Геннадій Москаль подав у відставку - джерело

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль написав заяву про відставку

Геннадій Москаль подав у відставку - джерело

Голова Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль подав у відставку.

Про це стало відомо Еспресо.TV із власних джерел.

Відомо, що заяву про відставку Москаль вже написав. Але, як уточнило наше джерело, президент Петро Порошенко поки що відставки не прийняв.

Подібні чутки вже вчора з'явилися також і в кулуарах Закарпатської ОДА.

З інших чуток, цього разу - з правоохоронних органів Закарпаття, Г.Москаль претендує очолити Національну поліцію України, яка має виникнути 7 листопада, після ліквідації міліції. Про це інформує і канал "112 Україна". Це також може бути пов'язано з відставкою Г.Москаля, однак жодних конкретних підтверджень таким намірам наразі нема.

Нагадаємо, що головою Закарпатської ОДА Геннадій Москаль був призначений 15 липня 2015 року. Його завданням було ліквідувати в області вплив Віктора Балоги. Однак за підсумками місцевих виборів 25 жовтня 2015 року перемогу на виборах до облради здобуда політична партія "Єдиний Центр", список якої очолив особисто В.Балога.

 

04 листопада 2015р.

Теги: Геннадій Москаль, відставка

Коментарі

Міша 2015-11-10 / 13:43:24
Ну що пане Маскалю показала вам Іршавщина як підтримує владу і вашого наставника-ЕЦ 30% а солідарність 10% і голова рда виткаристовував адмін ресурс -і агітацію всюди на бігбаргах- ну що? і адмін ресурс недопоміг і агітації!

Адріан 2015-11-06 / 10:38:35
ЄЦ все рівно залишився при владі в ОДА, але завдяки Москалю, який "кришував" масові фальсифікації виборів в Ужгороді і Закарпатті в Закарпатську ОДА пройшли кончені сепаратисти від *опоблоку, які вже писали звернення до путіна приєднати Закарпаття до росії і заради цього бомбити Закарпаття надважкою авіацією, а у міськраду Ужгорода пройшли понад 2\3 екс-ригів!Ганьба зрадникам Майдану!!!

,буревій 2015-11-04 / 21:02:14
Я ДУМАЮ ЩО ЦЕ ЧЕРГОВИЙ ВКИД ІНФОРМАЦІЇ ВІД ВЛАДИ АБИ ВІДВОЛІКТИ УВАГУ ВІД СПОТВОРЕНИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ВИБОРІВ ТАКОЖ ПІД ЦЮ КАТЕГОРІЮ ІНФИ ЧЕРЕЗ ЗОМБО ТЕЛЕВІЗОР ПІДХОДИТЬ СЕРІАЛ КОРБАН І КО. ТАКІ ВСІ НАШІ.ТОМУ УКРАЇНЦІ БУДЬМО МУДРИМИ .ВИКЛЮЧИ ТЕЛЕВІЗОР І ПОЧНИ ДУМАТИ ГОЛОВОЮ .СЛАВА УКРАЇНІ.

Богдан 2015-11-04 / 19:55:21
Не забувайте що балога шуршав для порошенка в області під час президентських виборів.Ці люди з однієї категорії потвор,а найманець всіх влад москаль,як він сам сказав,всього навсього менеджер по конкретній темі.

Михайло 2015-11-04 / 19:29:21
Компромiс з Балогою? А хто вiн такий щоб з ним йти на компромiс, i по якому поводу?

щур 2015-11-04 / 18:52:53
мер міжгіря я підтримою діда на пенсію , страшно боюся балогу і за моїх шісток позвільняют , і зато що обливав брудом його пробачте.

О.Д. 2015-11-04 / 17:41:39
Навряд чи Порох став адекватнішим і пішов на компроміс з Балогою. Це було б розумно і правильно, але я в це не вірю - всі останні кроки Пороха в контексті внутрішньої політики засвідчують навпаки неадекватність.

Копча 2015-11-04 / 17:24:40
Поки що це тільки версія і усе залежатиме від позиції Порошенка по відношенню до Балоги. Якщо Віктор домовився з Порохом то Москаль має гарну нагоду "красиво піти" керувати поліцією в інакшому випадку передбачаю чергове загострення політичної ситуації в області.

поправка 2015-11-04 / 17:01:04
вітаю васю симочка

4006 2015-11-04 / 16:26:43
Шо уже порядок з контрабандов навів?

патріот 2015-11-04 / 16:13:26
не знаю може і хороший москаль, а може і ні. Для чого призначати людей у віці, які зіпсовані "досвідом" багаторічної роботи в корумпованій міліції, на нові посади. Треба призначати молодих, може і не з величезним досвідом, навчаться, як кажуть :"Не святі горшки ліплять".

Уйко 2015-11-04 / 16:03:21
А жополизи Мишо Бойчук й Михайлишин Ігорчик як тоже з ним пуйдуть на параші??????????

лоци бачи 2015-11-04 / 15:39:49
а 80-річного не можете найти поліційов керовати пане презік?

НОВИНИ: Політика

13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ
14:14
/ 6
На Закарпатті одіозний клірик УПЦ МП, що є кумом Медведчуків, влаштував "жіноче" шоу зі своїм викликом у "військкомат"