Захоплення влади на Закарпатті російськими диверсантами планувалося на 10 листопада 2014 року (ВІДЕО)

До намірів щодо «звільнення Закарпаття від бандерівців» кремлівські «русини» під керівництвом Петра Гецка підключали навіть осіб з певними екстрасенсорними здібностями. Утім, екстрасенси не допомогли

Захоплення влади на Закарпатті російськими диверсантами планувалося на 10 листопада 2014 року (ВІДЕО)

Силовий план кремлівських «русинів» щодо захоплення влади в Закарпатській області відповідно до підтриманого Москвою сценарію був намічений до реалізації на 10 листопада 2014 року. Про це йдеться в відеосюжетах, що їх в пошуках інформації про «заробітчанський» проект російських спецслужб знайшли в Youtube журналісти Закарпаття онлайн.

Судячи із сюжетів, кремлівські «русини» під керівництвом так званого прем’єр-міністра самопроголошеної «Республіки Підкарпатська Русь» Петра Гецка розробили відповідний сценарій і очікували його затвердження і фінансування Москвою. До цього процесу було залучено навіть осіб з певними екстрасенсорними здібностями. У них, з-поміж іншого, ініціатори плану намагалися вивідати життєздатність і перспективи свого проекту.

Достовірність вказаних намірів проросійських "русинських" сепаратистів підтвердили джерела Закарпаття онлайн в УСБУ в Закарпатській області.

Крім того, підтвердженням серйозності цих планів є датована 26 листопада 2014 року офіційна інформація СБУ України про те, що спецслужба зірвала російські плани дестабілізувати ситуацію на Закарпатті. Як йшлося у тій публікації, «співробітники СБУ викрили та зруйнували плани російських спецслужб розхитати ситуацію в Закарпатській області та втілити антиукраїнський сценарій створення так званої «Республіки Підкарпатська Русь».

Як тоді повідомлялося, група осіб «за завданням російських спецслужб готувала створення в регіоні чергової штучної «народної» республіки випробуваним Кремлем способом – шляхом примусової «федералізації» України.

Силовий сценарій передбачав захоплення місцевих органів державної влади, військових складів та інших стратегічних об’єктів диверсійно-підривними групами, котрі мали діяти під виглядом так званої «місцевої самооборони».

... У планах зловмисників були «акції залякування стосовно представників влади, спецслужб, політичних та ділових кіл» з визначеними конкретними датами, зокрема у листопаді ц.р. «

 «Кошторис реалізації плану насильницької зміни конституційного ладу», за інформацією СБУ, сягав  понад 9 мільйонів доларів США.

Як з’ясувало Закарпаття онлайн, зйомки вказаних сюжетів відбувалися в Санкт-Петербурзі, у приміщенні стоматологічної клініки, що належить колишньому однокласнику П.Гецка з Кушниці, а нині громадянину Російської Федерації Ігорю Пилипу. Ймовірно, саме його голос чути за кадром.

Ігор Пилип.jpg

Ігор Пилип 1.jpg

Підтвердженням цьому є фото зі сторінки П.Гецка в соціальній мережі Фейсбук, де він зафіксований у стоматологічному кріслі у тому самому приміщенні.

10704140_10202050645667163_1559896090836213085_n.jpg

Окрім реалізації власних планів, авторів відеосюжетів цікавили розташування на Закарпатті навчальної бази батальйону "Айдар", майбутнє президента Петра Порошенка і України загалом.

Судячи з усього, проект дестабілізації та захоплення влади на Закарпатті вписувався в загальний план російських спецслужб щодо дестабілізації та розчленування України. І ув’язувався, зокрема, з планами по зриву реверсних поставок газу в Україну зі Словаччини через територію Закарпатської області, як розпочалися у вересні 2014 року.

Перешкодили втіленню у життя цих намірів керівництва Росії героїзм українських воїнів у боях на Донбасі, патріотизм і активність громадськості, зокрема на Закарпатті,  та професійна робота працівників українських спецслужб.

17 червня 2015р.

Теги: русини, захоплення влади, диверсанти

Коментарі

русин 2015-06-29 / 18:41:59
хлопаки,вам все мало крові? Ви лем би ся били. А коли будете жити? Розводять вас! Самі жирують на тому розводняку: "патріоти" жидовня всякої барви преться до корита, готова знищити все, лем би ся нажерти мняса й насрати один на одного побулше, а пултеру тото лем і треба,бидлото невчена й за 200 крадених гривню куплена... продавайся дале й потому не вий як збішений пес

анця 2015-06-24 / 21:28:02
"Моголи-моголи"(Т.ШЕВЧЕНКО).

Степан Крук 2015-06-22 / 19:48:29
Гецко - нікчема! Закидує всяку лупину в інтернет і тішиться з того, що цю лупину обговорює соціум. Мав нещастя спілкуватися з ним неодноразово - це абсолютний нуль! В Росії він періодично виходить в ефір на містечкових каналах і розповідає про тисячі озброєних своїх прихильників, котрі завтра-післязавтра почнуть штурм і створять Пудкарпатську Республіку. В Росії добре працює ФСБ, реальну ситуацію там знають. Проте роблять вигляд, що вірять цьому "лідеру", бо цього потребує пропогандистська машина рашистів. Самого Гецка давно завербувала ФСБ, ще коли він навчався в Москві в університеті ім. Баумана. Але толку від нього, як від козла молока!

Адмін 2015-06-22 / 11:45:33
Тому що ЗАРАЗ знайшли ці матеріали. У вас вони були раніше? Ні? Ну то що за претензії?

Що перебільшуємо? Усе є в сюжетах.
Від чого відволікти увагу? У вас манія переслідування?

чужинець 2015-06-22 / 06:25:21
Капец оперативність.. А чому ЗАРАЗ показуєте цю породіллю?... І хто такий Гецко? Не занадто перебільшуєте, чи треба від чогось відволікти увагу?

як правильно продати 2015-06-21 / 00:03:41
Апокриф про братів Гецків. Говорили таке кушницькі, що колись продали ті хлопці хату батьківську. Та коли покупець вступив у володіння тим будинком, раптом виявилося, що хату свою діти продали разом з тоді ще живим батьком. Ось така вдала оборудка. Клялися кушничанини, що не придумана є ця історія.

Толік 2015-06-19 / 23:40:37
Дивлячись на наших "русинув",які лижуть гузицю маскалям,ходять до кацапської псевдоцеркви, втікають від мобілізації під мамину юбку -розумієш,що в хуйла є шанси.

василь 2015-06-18 / 07:31:23
http://24tv.ua/news/showNews.do?oprilyudneno_putinskiy_plan_zahoplennya_livoberezhnoyi_ukrayini_za_15_dib&objectId=585006&tag=ukrayina

Така паскудь продовжуєся. СТОП Х-ло

Пупаро 2015-06-18 / 00:33:42
Розсмішила сумма в 9 мнл.баксів. ТО за такі гроші можна захопити владу лише у селі Вонігово (Хустського району). Ви шо русьскі з пецу падали? МИ коли б всі закарпатські остербайтери із заробіток вернулися і скинулися по 10 евро і то би більше назбирали. Владу вони хотіли захопити (хе-хе)... Ви спочатку попробуйте за сто баксів без очереді в Ужгороді закордонний паспорт зробити, або своїх дітей у садік пристроїти, та шо там з простим гаїшніком договоритися. Перші три мільйони ви б уже на кордоні спустили. Ще три - коли б переховувалися по зйомних квартирах. (Житло у нас йой яке дороге) Три на агітацію. І бабла нема... Нема бабла, а ще нич не зробленое. Штось у Руських х"№;ві бізнес плани :)

наш ведмедик 2015-06-17 / 22:58:27
останнім часом приходиться часто бачити наліпки та різні вимпели на приватних авто, де на фоні російського триколора ( замість нашого рідного жовто-блакитного стягу) зображений наш закарпатський герб - ведмедик. Це що ідіотизм чи зрада? І хто це проросійське лайно розповсюджує?

vovk 2015-06-17 / 19:46:57
A toj pidor -stomatolog sce maje jakusj rodynu v Kushnyci? Ne buvaje vin dekoly na malij Batjkivscyni? Jaksco pyjide ,to tam joho i zakopaty , porjad z mohylkamy dida i babusi!

vovk 2015-06-17 / 19:42:59
Chlopci ,kotri zaraz nahodoju pracjujutj v S-Peterburzi, zrobitj tak ,scob cja klinika zgorila na*uj! Todi vashe perebuvannja v Kacapiji bude zarachovano!

патріот 2015-06-17 / 18:04:47
Виблядки путінські

Таня 2015-06-17 / 17:52:37
Як же воно дістало, це злочинне антилюдське путінсько-рашистське лайно. Тварюки ненаситні, вже б собі натихо сконали й дали людям нормальним спокій

Кушниця 2015-06-17 / 15:04:46
****ити, ****ити і ще раз ****ити ублюдків, де б вони тільки не виткнулися! ****ити все, що причепить колорадську стрічку, "підніме "русинський" чи російський триколор!

Та гнидота хотіла принести нам кров і війну! Не бачити їм вже своєї землі - ниґда!!!

ВНУК РУСИНА 2015-06-17 / 14:32:33
СЕ ХВОРІ УБЛЮДКИ... Я В ЗАКАРРПАТТІ ВСЕ БІІЛЬШЕ ПОЧИНАЮ СТАВАТИ УКРАЇНСЬКИМ НАЦІОНАЛІСТОМ, ДИВЛЯЧИСЬ НА ЦЕ ВСКОРМЛЕНЕ ФСБЕШНИМИ ГРОШИМА БИДЛО, ЯКЕ СЕБЕ НАЗИВАЄ РУСИНАМИ, ХОЧЕ СОБІ ДЕРЖАВУ СТВРИТИ, ЩОБ БУТИ В НІЙ ПРЕМЄРАМИ, ПРЕЗИДЕНТАМИ... ПАНУВАТИ НАД НАМИ З РОСІЙСЬКОЮ ЗБРОЄЮ!
МІЙ ДІДО В ПАСПОРТІ БУВ РУСИН, АЛЕ Я УКРАЇНЕЦЬ І НИЧ НАВІТЬ У СТРАШНОМУ СНІ НЕ ХОЧУ МАТИ З ТАКИМИ ПРОДАЖНИМИ ПІДЕ...МИ, ЯКІ ХОТЯТЬ ВІЙНИ НА НАШОМУ СОНЯЧНОМУ ЗАКАРПАТТЮ!!!
ЩОБ ВИ ВСІ ВИЗДИХАЛИ, ЩОБ ВАС ВСІХ ЧУМА СКОСИЛА РАЗОМ З ВАШИМ ШЕЗОФРЕНІКОМ ПУТІНИМ І ВАШИМИ ФСБЕШНИМИ КУРАТОРАМИ!!!
ЗГИНЬТЕ ЯК ВРАНІШНЯ РОСА НА СОНЦІ!

??? 2015-06-17 / 10:04:55
що ця говорить?що значить визнають сепорів?нехай подивиться собы в одне мысце.

Степан Крук 2015-06-17 / 08:55:39
Путин: -Свет мой зеркальце скажи: я ль на свете всех смелее, всех богаче и сильнее? -Нет! - ответило стекло,- Ты по-прежнему - ХУЙЛО!

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая