ВІДЕО як Москаль в нервах гримав дверима в Закарпатській облраді

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль гримнув дверима в сесійній Закарпатської ОДА не просто під впливом емоцій чи випадково, а свідомо, акцентовано.

ВІДЕО як Москаль в нервах гримав дверима в Закарпатській облраді

У цьому можна переконатися, переглянувши відео з події, опубліковане в YouTube.

З нього видно, що Г.Москаль спершу просто закрив двері, а потім ще раз відкрив, аби з притиском гримнути ними.

Цьому передували традиційні для Г.Москаля і цього разу адресовані депутатам облради погрози знайти і покарати тих, хто вчинив не так, як цього хочеться "губернатору". Щоправда, цього разу не було вказівки військовому комісару як покарання відправити всіх в зону АТО.



Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, на представленні голови Виноградівської РДА Г.Москаль грубо закривав рота молодому чоловікові у футболці з патріотичною символікою, який заявив про пріорітетність в боротьбі з корумпованим чиновництвом, і лякав його мобілізацією в зону АТО.

Як уже інформувало Закарпаття онлайн, 27-го серпня, на 2 засіданні 23 сесії Закарпатської обласної ради депутати більшістю голосів не підтримали проект перспективного плану формування територій спроможних громад Закарпатської області, яким передбачалося створення 94 таких об'єднань. Зі 108 депутатів "за" проголосували лише 24 депутати. Не голосували депутати з фракції "Єдиного Центру", "Батьківщини" та ряд інших.

У підсумку, голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубіко оголосив перерву у засіданні. Проте і після неї рішення знову не проголосували - повернення до розгляду підтримали лише 17 депутатів.

Проект рішення про утворення Тячівської територіальної громади та призначення там виборів отримав на підтримку всього 37 голосів.

Геннадій Москаль після цього покинув сесійну залу зі словами "Ну, так це політичне питання. Що ви дурака з мене робите?"  і в нервах сильно гримнув дверима на виході.

28 серпня 2015р.

Теги: Геннадій Москаль, двері

Коментарі

громада 2015-09-07 / 11:09:37
москаль продажний дав амністію регіоналам у закарпаттю треба його негайно люструвати шістку кучмівську

Drug 2015-09-03 / 09:42:00
Народ!Хто що знае по Москалику пишіть не ганьбіться,його тоже паскудь треба люстровати шо Харченко слабо?чи команди не було?вмісті з шкварьою москаль мае гтель в мукачево,жулики йому ще тоди грошики носили,так шо сись пес вштиток в багні...нам треба з своїх людий вибирати правильних розумних достойних!а тобі парушутисти з киева вже достали...тай доморощені дурні теж!Слава Закарпаттю!

пасажир 2015-08-31 / 13:28:55
Нє, Правий сегмент, ти такий тупий.

Те, що Москаль на показуху ходить пішки, є доказом того, що він щось робить доброго для Закарпаття? Ні. Це говорить лише про те, що як піарщик він вибрав собі таку фішку і експлуатує її. А тим часом виконує завдангня зверху по нищенню самоврядування, перерозподілу політичного ринку і контрабандних потоків.

Хто казав, що єдиною альтернативою Москалеві є повернення когось з його попередників. Це всього лише твоя ущербна логіка. яку ти видаєш за об'єктивну реальність.

Ти смолаш, який возомнив себе аналітиком.

Правый сегмент. 2015-08-31 / 13:04:02
И добавлю. Так хают Москаля, но ... Ледиду прикажете вернуть? Я категорически против. Известен случай, когда Ледида не хотел брать человека на работу в ОГА, видите ли, просто не понравился. Нормально? Губаля вернуть? Он никак себя вообще тут не проявил! Лунченко? Не нужно! Я против.

Правый сегмент. 2015-08-31 / 13:00:30
Нормальный человек Москаль! И не надо тут. Ходит без охраны, живет, кстати, не в шикарном особняке и т.д. А журналисты рисуют с него некоего монстра, который якобы окружил себя Бог знает кем, и никого к себе близко вообще не подпускает.

варошу 2015-08-30 / 20:44:35
З попередніх влад ніхто не дозволяв собі так по-хамськи ставитися до людей і ТАК гримати дверима.

сергій 2015-08-30 / 19:40:42
Йому треба лікуватися, і не в Берегово, а на Вішані

разведчик 2015-08-30 / 13:18:17
"Москаль" "Центру": "Миссия невыполнима"

Копча 2015-08-30 / 12:33:14
Це прояв слабкості.

мішо 2015-08-30 / 09:47:48
Се хворий чоловік не лем на голову ай на ноги,Гена се не дивиності,роки,оленю попустися.Од народа кося звідав про обєднання.

тячiвець 2015-08-30 / 09:30:14
москаля цього дебiла недорозвиненого треба здати в психлiкарню

Адмін 2015-08-30 / 02:52:11


http://zakarpattya.net.ua/Blogs/144475-Moskal-z-dveryma


дюси 2015-08-29 / 20:35:58
А И впечатление такой. Ош Мацкаль за то шо прейшов губернатором быти мав бы заплатити вам?

дюси 2015-08-29 / 20:33:02
14 42 МIЖГIРЦI. Видиш як то добре. Коли ся то робило у всех пыски были закритi. Тепирь уже верещете.

Березняник 2015-08-29 / 20:14:54
ПАРАШЕНКО, ти це бачиш???!!! У Відставку МАЦКАЛЯ!!!!

правда очі ріже 2015-08-29 / 19:05:12


Флуд. Коментар видалено. Адмін


Коплан 2015-08-29 / 17:50:17
да нервишки!и это представитель власти?да,Вы что люди добрые это полный неадыкват какой то..ему лечится надо,причем срочно!!!

Адмін 2015-08-29 / 15:04:27
А є якесь підтвердження по "Кам'янці"?

МІЖГІРЦІ 2015-08-29 / 14:52:17
най розкаже як купив наперевалі у міжгірю ресторан КАМЯНКА і землі приватизовав на десятки тис доларів із своїм шовгором регіоналом шкиртов який продав іконостас з церкви в ростоці який коштує до двох млн дол а потом найрозказує як треба нам закарпатцям жити

ледидко 2015-08-29 / 14:47:44
Привсіх попередниках в області був міліціонер від Народного фронта - Шаранич. Москаль теж ставленик Народного фронта - по квоті. Тому всі питання - до цієї політичної сили і до Москаля як її ставленика.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ