ФОТОФАКТ. Чинний перший заступник мера Ужгорода готував антимайдани, агітував за сепаратизм і фотографувався зі зброєю

Після перемоги Революції Гідності чинний заступник міського голови Ужгорода Іван Волошин суттєво підчистив свою сторінку в соціальній мережі Фейсбук і мімікрував у патріота. Однак, ужгородці, які брали участь в Майдані, добре пам'ятають його як одного з організаторів лютневого АнтиМайдану в Ужгороді, в якому, до речі, брали участь і інші представники чинної влади обласного центру Закарпаття - міський голова Віктор Погорєлов і секретар Ужгородської міськради Богдан Андріїв.

ФОТОФАКТ. Чинний перший заступник мера Ужгорода готував антимайдани, агітував за сепаратизм і фотографувався зі зброєю

Один з користувачів Фейсбуку - Євген Рахімов, який нещодавно, під час громадських слухань стосовно дотримання законності посадовцями міської влади в Ужгороді, в присутності прокурора Ужгорода Івана Зареви та головного міліціонера Ужгорода Романа Стефанишина повідомив про один із злочинів І.Волошина - "вербування" обманом  "піджака" із обіцянками виділення землі "за схемами" - оприлюднив раніше зроблені скріни з Фейсбука І.Волошина, які свідчать про сепаратистські погляди та кримінальні нахили нинішнього чиновника.

За інформацією Закарпаття онлайн, автомат, з яким фотографувався І.Волошин, на його ім'я не зареєстровано. Немає прізвища І.Волошина і в числі тих, хто здав нелегальну зброю в рамках оголошеного УМВС України в Закарпатській області місячника добровільної здачі зброї.

28 березня 2015р.

Теги: Іван Волошин, сепаратизм

Коментарі

ужгородець 2015-06-14 / 23:32:06
Волошин кончена людина! дуже підла і йому це з рук не зійде! все шо він натворив повернеться йому в тисячі раз гірше!!!

Волошин 2015-04-04 / 00:19:09


Так, залишилися. Ксіви агентів ФСБ Росії є в мене, Шаранича і мукачівського Чубірки.


Вася типичный 2015-04-03 / 22:59:35
А чекисты вообще остались в нашей державе?

Вася типичный 2015-04-03 / 22:56:58
А где вы все раньше были???Когда он бормотал бред и после этого,не многие жаждали..а сейчас когда его прессуют, все собаки залаяли...Скажу всем -земля круглая....

Патріот 2015-04-01 / 23:40:26
Маринець Роман Андрійович, який являється керівником злочинного угрупування, яке в минулому році затримали, та яке вчинило ряд резонансних розбоїв. Зараз він знаходиться у розшуку, бо якимось чудом (думаю всім зрозуміло яким) йому вдалося втекти?
Зараз дана особа є полковником та займає посаду начальника внутрішньої безпеки ДНР.
Але це все дрібниці, найцинічніше у всій цій історії те, що роки наші хлопці вмирають на Сходи воюючи за нашу Батьківщину, у цього сепаратиста у Тячеві і далі працює і процвітає бізнес, ресторан на автовокзалі, сауна, м’ясний магазин, і жоден орган, праві сектора чи народні самооборони його родичів (дружину, батька, які й самі є потенційними сепарами) навіть не думають перевірити чи допитати. Ось так, все у нас нормально, все у нас в державі добре.
Ще раз дуже прошу Вас журналісти, люди не залиште це так просто, перевірте цю інформацію, на Вас остання надія, Тячівські мєнти куплені з потрохами!!!

Уголовка 2015-04-01 / 22:45:59
Чистий кримінал! І де прокурор?

ШОК!!! 2015-03-31 / 20:16:32


Флуд. Видалено два коментаі одного автора. Адмін


Лоці 2015-03-31 / 09:35:04
Може у Лучках-проблема? Звідти лише біда на Ужгород пре. То Рата , тепер Волошин.

Свiдок 2015-03-30 / 20:47:34
Iбанат, і в чорній майці - ібанат.

Ужгородець 2015-03-30 / 16:52:37
Уявіть собі Ужгородці, що цього сільського БИКА, БИДЛОТУ захищає вся прокуратура на чолі з прокурорами ЯНКОМ і ЗАРЕВОЮ!!!!! ПОЗОР!!!

Небесна Сотня 2015-03-30 / 16:47:13
На віщо тримати такого бидла? Хай ідуть до своїх покровителів у Москву, разом з Януковичем!

унгвар 2015-03-30 / 15:55:36
Такі "керівники" - це приниження для нашого міста

физиономистка 2015-03-30 / 13:57:13


Лицо, не обезображенное интеллектом


Копча 2015-03-30 / 09:27:37
Сара, що безпосередньо ти зробила для своєї батьківщини, а після цього згоден обговорити проблему бездіяльності Києва.

SARAH 2015-03-30 / 09:18:35


Коментар видалено. Адмін


РАТА-КОЛА 2015-03-30 / 00:33:56
Дегенератмвне созданіє цей Волошин

Удивленный 2015-03-30 / 00:32:16
Мля, коня не хватает. Была б картина ''Бык и конь". А так ЧИСТЫЙ ПРидурок.

Зарева (міняю шапку) 2015-03-29 / 19:38:29
Волошин обіцяв, що я буду прокурором Пудкарпатськоі Руси

народ 2015-03-29 / 16:32:55
Цей лучківський вроджений придурок не відає, що прийде час віддати все награблене, не думає, що прийде кінець його цинічному пануванню в Ужгороді. Краще сів би в загратовану камеру та пережив би народний гнів та схоронив би собі собаче життя. а так здохне десь у підворотні.

Таня 2015-03-29 / 14:20:10
Офігіти! Те, що Волошин - мудак і гопнік, який у часи Майдану спав і бачив, як ЛЮДИ впадуть під тиском системи, давно відомо. Але те, що він недалекоглядний придурок, який для "крутого" фото позує із автоматом, за відсутності стратегічного мислення ляпає те, що на язику, і ще при цьому претендує на ватажка "окремого Закарпаття"... Ой, стовпи чекають-сумують...

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку