Ужгородські гандбольні "Карпати" здолали "Педуніверситет-Енерго" з Тернополя

Четвертий ігровий день жіночої Суперліги продовжує радувати вболівальників видовищними гандбольними поєдинками.

Ужгородські гандбольні "Карпати" здолали  "Педуніверситет-Енерго" з Тернополя

Розпочався ігровий день з матчу між Львовом та Тернополем.

Ніхто і не сумнівався в тому хто переможе, львів'янки впевнено трощили суперника не зупиняючись ні на мить. На перерву команди пішли з рахунком 7:19.

Нічого не змінилось за перерву, тому Галичанка впевнено довела матч до переможного завершення. В підсумку 11:42.

Економ-Університет - Галичанка 11:42 (7:19)

Економ-Університет: Гайкова 7, Мадрі 2, Дідик 1, Євтіхова 1.

Галичанка: Сабова 6, Парандій 5, Баранович 5, Коновалова 4, Дорожівська 4, Стельмах 4, Косік 3/1, Смолінг 3, Савчин 2, Сідлецька 2, Смбатян 2, Косміна 1, Біла 1.

Ужгородські «Карпати» перемогли втретє на домашньому зїзному турі. Закарпатська команда здолала ще одну тернопільську команду – «Педагогічний університет Енерго» з рахунком 37:24.

Проте головна новина цього поєдинку не перемога «Карпат», а повернення на тренерський місток Бориса Петровського. Очевидно Валерій Войналович вирішив не продовжувати співпрацю з клубом і «Карпати» очолив їх екс-наставник Борис Петровський, який не так давно приводив словацьку «Ювенту» до чемпіонського звання сусідської країни.

Щодо самої гри, тернопільський «Педагогічний  університет Енерго» розпочав проти чемпіонів як і їхні сусіди з «Економічного»  - доволі впевнено.  Очевидно, переглянувши попередні ігри «Карпат», тернополянки не робили великих розривів між нападом та захистом та вміло блокували контрнаступи закарпаток.

Такий стан справ тривав лише третину тайму, коли рахунок був лише 4:3 на користь чемпіонів. Далі «карпатівки» увімкнули темп і суперниці посипалися. Швидкісні комбінації в три паси в штрафній виглядали дуже ефектно. Гарно старалася юна Яна Готра, випускниця місцевого  СДЮШОР. В першому таймі вона забила 4 голи поспіль. Це все дало змогу поступово йти у відрив «Карпатам». Перший тайм закінчися з рахунком 20:10 на користь чемпіонів.

А ось другий тайм змусив вболівальників трохи понервувати. Тернопілянки продемонстрували гарну гру і змогли трохи наздогнати суперника. В середині тайму відстань від чемпіонок складала всього 4 голи. Гандболістки «Карпат» зрозуміли, що такі ігри до добра не доведуть, зібралися і знову включили чемпіонський темп. Завдяки йому довели гру до перемоги 37:24.

Завтра, 1 травня, ужгородська команда проведе заключний матч туру – з лідером, львівською «Галичанкою». Початок о 12.00 на «Карпати Арена».

Педуніверситет-Енерго - Карпати 24:37 (10:20)

Педуніверситет-Енерго: Чорна, Латишевська; Сухецька 11/3, Гулей 4, Штимак 3, Берегій 3, Єсипчук 1, Геращенко 1, Славіна 1.

Карпати: Яблонська, Воронько; Воронова 9, Готра 6, Мелекесцева 6, Лезінська 6, Компанієць 3, Мигович 3, Цубина 2, Руснак 1, Кильч 1.