"Дорожній контроль" анонсував серію відеорепортажів про "прогнилу систему МВС на Закарпатті" (ВІДЕО)

Активісти "Дорожнього контролю" анонсували в своєму профілі в YouTube серію выдеорепортажів зі своєї поїздки на Закарпаття, де вони протягом тижня відстежували роботу місцевих "правоохоронців", керованих начальником УМВС України в Закарпатській області.

"Дорожній контроль" анонсував серію відеорепортажів про "прогнилу систему МВС на Закарпатті" (ВІДЕО)

Судячи з усього, це саме ті матеріали, що їх намагалася вилучити в них міліція під надуманим приводом на виїзді з області,на посту ДАІ в Нижніх Воротах, під час інциденту з, начебто, вибухівкою в авто, про який повідомляло Закарпаття онлайн.

Судячи з усього, побачимо чимало цікавого.

24 січня 2015р.

Теги: Шаранич, Дорожній контроль

Коментарі

Закарпаття 2015-02-05 / 09:24:12
Продивно дивитись на цих ментов тупих ! пане міністр мвд може ви начнете із Закарпаття реформу? Позор !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Імре 2015-01-26 / 21:11:44
Очень не красиво.

калян 2015-01-25 / 23:03:37
я рахую,чому Згуладзе почала знизу реформу ГАІ,начальство треба спочатку міняти , а тоді поступово самих працівників ГАІ2506

яяяя 2015-01-25 / 14:50:29
То не дор. контролю їхати в АТО а цим гаїшникам хай там бабки косять! то се менти за своїх коментарі пишуть - ганьба! Згуладзе можливо і розжене кровопийць!

Микола 2015-01-25 / 14:27:51
ГАИ це самі продажні шкури! Вони і є сепари вони і прикривають і супроводжують і пиячать і кошти заробляють на ... і покриваються державою і державним захистом! Чому ні один гаїшник не йде на заробітки? та тому. що він і дома "ВМІЄ" заробити і в декілька більше ніж той заробітчанин! та хіба ніхто не знає ВСІ ЦЕ ПРЕКРАСНО ЗНАЮТЬ! Слава ЗАКАРПАТСЬКОМУ ГАИ!

Петро дорожной 2015-01-25 / 13:57:54


Нецензурна лексика. Коментар видалено. Адмін


Василь 2015-01-25 / 13:09:41
Вони в шоці,стільки бабла пропливае мімо їхнього кошелька.

Йовжі 2015-01-25 / 13:02:43
Всім відомо, що на Закарпатті із-за йододефіциту більша частина людей розумово відстала (Лумпі). Виникає враження, що мусорів відбирають саме по ознакам розумової відсталості, чим тупіший, тим крутіший мєнт. Суки два слова звязати не можуть. Одразу згадуються анекдот: чому менти завжди втрьох ходять? Бо один вміє читати, дугий писати, а третій говорити.

водій 2015-01-25 / 10:00:55
Ну що тепер скаже журналіст -провокатор Подребій , який так яро захищав хабарників в пагонах .Заказуха стане видна всій державі.Бардак у шаріка пора його відправити в АТО не гуманітаркою , а з зброєю .

микола 2015-01-25 / 00:09:38
гаїті все на взятках і ніякої перевірки в цілях держави не робиться а самі собі кармани набивають і як у всіх регіонах продажні. Хіба ВИ шановні думаєте що вони за вас турбуються. то все є вигадки і казки. ГАЇ свою шкуру спасає під приводом бомби

777 2015-01-24 / 23:26:05
от такі в нас мусора...яка тут люстрація, повна некомпетентність, незнання законів та свавілля..тут повна картина поголовної корупції, від низів до самих верхів,куча рил припогонах, а кажуть на ато 60 річних треба брати...а тут цілий розплідник припогонах, які дупля не ріжуть...сажати треба кожного...яка цікаво реакція Авакова на матеріал буде

Тихий Бескид 2015-01-24 / 22:03:50
Я вдячний особисто цим сміливим хлопцям ,які незважаючи на шалений тиск з боку різних силових структур прийшли і зробили те,що незмогли зробити наші місцеві активісти,якщо такі вони є.Запитання до нас всіх закарпатців:Що ніхто незнав цього?Чи ніхто не бачив цього?Чому ніхто не зробив те,що зробили ці хлопці?Нам має бути соромно.Але прослідкуйте ,що на допомогу місцевих даїшникам прийшли і місцеві "тітушки", і прокуратура і інші незрозумілі особи.Це дійсно стратигічний об"єкт корупції.Респект хлопцям.Вони молодці.А ми далі смолі жуйме та наглядаймо,як нас "розводять" ці "горе-міліціонери".

НОВИНИ: Кримінал

23:08
Cуд у Тячеві звільнив від покарання підприємця, який п'яним вдарив поліцейського
14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного