Офіційна інформація про трагедію з хресним ходом на Ужгородщині (ФОТО)

Сьогодні, 22 листопада, близько 4-ї години ранку, на 798 км автодороги Київ - Чоп сталася дорожньо-транспортна пригода з тяжкими наслідками.

Офіційна інформація про трагедію з хресним ходом на Ужгородщині (ФОТО)

Як повідомляє прес-служба Департаменту ДАІ МВС України, за попередніми даними, водій автомобіля «TOYOTA  COROLLA», перебуваючи за кермом в стані алкогольного сп’яніння, не вибрала безпечну дистанцію та скоїла зіткнення з патрульним автомобілем «ВАЗ 2110», що супроводжував хресну ходу до Свято-Успенського жіночого монастиря. Слід зазначити, що на автомобілі ДАІ були включені проблискові маячки, а пішоходи були одягнені у світлоповертаючі жилети. 

Внаслідок ДТП один пішохід загинув, а ще троє пішоходів, а також водій та пасажир автомобіля «ВАЗ» отримали тілесні ушкодження, з якими були доставлені до лікарні.

Наразі триває слідство.

22 листопада 2014р.

Теги: хресний хід, Домбоки

Коментарі

До Віті 2014-11-23 / 22:59:21
Видно по твоєму коменту, що ти до школи не ходив, а тільки її коридорами. Щоб держава була такою як ти її бачиш - треба спочатку самому бути освіченим. Стосовно організації хресного ходу, хотілося б знати хто організував та несе відповідальність за такий ризикований захід?

вітя 2014-11-23 / 22:35:27


Хамство. Коментар видалено. Адмін


м**** ш**** 2014-11-23 / 20:01:08


Хамство і підписування коментаря чужим іменем. Коментар видалено. Адмін


Горянка 2014-11-23 / 16:15:27
П'яну водійку не захищаю. П'яний водій потенційний вбивця.
Хтось може пояснити яка притямна людина організовує хресні ходи взимку поночах. Ніч довга. 4-та ночі на дорозі- це не фанатизм, це мразм.

бог є 2014-11-23 / 16:02:49
Там старий Балаж нормальний штемп вже сам бідний не знав що робити з суками так судьба помогла йому. Ці дві куриці аферистки вищого гаттунку ... це перевірино

до до вірянів 2014-11-23 / 14:24:54


Флуд. Коментар видалено. Адмін


мукачево 2014-11-23 / 11:15:18
Якби сват Балажки знав, як позорить Балажкин син Боря ,з шлюхами, його рідну доньку, то він би цій свасі не допомагав. Але на все свій час, у свата теж очі відкриються.

hgj 2014-11-23 / 10:34:37
лорд, ти ідіот - це діагноз.

Lord 2014-11-23 / 10:22:19
Не можна так обливати людей! Особисто я знаю Надію Йосипівну вона порядна інтелігентна людина якщо навіть і купила той диплом всі його купляють тому що в нас така країна! І вона не винна що в неї акта донька !!!!!

Ужгородець 2014-11-23 / 10:13:58
Сват цієї чортиці балажки токар спрятав убивцею людей в нейроцентр Смоланки .
Потрібно люструвати Смоланку , якщо буде тримати в центрі вбивць

грек 2014-11-23 / 00:00:25
сам ти МУСОР з великої букви.. із-за таких як СЛАВА таке і стається...

до вірянина 2014-11-22 / 22:46:07
Підтримую на усі 100%.Нинішня ректорка МДУ доведе вуз до прірви, діти відрахувуються. Скорше би приєднали до УжНУ більше хосна буде усім, скоро сися мильна булька лопне.

Божі санкції 2014-11-22 / 22:43:36
Співчуття загиблим.Але судячи по коментарях-це вибух гніву, люті та ненависті до цієї сім"ї взагалі! Скільки треба зробити біди, підлості,скалічити людські долі, щоб так у громадян проявлялася ненависть та прокльони! Мабуть це справедливо! Може тепер пані Балаж Надія покається, хоча забагато честі назвати її пані, вона проста мерзотниця, яка не має морального права обіймати посаду керівника навчального закладу! Це злочин! Не дарма кажуть у народі, що ще сьоме покоління буде страждати за її чорні справи!

ТОР 2014-11-22 / 22:07:10
Відчуття безнаказаності наших мажорних куриць, призводить до плачевних наслідків невихних людей. Може щей до алкогольного сп"яніння було щей наркотичне? Хтозна, про це ми точно не дізнаємось.

иршавщина 2014-11-22 / 21:52:53
я читаву иси новости за границив та роблю для себе еден высновок що я инвистировав и буду инвистировати радикалистив на закарпатти обы там наводили порядок бо даже война на сходи никого не вгамовуе будеме принимати жостки меры до нарушителив закарпатського порядка

вірянин 2014-11-22 / 17:25:51
У Мукачеві найбільш корумпована освіта, беруть у всіх студентів такси, навіть у тих, що вчаться. Спеціально роблять так, щоб ніхто не вчився і всі платили, Скоти, а не викладачі, після навчання моєї дитини в МДУ я вже сотням людей сказав най дають дітей вчитися будь де лиш не сюди в Мукачево, особенно тих, що хочуться реально вчитися. Догаздувалися, Ужгород на пару голів вище, я вже не кажу за Львів і т.д.

до українця 2014-11-22 / 16:54:22
Нема кого боятися, поцікавтеся в Мукачеві що це за сім"я. Вас просто беруть на понт. Приходьте 27 листопада 2014р в мукачівський суд на 10 год. ранку, там вам все розкажуть про них. В цей же час буде розглядатися справа по фальшивому диплому Балажки-матері. Очолюючи мукачівський аграрний коледж, вона дійшла до того, що придбала фальшивий диплом, щоб стати кандидатом наук. Словом аферистка.

українець 2014-11-22 / 16:30:18
Я на свої 60 років такої п'яної ще не бачив ! Я був на цій ході! Я все бачив я дав покази того вечора ! Сьогодні ж мені вже йдуть погрози!

Slavi 2014-11-22 / 16:29:44
Ви неправильно поінформовані. Слідство завершено. Зараз справа розглядається вже дев"ятий місяць в мукачівському суді. Наступне судове засідання відбудеться 27 листопада 2014р. Приходьте подивитися на цю аферистку.

Slava 2014-11-22 / 16:21:42
Мусора так і не посадили Балаж за її фальшивий диплом і обкрадання коледжу, хоча кримінальна справа і була порушена. І от Бог покарав мусарню - донька Балаж на авто, шо куплене за гроші Балаж, розчавила патрульну машину. Шкода, шо постраждали пішоходи, а не мусора

НОВИНИ: Кримінал

11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 1
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"