Очільник Закарпаття Москаль заявив про відкриття кримінального провадження проти утікачів із ПС ще й за бандитизм

Дії представників закарпатського «Правого сектору» під час подій у Мукачеві 11 липня кваліфікуються, як бандитизм. Підозрюваними є 13 чоловік віком від 18 до 39 років, 12-ро з котрих закарпатці, а один – мешканець м.Слов’янськ Донецької області. Більшість із них досі ховаються в лісах Закарпаття.

Очільник Закарпаття Москаль заявив про відкриття кримінального провадження проти утікачів із ПС ще й за бандитизм

Як заявив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, до збройного конфлікту у Мукачеві представники "Правого сектора" на Закарпатті "з метою наживи викрадали й катували людей, вимагали  гроші в підприємців, забирали майно, використовуючи при цьому незаконну вогнепальну зброю, включно з автоматами, кулеметами та гранатометами. Фактично це був рекет, банальне заробляння грошей, і найгірше те, що все робилося під прикриттям патріотичних гасел.

Злочинці називали себе захисниками України, хоча прийшли зі зброєю «заробляти» гроші за півтори тисячі кілометрів від передової, де ніколи не велися бойові дії. У міліції вже є купа заяв від потерпілих, які до цього боялися офіційно звертатися в правоохоронні органи або не вірили, що злочинців притягнуть до відповідальності".  

Відкрито кримінальне провадження за ст. 257 Кримінального кодексу України  -- бандитизм (організація озброєної банди з метою нападу на підприємства, установи, організації чи на окремих осіб, а також участь у такій банді або у вчинюваному нею нападі). Стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі від 5 до 15 років із конфіскацією майна, йдеться на офійному сайті Геннадія Москаля.

21 липня 2015р.

Теги: бандитизм, Правий сектор, Москаль, утікачі

Коментарі

міша 2015-07-25 / 20:38:04
генадій батькович чого цікаво ви непишите за БЛЮКА ЛАНЯ хто він такий а тільки за правий сектор

конарь 2015-07-22 / 00:27:34
перебачте люде.Я дуже помелився коли говорив що Мацкаль то тема...Оказалося шо то йовбнутий мусор і такого сволоту ПОРОШІНІ зашмарив до нас. Тепер понятно,МАФІЯ порошіні,москаля і БЛЮКА возєдналася а може вони були все разом???

Степан Крук 2015-07-21 / 23:37:25
Не зрозумів! Москаль голова ОДА, чи прес-секретар УМВС і прокуратури! Негоже робити такі заяви "губернатлру".

пацан 2015-07-21 / 23:02:42
А амністувати цих, обманутих власним промосковським керівництвом,хлопців слабо? Амністували ж бандитів з Донбасу, а ці хлопці і міліонної частки зла, схожого на те що твориться на Донбасі, не вчинили. То за що їх карати? За те що вирішили з контрабандою боротися, а Ддія цих хлопців - самозахист.

Лівий сектор 2015-07-21 / 15:04:22
Гена мінус тридцять (цікаво чому так називають Москаля), хочевіжати під себе контрабанду. Хоча треба сказати, що митники, які колись працювали у Львівській, Волинській, Одеській областях заявляють, що по обсягах контрабанди порівняно з ними а також Донбасом, закарпаття це непорочне дитя. А обвинувачувати, кого за що і як будуть судити, Гена мінус тридцять не має права розказувати як і інший будь хто. Буде вирок суду, тоді можна буде коментувати. А так це просто викид відра політичних помиів.

патріот 2015-07-21 / 15:04:21


Холмс-Подебрій, а де факти про "вимагання, тортури, знущання" з боку ПС? Це про мудака Харченка, якого прив"язали до стовпа і він все розказав? Тепер він напише заяву про " вимагання, тортури, знущання"?

**я! А нахрена, тоді, була Революція Гідності?

Якщо ж йдеться про конкретно злочинців Стойку і Гласнера, про яких свого часу не раз писав цей сайт, то чому Москаль, під виконання замовлення, "мочить" весь "Правий сектор"?


Холмс 2015-07-21 / 14:41:36
Шановні давайте від абстрактного і загального до конкретних речей.... По суті відносно фактів злочинної діяльності ПС можете щось заперечити? Особисто знаєте потерпілих від іх і можете стверджувати, що Ви там були і це не було вимагання, тортури, знущання, а просто дружня розмова і пожертва коштів з боку підприємців? Прийде черга і Блюка і решти..... Почали з бандформування ПС, Україна не Гуляй поле, чи Ви хочете, як в Сомалі жити де кожний хто сколотив біля себе кодло озброєних олігофренів вважає себе намісником Бога..... І таких послаників Божих там більше ніж антілоп-гну......
Резюме: вчинив злочин-відповідай і все рівно хто ти чи патріот чи лівій сектор чи правий чи середній.....

Вуйко 2015-07-21 / 13:10:14
Ти що падла Чернівецька тепер хочеш захистити і повісити катування викрадення за Харченка людину Митника сина Януковича Саші Стоматолога що всравшись розказав як бабло збирав на Чопі?????

патріот 2015-07-21 / 12:50:25
Москаль, баба ти базарна. Чмо продажне. А на Блюка коли буде відкрито кримінальне провадження? А на його бойовиків? А нарколабораторія?

Преторіанець 2015-07-21 / 12:18:31
Москаль, ти можеш говорити , що заманеться, розумні люди тобі не повірять, хіба що люмпени. Ти, сам викормиш злочинноі системи, і тому твоі діі і вчинки апріорі не можуть бути правильними

Копча 2015-07-21 / 12:11:26


Гена ти шо довбо***об? Дивний спосіб підняти рейтинг "Народного фронту". При чому тут партія Яценюка? Інсайдерська інформація - побачите за чиєю політичною квотою призначатимуть очільників у районні адміністрацї. Лунтік не даремно з Геною каву пив;)


москаль 2015-07-21 / 12:07:02
А блюк конченый якый усю молодь закарпаття присадыв на первитин вин герой.не было порядку и николы не буде.слава ПС.

Цензор 2015-07-21 / 11:37:15
Пока они бегают на них повесят и убийство Кеннеди и "вышки Бойка" и "рюкзаки Авакова".

НОВИНИ: Кримінал

23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 4
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 11
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 4
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
/ 1
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу