширена практика, коли людина, що була на останніх місцях у рейтингу, після співбесіди опиняється на другому, третьому, а то й першому місці. Головною метою попередніх тестувань було обрати шістку найкращих. Саме стільки претендентів у рейтингу зможуть посісти керівні посади керівника і заступників. Зі семи членів комісії четверо – прокурори і троє представників Верховної Ради, один або ж двоє з яких постійно відсутні. За допомогою громадськості ми збирали інформацію про кандидатів. Про чинних прокурорів нам надіслали дуже багато матеріалу... І хоча прокуратура досить обмежена в своїх можливостях, я все-таки переконаний, що прокуратура не така безсильна, як нас переконували кандидати.

Комісія повинна обрати професіоналів, які б змогли організувати роботу органу прокуратури, а по-друге, не допустити тих кандидатів, які були задіяні в яскравих корупційних схемах. ...Склалася така практика, що прокурорська частина нашої комісії часто не вірить інформації, яка надходить від громадськості. В мене, наприклад, постійно питають: "Звідки ви маєте ті дані і чи впевнені ви, що тій інформації можна довіряти?". 

"Після завершення співбесід члени комісії збираються в окремій кімнаті на обговорення, – каже А.Монастирський. – Зазвичай, обговорення зводиться тільки до оголошення негативної інформації, якщо є якийсь кандидат, за якого взагалі не можна голосувати. І, зазвичай, таку інформацію виголошую тільки я, інколи ще слухають інформацію внутрішньої безпеки... Коли ж застереження вислухані, починається голосування. Для цього кожен із членів комісії в спеціальну програму вносить список із шести осіб, які, на його думку, були найкращі. І за результатами всіх списків програма складає рейтинг".

За словами пана Монастирського, ще однією причиною того, що теперішні прокурори опинилися в трійці лідерів, стало те, що, на жаль, не виявилось когось настільки яскравого, хто б міг скласти конкуренцію.

12 листопада 2015р.

Теги: прокуратура, конкурс

Коментарі

поліція 2015-11-19 / 19:25:50
у жилкіна навіть освіти немає. він закінчив ПТУ Ващука, де йому виписали бумагу з якою раніше не брали навіть хвости вязати поросятам на ферму. один раз вже вилетів з органів прокуратури (з посади помічника прокурора м.Ужгорода). Лобіює його призначення Пейтер Чоба (кум Кудрявцева) зустріч якого вчора відбулась із Москалем у м.Берегово.

парад 2015-11-18 / 22:45:38
нормальних пацани Жилкін, Беламут, Братюк, Зовдун, Лендьєл, Зарева? не смиши людей

Опішняк 2015-11-17 / 22:32:45
Скільки ще тесть Ярема буде тягнути свого тупого зятя Герича за вуха щоб його пустяка не викинули з прокуратури??? За пару років його роботи від нього здихалися більше 5 прокурорів, жоден колега за нього не відізветься добрим словом крім його рідноі назви Г@ндон!!! Шановний пане Ярема схаменіться, доста портити людські долі через цей непотріб по прізвищу Герич!

суддя 2015-11-17 / 20:28:01
Зарева має авторитет в Ужгороді? Бред. Після того, як він опустився на рівень відмазування афера Волошина, його вже ніхто ні в *** не ставить

Всім писакам! 2015-11-17 / 20:12:06
В цій аудиторіі зібралися прокурорські невдахи, які за роки своєі роботи на посадах крім дирок в штанах нічого не заробили, сидите і поливаєте дєрьмом нормальних пацанів! Ви за Жилкіна, Беламута, Братюка, Зовдуна, Лендьєла, Зареву не переживайте, вони вже мають авторитет у людей! А ви невдахи ніколи його не будете мати і прекрасно це усвідомлюючи поливаєте іх тут брудом! Лохи ж ви лохи!!!

кошельку 2015-11-17 / 16:46:31
то Вовочці ще джекпот перепав- опинитися на 4 сходинці! Просидів 9 років тихою мишею, бо особливим інтелектуальним потенціалом в прокурській справі ніколи не вирізнявся, потрапивши на посаду В.О., надумав собі, що він царь району, що всі довкола сміялися з нього, шо воно таке велике і безглузде сидить у кабінеті. Але думка громадськості його не бентежила

Кошельок 2015-11-17 / 16:38:52
Комісія на співбесіді просто обрала трьох кандидатів, що мають найбільший досвід на керівних посадах, а вже Жилкіну з жалості, як приз глядацьких симпатій від його псевдофанклубу, подарували 4 місце.

до огого 2015-11-16 / 22:25:34
та Братюка і не транслювали..сегінь..ганьба му було брата позорити ош тупий..Аж так ош хакерови заплатив шоб відео не показали,як тупить на фоні других))))) читайте на Фейсбуці у Монастирського...ай Цап тоже...

Дурньові 2015-11-16 / 01:37:53

Ти по роботі подивися дурню, а НЕ по рейтингових списках!

Дурньові 2015-11-15 / 18:03:34
Ти по роботі подивися дурню, а по рейтингових списках!

порахував 2015-11-15 / 16:57:16
Та які розумні особи, що займали посади прокурорів та заступників видно по рейтингових списках після 3-етапів.
Зарева - 10, Пантьо - 13, Герич - 16, Беламут - 9; Цап - 8, Демянчук - 11, Зовдун - 14.

До писарів 2015-11-15 / 15:02:08
Треба було і Вам добре вчитися в школі, університеті, потім працювати і думати мозгами та може тепер не протирали би штани біля комп'ютера і не какали на тих хто набагато краще Вас. Це все писаня- зависть!

до Правди 2015-11-15 / 11:49:30
А в нас взагалі хоча б когось судили за взятки?

В країні корупція - найбільша біда, а за взятки нікого не судять.

забулам? 2015-11-15 / 11:47:44
Свистак - "кошельок" колишнього прокурора берегівщини Біловара
Жилкін - "кошельок" колишнього прокурора берегівщини Зареви

Правда 2015-11-15 / 11:35:24
А при чому там чиї діти? Мали бути дітьми бомжів?

Правда 2015-11-15 / 11:34:01
Я шось не чув аби хоть одного із них судили за взятки. А писати дурню та обсирати - не міхи носити.

кадри 2015-11-15 / 11:32:43
Для Правди:
Братюк - племяша Бенци;
Беламут - син судді Іршавського суду Беламута;
Свистак - нормальний хлопець;
Бокшан - син начальниці відділу обпрокуратури Н.Бокшан;
Лендел і Зовдун - сини Білківських власників каміонів;
Жилкін - син колишьоного митника.
Робіть висновки.

ДО Правда 2015-11-15 / 08:44:19 2015-11-15 / 10:24:26
ТИ ЩО ОБНЮХАВСЯ?

май русин 2015-11-15 / 08:50:25
Де би нєт! Они знавут май ліпше брати взятки. Аналогів їм в сьому не є! І нікому ниґда не быти такими, ги вони!

Правда 2015-11-15 / 08:44:19
Братюк, Беламут, Свистак, Бокшан, Зовдун, Лендєл, Жилкін- вони найкращі, аналогів їм в роботі не має!!!! Вам ніколи не бути такими як вони! А писати всяку дурню , великого розуму не вимагає!!!! Хлопці молодці!!!

НОВИНИ: Соціо

11:22
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
18:40
/ 1
Загинув Герой з Вишківської громади Святослав Корнійчук
11:17
/ 1
У Берегові діти принесли додому з річки стару протитанкову міну
10:45
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Михайлом Козаком
10:35
/ 3
Сьогодні, в четвер, у Буштині попрощаються з Героєм Іваном Рущаком
11:29
/ 7
Державний "Ощадбанк" долучиться до приватного нищення унікального високогір'я Карпат вітряками