"Регіонал" Ерфан "заступив" на посаду начальника управління молоді та спорту Закарпатської ОДА

Останні півроку на цій посаді працював представник молодіжного крила політичної партії УДАР Денис Ман, який тепер очолить управління туризму й курортів в області.

"Регіонал" Ерфан "заступив" на посаду начальника управління молоді та спорту Закарпатської ОДА

Нагадаємо, у понеділок, 3 серпня, відділ примусового виконання рішень департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України направив у Закарпатську ОДА офіційну вимогу поновити на посаді попереднього начальника управління молоді та спорту Віталія Ерфана.

Останній був начальником вищевказаного управління з 10 березня 2011 року як ставленик Партії регіонів і був звільнений 17 лютого 2015 року.

Рішення про поновлення на посаді прийнято Закарпатським окружним адміністративним судом 15 травня цього року. Відповідно рішення суду оскарженню не підлягає.

11 серпня 2015р.

Теги: Ерфан, начальник, посада

Коментарі

Рись 2015-08-12 / 13:03:06
Наш активний Шоніку, ви не відповіли на запитання - скільки оздоровлено дітей у районі (або місті), де проживаєте? Оздоровити хоть десять дітей, які цього потребують - то добре! А що районні челядники? Очікують, поки область виділить путівки?

Шоні 2015-08-12 / 12:51:12
Но, туй видно же Рись напевне челядниця з тих що лем лапшу вішать. Туй маєме кулько кожен район оздоровив за кошти а кулько область нуль вадь 70 про што написли же такі легіні та так ся справлявуть же аж ім начальника угнали за сю серенчу? То то што ще убрехали же то вшитко область ученила? http://www.carpathia.gov.ua/ua/news/detail/4603.htm

Рись 2015-08-12 / 12:37:45
У тому й біда, наш активний Шоні, що усі лем "никавуть", а чиновнику треба вміти писати та аналізувати. Чи активісти "никавуть" в іншому - декотрі так заникавуть гроші, що на оздоровлення точно нічого не залишиться!

Рись 2015-08-12 / 12:29:54
Поникайте, кіть розберетеся у цифрах!

Рись 2015-08-12 / 12:28:52
Та й написане про призначення на посади - "не пустоє"! Думаю, що ви із тих самих "лідерів-активістів"! Тож скільки використано вами? Чи активність підупала, або зміни у векторі АКТИВНОЇ позиції відбулися? Ще не отримали квартирку? Пашіть, залучайте кошти на оздоровлення! Можливо, і оцінять!Стангете заслуженим активним оздоровлювачем!

Шоні 2015-08-12 / 12:27:13
Но се ми поникаєме што нам з області челядники напишуть

Рись 2015-08-12 / 12:24:49
Много, Шоні, много, більше, ніж ваш район!

Шоні 2015-08-12 / 12:19:16
Но йсе пустое бла-бала, от кулько грошей з бюджету области а не району на папірьове оздоровлення уплатили сього году? А кулько уплатити мали?

Рись 2015-08-12 / 12:06:00
Питання не в особистостях, а, в першу чергу, у загальній тенденції - дайош АКТИВІСТІВ І ЛІДЕРІВ на посади! Все ж таки політична підтримка, а фаховий управлінець - так, нехай зачекаю кар"єрного підвищення, хоч усе життя! Миж лідери, ми ж працюємо! Одна із таких "активісток" нещодавно переконувала, що "ю" - приголосна! І воно КЕРУЄ! Одразу службову невідповідність!

Рись 2015-08-12 / 11:49:26
Шоні, "папірь" треба ВИІТИ написати, а для того, щоб ВМІТИ, треба мати ВЛАСНІ думки, власне бачення роботи. Вийміть із жеба 5-7 тисяч за путівку й оздоровте дитину! Слабо? Але ж пільгові категорії дітей оздоровлюються! Звичайно, практика призначень на керівні посади "активистів" та так званих "лідерів" є зовсім хибною. На державній службі мають бути УПРАВЛІНЦІ. які Вміють прийняти рішення, бачать перспективу його реалізації, відповідальні за його реалізацію, і, нарешті - написати той же "папірь", сого не вміють (і не хочуть "активісти" та "лідери"). Звичайно, резолюції-то вже навчилися писати, нехай інші попашуть, а ми - активісти і лідери, у нас НАДАКТИВНА позиція у суспільно-політичному житті! Нам потрібні преференції, і, бажано - матеріальні - квартири, грамоти, звання "заслужених працівників"! А як же без цього - ми ж активісти, ми що, задарма працюємо? До речі, практика роздачі керівних державних посад (візьмемо регіональний рівень) розпочато тоді, коли квітнула політична троянда (СДПУ (о)).Заради цікавості поставив одне-єдине запитання колишньому районному очільнику "трояндової партії" - хто із видатних українських діячів сповідував ідеї соціалізму? Повний штиль! Так хто йде на державні посади? Фаховим управлінцям навішують ярлики на кшталт - ви не "лідер"! Хто надав їм це право? Може, мені до вподоби позиція "сірого кардинала" (РЕАЛЬНИЙ, а не бутафорний вплив), і що тоді ваші "лідери" й "активісти" - повний пшик! На маю думку, вже визрів конфлікт між управлінцями та "активними лідерами". Тільки тоді можливі зміни, коли будуть фахові підходи на державній службі, а не призначення подібних лідерів на керівні посади (з відповідною зарплатою, звичайно!).

Шоні 2015-08-12 / 09:43:48
Рись, но йсе галавной там лим папірь плодить виходить аби ж... ним витерти, а оздовили вадь ні то вшитким єдно. Лем дурь писать вадь даякий лозунг жеби народу очи замулять... От того папіря же там плодять людьом нич

Рись 2015-08-12 / 08:44:54
Шоні, не дискутуйте про оздоровлення, у якому ви дійсно повний нуль. Рейтинг управління у цій сфері завжди був високим (і без "присвоювань"). Управління молоді та спорту - це не тільки робота з активістами і так званими лідерами, не тільки спортивні досягнення, але й оздоровлення пільгових категорій дітей, сприяння у роботі оздоровчим закладам. Спава у тому, чи будуть гідно оцінені ці рейтинги, чи будуть оцінені професіонали, або посади отримають так звані "активісти"та "лідери"? Хибна кадрова політика. На жаль, мало УПРАВЛІНЦІВ, забагато активістів і лідерів, які очікують преференції (і, в першу чергу, матеріальні). Більше того, вже визрівають конфлікти між управлінцями та "лідерами", які, як правило, є дійсно бездарними.

новий 2015-08-12 / 00:17:24
Ман нормально працював і справді віддавав себе роботі, а не брав відкати.
А Ерфан що незамінний? Він настільки високої думки про себе, такий "проффесіонал", що нижче начальника управління себе не мислить? Думаву, що він повна бездарь, бо за рік ні на яку іншу роботу ніхто його не брав. Якщо не він, то й спорт в області захиріє :) Не знаю як про інше, але ні совісті, ні ганьби він не має.

12345 2015-08-11 / 21:40:43
Владу. А причому тут довів чи не довів ?Є закон і певні вимоги до людини ,що претендує на певну державну посаду і в Мана навіть заяву не мали права прийняти . Здається , чи не найперше що обіцяли нові "борці"за правду ,що до влади прийдуть професіонали , не дивлячись на партії та клани. Може тоді в державі щось справді би змінилося , а насправді нічим не кращі ... То може "чесний " МАН почне з себе? Всі знають які якісні знання дає бурса , яку він закінчив , чи може великий досвід роботи керівником гуртка ? Ні стида ні...А вам пане Владе перш ніж коментувати не мішало би добре подумати , якщо є чим , бо зразу видаєте свою велику компетенцію , аналогічну до компетенції свого цімбора .

Шоні 2015-08-11 / 20:04:29
Ага Ман довівів? Що довів? Што вун взагалі вчинив? А може то же можна резултати роботи районів по оздоровленню сплутати з нульом роботи його упрвління вадь присвоіти? Ко ся тому розуміє? Што вун узагалі для спотра ученив кроме того же хотів усюда запхати своїх цімбору та родичу

влад 2015-08-11 / 19:40:30
уже заспокійтеся. Ман всім довів, що стаж в держслужбі не головне, головне бажання і готовність змінювати цю державу. Прозоро, відповідально, чесно, публічно працював півроку у сфері, яка вмирала під керівництвом регіоналів клпки і ерфана. харош нити вже!

от так 2015-08-11 / 14:50:19
вертаються регіонали під крилом дідика Москаля.

сара 2015-08-11 / 14:29:42
Як це очолить управління туризму ? А що на цю вакансію конкурс не оголошується ? Чи у Мана звідкись візметься необхідний стаж роботи в держслужбі і відповідна освіта ! Пане Удареееений крилом...будьте чесний хоч з самим собою . займайтеся тим , що вам до снаги .Невже державною роботою мають займатися невігласи !!!

На Москаль Закон читає 2015-08-11 / 13:54:38