Через фальсифікацію результатів виборів ужгородці ініціюють революцію. На розмову викликають Москаля і Князєва (ФОТО, ВІДЕО)

Ужгородські активісти вирішили не миритися з масовим підкупом і чинити активний опір легітимізації виборчих фальсифікацій в обласному центрі Закарпаття. А тому ініціюють місцеву революцію, результатом якої мало би стати прийняття політичного рішення про відміну сфальсифікованих результатів виборів і призначення нового процесу волевиявлення.

Через фальсифікацію результатів виборів ужгородці ініціюють революцію. На розмову викликають Москаля і Князєва (ФОТО, ВІДЕО)

Перша акція в цьому контексті оголошена на 12.00 середи, 28 жовтня, біля споруди УМВС України в Закарпатській області. На неї закликають як простих ужгородців, так і представників різних політичних сил.

Що суттєво, ініціювали ці акції громадської непокори активісти ЄвроМайдану, які були на цих виборах кандидатами в міськраду від провладної політичної партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність". Але, при цьому, винними в тому приниженні ужгородців масовим підкупом, котрий, зрештою, шокуюче викривив результати волевиявлення мешканців обласного центру Закарпаття, вони однозначено вважають чинну владу - зокрема, голову Закарпатської ОДА Геннадія Москаля, керівника закарпатської міліції Сергія Князєва та начальника обласної СБУ Олега Воєводіна.

Власне, саме їх, аби почути пояснення, і викликають активісти на розмову.

Завершенням імпровізованого мітингу під міською виборчою комісією, на якому було прийняте таке рішення, стало спільне виконання Гімну України.

27 жовтня 2015р.

Теги: підкуп, Геннадій Москаль, Сергій Князєв

Коментарі

Цiкаво 2015-10-31 / 20:54:00
Де усi тi що збералися йти на вiче? Чи це однi бувшi кандидати-невдахи тут коменти пишуть?

патріот 2015-10-30 / 16:43:52
Нє, другого вже не треба. Треба третього... )

Ник 2015-10-30 / 16:22:45
Треба вам другого майдану"??? Не пам'ятаете, що було писля??!

Прохожий 2015-10-28 / 14:13:05
А зачем новые выборы? Чтобы детвора от Шоколадного попробовала все-таки дорваться до корыта? Так шоколадной политики хватает и без них - и хуле толку от завравшегося гаранта? Были бы вы с нормальной вразумительной программой, понимали бы, зачем вам эта власть и зачем ваша власть городу - может, и прошли бы. А так - вы ничем не отличаетесь от остального политического хоть-шо. И мне все равно, кто дорвется до корыта. А тратить деньги налогоплательщиков (а, значит, и мои) на совершенно бессмысленную замену корытохлебателей - не вижу никакого смысла.

по звіздиць 2015-10-28 / 14:02:27
Ужгородцю. Ны лыбше йти з ригами. Андріїв риг, Чурило риг, Рата політповія.

Віктор Лендєл 2015-10-28 / 10:25:11
Вихід, справді, один - спротив

123 2015-10-28 / 10:13:21
Йдіть в одно місто зі своїм пікетуванням.... Волосянський показав що він може на посаді керуючого справами виконкому. ВАС ПРОСТО ЖАБА ДАВИТЬ ЩО НЕ ВИ БУДЕТЕ ДЕРИББАНИТИ БЮДЖЕТ МІСТА ТА ЗЕМЛЮ

Ольга 2015-10-28 / 09:01:54
Гроші давали, тому що їх брали, якби кожний шмарив в обличчя цю нещасну купюру, і пішов написав заяву про підкуп-ситуація була б кардинально інша, і Андріїв з потенційного мера перетворився б в зека.Ніякі Москалі з Порошенко нічого не змінять, раби в нашому суспільстві були і будуть, і не вірю що 200 грн.спасли когось від голодної смерті,був вибір їх не брати.

василь позуханич 2015-10-28 / 06:46:18
Вельмишановний Олег , не уподоблюйтеся балогівській мавпі - Тужанському, не пишіть усяку дурь.
Провокаціі цих щурів скоро закінчаться - старий Балога сяде, малий втече до Будапешту. Вам тут жити. Будьте людиною порядною і чесною. Дякую.

Лоци бачи 2015-10-28 / 04:51:44
Всі на площу народну. се уму непостижимо шо робить мацкаль

худинець 2015-10-28 / 01:32:10
НАРОДЕ ВСТАВАЙ ЗА ТИХ ПАТРІОТІВ ХТО ПОМЕР

Ленін 2015-10-28 / 01:12:30
Ще раз з глибин Мавзолея коментатору повторюю - читай мої праці...

Попередньому коментатору 2015-10-28 / 01:08:45
Ти вважаєш. що Ужгород має з цим змиритися? Типа, ви лохи, голосуйте, як хочете, а ми все одно купимо собі результат, який хочемо і будемо далі грабувати місто.
Ну-ну... :(

Ленін 2015-10-28 / 00:54:15
Та вже були ті "псевдо-революції" - система не змінилась. "Не-Правильным путем идете, товарищи!" - читайте класиків.

шур 2015-10-28 / 00:12:23
міжгіря я зпартії нашого краю хочу єц

Янко 2015-10-27 / 23:32:25
Дайте ще гроші

вуйко з полонини 2015-10-27 / 23:32:09
Губернатор Мусор здав Ужгород Андріїву за бабло !!Тому менти нічого і не робили

Віка 2015-10-27 / 23:28:17
Москаль не має що сказати Ужгороду, а тому намалює собі командіровку в якусь гузицю.
Але йти треба.

Віктор 2015-10-27 / 23:18:07
З точки зору закону підкуп це кримінальний злочин. Фактів підкупу сотні!!!!! І якщо МВС, СБУ, Москаль виконають свою роботу і підготують матеріали для суду то матимемо судові рішення і результати виборів скасують. Треба заставити їх виконати свою роботу!!!!! Ужгород вставай!

цензор 2015-10-27 / 23:07:38
цікава логіка. Якщо не підтримали БПП то бидло.А за що іх підтримувати? Може досить спекулювати майданом а просто зробити щось і зрозуміти що якщо люди вам вірят іх просто не змусиш брати гроші.А поки нема довіри до тих хто балотуеться будуть брати гроші. Хай зададуть собі питання чим вони кращі і чому потрібно голосувати саме за них.Вулиця не дасть ім довіри людей.

НОВИНИ: Політика

11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ