«Говерла» в Полтаві програла «Ворсклі» - 2:0

У матчі 16-го туру української Прем'єр-ліги полтавський клуб вдома переміг гостей із Закарпаття. Полтавці зуміли розхитати непоступливих ужгородців, забивши гостям по голу у кожному з таймів.

«Ворскла» - «Говерла» - 2:0

До Полтави завітав досить грізний склад суперників, який в останні дні підсилився Максимом Ковалем та Лукманом Аруною. Голкіпер був помітною постаттю у матчі, а Лукман Аруна натякнув своїми діями, що до завершення сезону може ще принести користь новим партнерам. Але у цілому підопічним В’ячеслава Грозного явно не вистачало зіграності. У «Ворскли» серйозних проблем з кадрами не існує, що і зумовило методичний тиск на чужі ворота протягом ігрового часу. Трохи гірше було з реалізацією, проте у першому таймі гості прийшли на допомогу. Коли стрімку комбінацію з останнім пасом від Антона Шиндера був готовий завершувати Санжар Турсунов в оточенні 4-х захисників, один з них спростив завдання. Сергій Люлька не лише забив у власні ворота, але ще й одночасно травмувався.

Господарі обережно розпочали другу 45-хвилинку, очікуючи зміни пріоритетів від суперника. Проте хвилини спливали, а Станіслав Богуш все ще залишався без роботи. Іноді «Говерла» наближалась до його володінь, а от влучних ударів так і не досягла. Хоча невгамовний Сергій Мякушко робив багато, щоб відігратись. Натомість полтавчани все ближче підходили до необхідності забивати вдруге. Шиндер після індивідуального проходу та Йован Маркосі внаслідок ідеального пасу Артема Громова лише вимагали майстерності від Коваля. Але самостійний забіг ще зі своєї половини поля Громов таки втілив у такий удар, який не можливо взяти – 2:0. Зосередженості господарів вистачило, щоб не примушувати нервувати Василя Сачка та вболівальників команди на останніх хвилинах.

"Ворскла" (Полтава) - "Говерла" (Ужгород) - 2:0
Гол: Сергій Люлька, 29 (автогол); Артем Громов, 74

"Ворскла": Станіслав Богуш, Сергій Сімінін, Арменд Даллку, Артем Громов, Йован Маркоскі (Ковпак, 90+1), Антон Шиндер (Олег Баранник, 81), Денис Дедечко, Володимир Чеснаков, Вадим Сапай, Євген Ткачук, Санжар Турсунов (Євген Будник, 84).

"Говерла": Максим Коваль, Серж Акакпо, Александру Тудосе, Сергій Мякушко, Максим Фещук, Тарас Качараба, Віталійс Ягодінскіс, Сергій Люлька (В'ячеслав Акімов, 33), Лукман Аруна (Дмитро Хлебас, 72), Ілля Глушицький, Валерій Гришин (Дмитро Трухін, 80).

Попередження: Артем Громов, 18; Володимир Чеснаков, 29 - Ілля Глушицький, 27; Александру Тудосе, 82.