З Новим Роком!

Закарпатський Новий Рік вже в будь-якому разі добрий, бо на нашому клаптику української землі немає війни. Тому цьогоріч Закарпаття онлайн всупереч традиції акцентовано хоче привітати тих, завдяки кому ми зараз можемо насолоджуватися реаліями мирного часу і пити шампанське у сподіванні на краще майбутнє.

Український "кіборг" та "ялинка" в аеропорту Донецька
Український "кіборг" та "ялинка" в аеропорту Донецька

Адже в той час, коли ми живемо і насолоджуємося життям, ті, кому ми завдячуємо цією неоціненною можливістю, зараз мерзнуть на донецьких блок-постах, туляться в сирих бліндажах і загалом ризикують собою заради нашого спокою.

Щастя вам, хлопці! Здоров’я. Залишитися живими і з перемогою повернутися додому.
Разом ми таки збудуємо ту нову Україну, появі якої опирається закордонне ***ЛО і наші, доморощені олігархічні ***лята!

З Новим Роком, Герої!..

Слава Україні!..

Героям слава!..

31 грудня 2014р.

Теги: Новий Рік, герої

Коментарі

Вуйко Славко 2015-01-02 / 13:17:58
З Новим Роком, панове!Нехай згинуть наші вороги, а Україна постане справжньою державою! Слава україні!
Майдан. Степан Бандера, річниця народження. Олег Тягнибок. 01.01.2015 https://www.youtube.com/watch?v=DwmGUkaZeeI

jurius 2015-01-01 / 18:29:55
Хлопці, не кажіть поганого на євреїв. У 2014 р. усі нормальні євреї були солідарні з Україною, підтримували її проти російської агресії, були нашими справжніми братами. Тому Слава Україні та усім її вірним народам, насамперед кримськотатарському про який ми, українці зобов'язані згадувти кожен рік і щосили допомагати йому.

Степан Крук 2015-01-01 / 14:02:35
З Новим Роком Вас вітаю!
Щастя й радості бажаю!
Побажаю щастя Вам,
а проблеми - ворогам!

Щоб рубль в шахту провалився,
Пуйло газом отруївся,
"няшу-рашу" відманали
в Криму кримськії татари.

На Керченській переправі
щоб завжди шторми гуляли!
А москальськії пароми
потонули в Чорнім морі.

Щоб ті сволочі в фуфайках
взяли в руки балалайки,
не топтали землю нашу,
а латали свою "рашу".

Щоб "Газпром" із свом газом
навіки накрився тазом,
а продвинуті "укропи"
жили радісно в Європі.

Щоб нас гецки не ганьбили.
Аби Шуфу в шкаф закрили.
Щоб пишались нами діти!
Батькам нашим - не старіти!!!

Вітаю Вас земляки з Новим Роком! Бажаю добробуту, здоровя, терпіння, миру вашим домівкам! АДМІНУ - нових творчих звитяг та гострого пера! Бажаю всім нам Перемоги!

знак питання 2015-01-01 / 13:26:22
Коли вночі у дім, квартиру, хату
Прийде Різдво, ялинка і вогні -
Згадай хоч на хвилину про солдата,
Який в окопі мерзне на війні.
Який своє Різдво зустріне в полі
Під кулі свист і вітру коляду…
Хай спогад твій йому тамує болі,
Хай щира згадка піднімає дух,
Бо в цьогорічнім році щастя й туга
Змішались в датах, цифрах, іменах…
Яке ж Різдво без батька, сина, друга…
Які ж свята, коли іде війна.
І в час, коли годинник цокне в тиші
Й по вінця буде келих. Щастя… сміх…
Не говори тостів хвалебно-пишних,
А помолись за мертвих і живих.
Михайло Плосковітов

Копча 2015-01-01 / 13:00:23
Боєць Правого сектору вітає Україну з Донецького аеропорту (Фото зі сторінки ПС у Фейсбуці)

В. Піпаш 2015-01-01 / 11:35:05
А новорічні програми на телебаченні (окрім трансляції гарного концерту Вакарчука)і надалі, за традицією (?) залишилися жидівсько-маскальськими. Хто у нас таки "замовляє музику" на ТБ!? До речі, жодної згадки, чи пісумку про рік, що минув. Жодної солідарності із тими, хто мерзне у окопах - виглядало на "пір во врем"я чуми"
Але, - З Новим 2015 Роком дорогі громадяни України, українці!

стоп цензурі 2015-01-01 / 10:48:28
Всю редакцію Закарпаття онлайн вітаю з Новим роком! Відвертих, актуальних та оперативних новин у 2015 році!

знак питання 2015-01-01 / 04:22:08
З Новим Роком Вас, "Закарпаття-онлайн"!!!

"Кіборги" вітають Україну з Новим, 2015 роком 2015-01-01 / 02:12:53


https://www.youtube.com/watch?v=6THMFm6-vVI


сестричка Віка 2015-01-01 / 02:08:12
З Новим роком! Героям слава!

НОВИНИ: Соціо

22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
» Всі новини