Після звільнення Бочковського відсторонено і головного "рятувальника" Закарпаття Щербея

Про таке сьогодні під час прес-конференції повідомив голова Закарпатської ОДА Василь Губаль.

Мирослав Щербей
Мирослав Щербей

Як розповів голова області Василь Губаль на запитання кореспондента Закарпаття онлайн, після затримання та звільнення керівника ДСНС Сергія Бочковського із обвинуваченнями у корупції, було відсторонено від виконання обовязків усіх керівників у структурі служби по верикалі на місцях.

В тому числі, тимчасово відсторонено від виконання обов'язків керівника У ДСНС у Закарпатській області Мирослава Щербея.

"Відсторонено тимчасово,. Наразі йде підбір кадрів, серед іншого, і в Закарпатсій області", - розповів Василь Губаль.

За його словами, нині обовязки начальника обласного У ДСНС виконує перший заступник. Таким на сайті У ДСНС у Закарпатській області вказаний Володимир Ціцей.

Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн

20 квітня 2015р.

Теги: Боковський, Щербей, відсторонено

Коментарі

федю 2015-04-21 / 23:25:50
жаба давит спокійно ато лопниш від жаби

ФЕДЯ 2015-04-21 / 16:08:14
У Волівци уже вагонами ліс відгружають не лим фурами і нико не видить сього безпределу

ЗКРП 2015-04-21 / 09:34:42
Ну, відсторонити - це ще півбіди. Тим більше - тимчасово. Звільнити, судити, конфіскувати майно - оце справи. Дякуючи інтернету, інформації - гора.

Пасульов 2015-04-21 / 09:33:44
Тимчасово? не думаву...

Пух 2015-04-21 / 01:07:29
гнати треба скотиняку у три шиї... у усіх волівецьких блазнів разом з ним... Най до волівця ідуть

СЛАВІ УКРАЇНЦЮ 2015-04-20 / 20:41:37
точно так, як і цьому губернатору нич не страшно, бо він нич недумає - за нього балога думать! а кіно із бочковським треба було показати лиш для того, оби аваков рейдерськи захопив ше одну державну структуру і почти силову структуру, бо всьої ментовки і нацгвардії уже мало. Де і який тво (тимчасово виконуючий обовязки) має право вирішувати кадрові питання? Правильно - нигде! А тим більше на державному рівні! Чи може дако думать, ош тепер будуть призначені самі грамотні, досвідчені і чесні керівники? Подивіться на призначення по МВС і самі зрозумієте - "всіх звільнили" тільки для повторних призначень за сармачки!Цій банді вірити не мож ані на пуслова!Інакше губаль би у кутузці сидів ще за хустський дерибан і рейдерство, а не у губернаторському кріслі і не їздив би на "лівому" туарегови по області данину збираючи за безбожно вирубані ліси... У нього розуму не хватило даже свою любаску тольком у керівне крісло всадити... І така вся сьогоднішня влада - розумна лиш у злодіствах і поборах, кумівстві і продажності... Пора вже їм помали і на геренду збиратися...

безіменний 2015-04-20 / 20:37:59
Молодець Слава Украінець! Так тримати!!!!!!!!

Слава Украінець 2015-04-20 / 19:49:15
Вун десся приктнеся то точно... Антипомаранчом був,при медведчукові ай кучмі був у тємах..Нияка люстрація,цьому медведчуковському прихвостневі,не страшна.Украіна понад усе!

арчи 2015-04-20 / 19:29:12
Оперативно. Ледве встиг рік пройти, і туй відсторонили. Тимчасово. Як ся каже, "Героям слава".

nbv 2015-04-20 / 17:59:36
Сподіваюсь, що ця _пліснява_ відсоронена назавжди

НОВИНИ: Соціо

23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 3
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
18:40
/ 1
Загинув Герой з Вишківської громади Святослав Корнійчук
» Всі новини