У кримінальних провадженнях, розпочатих по факту пошкодження пам’ятки архітектури "Корона", тривають експертизи

Слідчим відділом Ужгородського МВ УМВС України в Закарпатській області проводиться досудове розслідування у двох кримінальних провадженнях розпочатих за фактом пошкодження пам’ятки архітектури «Корона», а також проведення будівельних робіт на вказаному об’єкті без відповідних дозвільних документів.

У кримінальних провадженнях, розпочатих по факту пошкодження пам’ятки архітектури "Корона", тривають експертизи

Наразі у вказаних кримінальних провадженнях призначені судово-криміналістичні експертизи, а також проводяться інші слідчі дії, необхідні для прийняття кінцевого рішення, повідомляє Відділ організації прийому громадян, розгляду звернень, запитів та зв’язків з громадськістю прокуратури Закарпатської області.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, правник Наталія Майстренко надіслала на ім'я  Володимира Янка відповідний інформаційний запит в порядку статті 19 Закону України "Про доступ до публічної інформації".

08 вересня 2015р.

Теги: Корона, провадження, експертиза

Коментарі

ІВАНКО 2015-09-09 / 15:55:40
Іванко передооцінив сам себе! Таке з продажними!

Іван Воша 2015-09-09 / 14:30:08
Я запутався. І маю купу довгів. Ще понтую, але вже не знаю, як з тго випутатися.

Читач 2015-09-09 / 14:21:32
Звідки у Івана гроші шоб то доробити, откат уже давно потратив, а борги за газ??? Лишіть чоловіка у покої

цирк на дроті 2015-09-09 / 14:09:13
Люди добрі про які експертизи , суди йде мова, будівля рушиться на очах . Хай Волошин доробить почате а то скоро все завалиться.

О.Антал 2015-09-09 / 08:30:33
Потрібно активістам звертатись до Янкового касира Вані Шимона, він у прокуратурі все вирішує.

Фініш 2015-09-09 / 07:43:02
Все можна зробити і кримінал довести і позови заявити! Но прокуратура гнила міліція продажна депутати бояться. Погорелов не хоче портити рейтинги бо Воша розкаже хто і скільки від нього взяв за Корону грошей! Москалю по барабану- він фестивалить!!!

ДУСТ Вiд "ВОШИ" 2015-09-09 / 00:23:12
ПОГОРЕЛОВ нiчего не може, даже вiдибит iвнес товаре в нього на виборах 5 рокi назад!
Треба думати коли i не вiдодавать свiй голос за 200 гривень чи за гречку чи за порцiю БОГРАЧА для студентiв!

дуст від вошей 2015-09-08 / 23:11:22
Якби в Ужгороді була влада, то такої ситуації не було б. Погорелов навіть не може подати на "покупців" "Корони" на розірвання договору за невиконання його умов. Строк, відповідно до якого мало би бути інвестовано 8 млн в реконструкцію площі Театральної вже минув.

Читач 2015-09-08 / 22:43:37
Якщо би влада довела таку кримінальну справу до кінця і заступник міського голови поніс відповідальність згідно статей ККУ, а також всі продажні і заінтерисовані правоохоронці, то це би підняло довіру населення до влади, а з коруни зробити музей і віддати громаді!!!

Малинич 2015-09-08 / 21:32:11
Феміда тут безсила

Діма 2015-09-08 / 20:53:27
Зарева подав документи на конкурс, на прокурора Ужгорода, пишіть скарги Сакварелідзе.

Юрист 2015-09-08 / 20:43:55
Зарева Іван (міняю шапку) вже давно і дорого, як він вміє, продав матеріали всіх кримінальних Проваджень по Короні. Іван Волошин вміє купляти таких бариг як Зарева - алчних, цинічних, продажних та безпринципно-безпрєдєльних. На плаху сволочей!

Іван 2015-09-08 / 20:18:36
Хай громада міста скинеться грошима для Янка, тоді прокуратура і виконає свої функції. Янко без грошей нічого робити не буде.

Зарева (міняю шапку) 2015-09-08 / 20:03:14
Наразі розпочато досудове розслідування, вживаються заходи спрямовані на всебічне та об’єктивне розслідування фактів, викладених у зверненні та з`ясування усіх обставин кримінального правопорушення.

Янко 2015-09-08 / 19:47:39
Дайте гроші!

коронний номер 2015-09-08 / 18:57:07
Те, щ пам'ятку знищили, видно і без експертиз. Волошин, коли готував під себе викуп, бігав і до***увався до начебто замурованих дверей у академії Бедя чи букви не з того матеріалу на фасаді, а потім розвалив все.

НОВИНИ: Кримінал

19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн
19:42
/ 1
Закарпатець відмовився від мобілізації через рідню в росії та "неправильний висновок ВЛК"
14:57
/ 9
На кордоні затримали ексзакарпатця з угорщини, який продавав українок до країн Азії у сексуальне рабство
21:18
/ 2
$6500 за "квиток" на човен: на Закарпатті затримали двох військових, що "підробляли" переправленням "ухилянтів"