ФОТОФАКТ. На Закарпатті заляпують фарбою білборди провладних "Солідарності" та "Відродження"

На Закарпатті останніми днями почастішали випадки заляпування фарбою білбордів провладних політичних партій - "Блоку Петра Порошенка "Солідарність" та "Відродження".

ФОТОФАКТ. На Закарпатті заляпують фарбою білборди провладних "Солідарності" та "Відродження"

Про це повідомляють закарпатські ЗМІ.

Якщо провладна зорієнтованість першої політсили зрозуміла, то провладна специфіка другої є фактом саме в умовах передвиборчого Закарпаття.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, на партійній конференції обласного осередку політичної партії "Відродження", що одним із клонів колишньої Партії регіонів, замість Ярослава Афтанаса, який керував осередком цієї політичної сили на Закарпатті 9 років, головою облорганізації цієї політичної сили був "обраний" Василь Кошеля – помічник народного депутата, колишнього члена Партії регіонів Михайла Ланя (кримінальна кличка Блюк).

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, на Закарпатті партія "Відродження", керована М.Ланьом, є сателітом партії влади в її боротьбі проти партії "Єдиний Центр" і Віктора Балоги. Скажімо, на виборах міського голови Мукачева за підтримки влади як альтернатива Андрієві Балозі від партії "Відродження" висувається колишній кримінальний елемент Іван Чубирко. Останній очолює на Закарпатті обласну організацію "Український вибір", очільником якої є кум президента Росії Владіміра Путіна Віктор Медведчук. Сам І.Чубирко є екс-швагром В.Медведчука, оскільки був одружений з сестрою його дружини Оксани Марченко.

І.Чубирко був частим гостем спортивного комплексу "Антарес", в якому відбулися трагічні події 11 липня, і власником якого є народний депутат Михайло Ланьо.

У зв'язку зі спільною боротьбою з опозицією, влада не ініціює кримінальні справи щодо оточення М.Ланя за контрабанду, наркоторгівлю і незаконне володіння зброєю.

Під час свого візиту на Воловеччину під час призначення голови РДА голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль мав зустріч зі ще одним радником М.Ланя - Ігорем Щербеєм, що є сином одного з найактивніших функціонерів Партії регіонів на Закарпатті та СДПУ(о), екс-начальника У ДСНС в Закарпатській області Мирослава Щербея.

15 жовтня 2015р.

Теги: Солідарність, Відродження, Порошенко

Коментарі

Украінка 2015-10-26 / 11:12:16
Вітаю партію"Відродження" з перемогою і Андріева з тим що у нас Ужгородців є шанс жити в місті де буде дійсно господар...Надіємось що в 2 турі перемога буде 100!!!

Украінка 2015-10-22 / 08:56:27
Дякую за спілкування але мені боляче за всій рідний край коли так сприймаеться дійсність - просто треба бачити і розуміти людей...Що я і роблю...Бажаю всім успіхів і віри що щось зміниться на краще - бо так погано як тепер ще не було ніколи...

гость 2015-10-21 / 10:42:01
А вас ніхто і не ображав ! ніхто ні за кого не вирішуе ! час покаже у вас своя точка зору а у мене своя і всі остались при своему ! щасти вам і всього найкращого.(українка)

Украінка 2015-10-21 / 09:53:21
Не настільки освідомлена як ви шановний 1715 - що Афтанас Я.Д. с Франківщини - я би на вашому місті не цікавилась тими хто мені не до вподоби... Вам дійсно просто нема що робити ...Може щось порадить вам Ярослав Дмитрович - звертайтесь...

Украінка 2015-10-21 / 08:58:26
Шановні і 1715 і гість і гість с Закарпаття! Дякую за увагу і заботу але с корита ідять свині тому воно мені просто без потреби а вот вам може і знадобиться - але ви ж все вірішили за всіх і все знаете що буде після 25 - а я вам скажу так - я тут народилась і чи е у вас моральне право взвгвлі судити моі думки - сумніваюсь...Нічого цікавого в спілкуванні з вами - нажаль нема...Самі між собою поспілкуйтесь - може полегшае...

Гость 2015-10-20 / 21:07:03
І я забув вам ( українка ) дечого сказати ! Будуемо ми а ! не ви ! но без вас ! І краще подивимось результат після 25 числа і побачимо як вас виборці підтримують !

1245 2015-10-20 / 20:19:24
Згоден з Гостем. Українка боїться лишитися без корита, тому і гімни франківцю Афтанасу співає. А колір у нього початковий - червоний, а потім веселка. Бачите, залізничникам "немає що роботи", тому що голови залізниць допрацювалися і ще хотять, Мабуть онукам мало. Бога вони згадують, але не бояться

гость із закарпаття 2015-10-20 / 17:32:59
Справа в тім що я е мешканець закарпаття і тут народився ! І дивлюся реально і усвідомлюю все те що коїться у нас ! А по поводу почуттів я вам так скажу : дивлячись на ті списки хто йде у владу або рветься туди вони.... і так були при владі і що ? а одним словом ( ті деректори заводів школ та лікарень ) які при кожній владі мінялись то оранжеві то біло сині .... а результат де їхньої праці!!!! одним словом були у корита одні і ті же які лобірують свої інтереси і повірте мені тільки свої та своїх близьких . і нащот шкода наших дітей і та їх майбутне із такими політиканами до яких требе іти за поклоном щоб вирішити ту чи іншу проблему ......(Українка)

Украінка 2015-10-20 / 10:17:02
Так мені шановний госсть дуже приемно що ви накінець це зрозуміли - гостям пора уходити - а ми мешканці краю які дійсно вболіваемо за його розвиток - від свого ставлення до розвитку держави не відмовимось...Такі як ви тількі на словах героі...Але все одно мені вас трошки шкода...Ніяк не зрозумію ті почуття що керують вами...Може просто це і не потрібно...Успіхів вам!

госсть 2015-10-19 / 15:28:51
Я бачу що ми із вами живемо у різних вимірах... всього вам найкращого ! свою точку зору я висловив !( Українка )

Украінка 2015-10-19 / 08:53:46
Окремо хочу спитати 1715 - про якісь пиріжки про якусь машину службову - в вас все в порядку чи може ви потребуете професійноі допомоги спеціалістів...А так мене виховали що мене жаба ніколи не давила...А вот увас з цим явно проблеми...

Украінка 2015-10-19 / 08:25:35
Шановні гість 1715 та шеф!Бачу вам щось дійсно Ярослав Дмитрович не байдужий - але ж його на бігбордах не було - чого ж ви не обсуждаете тих про кого мова...Чи зашкалюе цинізм і просто залізничникам хочеться про щось поговорити - робити ж нема що...

гость 2015-10-17 / 19:44:22
А до чого тут афтанас ! І про яке ви добро говорите? Чи може те добро яке вони лобірують свої інтереси . А про жабу я вам так скажу ( як можуть такі люди мати такі статки коли в країні за межею бідності більше 70% людей і ви маете совість говорити про добро .... ? та захищати о тих тіпа бідних в " людей " Чи у них після за 20 років перед пенсійним віком розум покращився !!! І я маю ще мислити ?? Цинізм просто зашкалюе ....

1245 2015-10-17 / 14:11:33
Бачите як добре пиріжками торгувати, де нам до аФтанаса дорости, добре на службовому авто у кафе їздити , тому вас Українка , жаба не давить

Украінка 2015-10-17 / 11:46:31
Шановні і Шеф і Гість і 1715 не хочете ви добра нашому краю...Мислити це не просто але інколи користно...Абсолютно зрозуміло що вас просто жаба давить...А до Афтанаса нажаль вам просто не дорости...

гость 2015-10-16 / 14:42:56
Абсолютно підтримую !

1245 2015-10-16 / 14:39:29
Добре що ера шефів кінчається, тоді кінець і Афтанасу-комсомольцю

гость 2015-10-16 / 14:30:36
Пояснюю чому ! а тому що всы цы люди практично всі були у других партіях ! і цей факт залишается не заперечним ! І повірте мені начшати на порошенка ! просто дивитись на цей маразм і на тих кандидатів слово в словнику не мае ,,,,, і т д

Украінка 2015-10-16 / 11:46:09
Чогось про партію Порошенка ні Гість ні Шеф ні словом не обмолвились а лише про Відродження?

Оля Михайлівна 2015-10-16 / 10:11:26
Хотілось би спитати у Шефа а Ви якщо Ви дійсно якимось чином причетні до Чопа і щось можете конкретне запропонувати по розвітку міста в якому я особисто народилась і закунчила школу в місті Чоп і сьогодні мені соромно що зробили з колись славетним містом і тількі радикальні зміни можуть врятувати місто - і для нас честь що Ярослав Дмитрович свою кандидатуру запропонував...Дай бог щоб ера Шефів закінчилась...

НОВИНИ: Політика

15:00
/ 9
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04