На Закарпатті призначено 8 "нових" міських та районних прокурорів (ОФІЦІЙНО)

Сьогодні, 26 січня, колективу прокуратури області представлено нового заступника прокурора області Івана Шимона.

На Закарпатті призначено 8 "нових" міських та районних прокурорів (ОФІЦІЙНО)

Народився Іван Шимон у селі Данилові, що на Хустщині.  У 2002 році закінчив Ужгородський національний університет, а згодом розпочав працювати в органах прокуратури.

Працював на різних посадах в Закарпатській та Львівській областях, також тривалий час обіймав посади в Генеральній прокуратурі України.

Остання посада Івана Шимона перед призначенням заступником прокурора області - начальник відділу нагляду за додержанням законів органами внутрішніх справ при провадженні оперативно-розшукової діяльності управління нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні прокуратури Закарпатської області.

Разом з тим, наказами Генерального прокурора від 22 січня проведено ротації  в районних прокуратурах.

Зокрема, Івана Зареву призначено прокурором міста Ужгорода, Сергія Зовдуна - Хустським міжрайонним прокурором, Юрія Беламута – прокурором Виноградівського району, Олега Опішняка – Іршавським районним прокурором, Олександра Братюка – прокурором Мукачівського району, Івана Лендєла – прокурором Воловецького району, Костянтин Цап -  очолив Міжгірську районну прокуратуру, а Владислав Братюк – прокуратуру Берегівського району.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

26 січня 2015р.

Теги: прокурори, призначення

Коментарі

Іршавчанка 2015-01-29 / 17:59:06
Сашко, пой додому. Нащо тобі те прокурорство!Зарпалата у тебе варта оплатити один чек у ресторані пообідати,позорять тя, кажуть що не маєш розуму.Пой додому, мій хлопчику. що хочеш, щоб мамка тобі купила за те, що лишиш прокурорство?

працівники прокуратури Тячівського району 2015-01-29 / 17:51:18
Шановний пане прокуроре!
Не призначайте нам того, на кого послали документи! Посимо Вас. Дайте нам достойну людину, а не тук-тук-тук!!!!!!!!!!!

гість 2015-01-27 / 16:36:59
Нехай би запровадили посади прокурорів на кожну вулицю області, тоді би всі працівники з прокуратур області були б прокуророрами і були би задоволені. А то гризуться по-чорному. Сміх і гріх... Прокуратура Закарпатской области поражена родством, кумовством, сватовством и другой пагубной связью как раковой опухолью. Неужели это никто на верху не замечает...

123 2015-01-27 / 11:38:35
Бридко читати, до чого дійшла держава? Колишніх невігласів-хабарників призначати далі на керівні посади в інші райони.Поки люди не повстануть змін не чекати!Їх не люструвати треба, а в буцигарню увязнити на довічне!

Олександр 2015-01-27 / 10:38:53
Це реванш системи Януковича. ГАНЬБА ЯНКУ!

Ковтун 2015-01-27 / 08:59:23
Кращим прокурором міг би бути Біловар, він би ні у кого нічого не просив

Сочка 2015-01-27 / 08:10:44
Дочекались тепер тікати не тільки від мобілізації треба - а й від поборів новопризначених - які "300" хочуть швидко відбити Чув шімон вже зібрав бригаду "помічників" - вони будуть забезпечувати його рішення

Придурку 2015-01-26 / 23:33:16
Не гіршими за цих пройдисвітів можуть бути хоча б Маханець, Павлючок, Корнаш, Черничко, Василенко, Косей, Цилюрик, Костак, Олаг, Диковець….. Є з кого вибирати, але все вже викупили Братюки.

Питання 2015-01-26 / 23:22:40
А кого призначати прокурорами районів, тих писарів шо в апараті роки штани протирають і нічого робити не вміють окрім того шо плітками займаються???

Придурку 2015-01-26 / 23:22:10
Писарям 2015-01-26 / 23:18:02 Ти або один з них, або для тебе продажа посад в порядку речей. З цим не можна миритися, ми уже бачиля їх роботу

Писарям 2015-01-26 / 23:18:02
Ви шановні вже помішалися з цими призначеннями, дайте людям спокій най собі роблять, а будуть погано робити та будуть їх міняти, не журіться. Це не перші призначення і не останні.

Не розумію 2015-01-26 / 22:59:33
Цей Янко або великий ЛОХ, або він узяв у них гроші і з ними за одно, но тоді це уже повний безпредєл

май русин 2015-01-26 / 20:37:19
Пригадають значно швидше і не на виборах. Будуть висіти на йолках, ги новорічні ігрушки

ДЕПУТАТАМ 2015-01-26 / 20:09:27
Цей плєвок в обличчя громаді Закарпаття, Вам пригадають на місцевих виборах

ЯНКО 2015-01-26 / 19:42:50
Впевнений, що високий професіоналізм колективу допомагатиме утверджувати законність на теренах Закарпаття і ми разом зробимо все можливе для відновлення довіри громадян до прокуратури»

СМІШНО! СТИД! ПОЗОР!

прокурор 2015-01-26 / 19:25:59
От як раз там лише Штефанюка між ними не вистачає, а так картинка маслом! Швидко Янко зорієнтувався, за пару днів самих достойних кандидатів відшукав на посади, дуже здібний. А тепер як ці хлопчики йому почнуть у вуха дути про решту колективу, нічого в цій прокуратурі не міняється роками. Бенці прокурори мають звести памятник у дворі прокуратури на золотому унітазі і з батоном у руках.

люстрація 2015-01-26 / 19:09:58
хлопці перестаньте критикувати бо ще їх всіх заберуть у генеральну як кайла

Люстратор 2015-01-26 / 19:07:09
Це взагалі не хабарники, вони у Біловара проходили люстрацію.

Киричук 2015-01-26 / 19:03:25
Чому коханку Бенци Іванку в Тячево прокурором не призначають?

Саша 2015-01-26 / 19:01:39
Улашина за взятку не звільняли, Штефанюк у нього з Бенцою забагато просили от і звільнився бо не витримав поборів, зате жив спокійно. А Зовдуна батько з таким робітником як його син уже ходить по Іршавському району та по заправках гроші зичить, айбо має ся чим хвалити - син прокурор, а тупий як валянок

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
/ 1
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 7
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 5
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 23
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 30
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му