Ярош з доходом у 800 грн прибув до Ужгорода на шикарних авто з охороною і поселився в дорогому готелі (ФОТО)

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук повідомив власкор "Нового каналу" на Закарпатті Віталій Глагола.

Ярош з доходом у 800 грн прибув до Ужгорода на шикарних авто з охороною і поселився в дорогому готелі (ФОТО)

"Ужгород. До центрального входу "Олд Континенті" підлітає Mercedes s500 i Caravelleз радіоглушилками. Вивалює 12 чоловік і впевнено залітає в середину. Вимагають у адміністратора кімнату для переговірів. Усі з раціями і підслушкою у вусі. А за ними заходить Ярош у спортивному костюмі. Що тут скажеш, простий собі чувак з майдану, який задекларував дохід 800 грн))))", - пише В.Глагола.

Крім журналіста Д.Яроша в "Олд Континенті" бачив також його товариш, ім'я якого В.Глагола вказує у коментарях до свого поста.

17 жовтня 2014р.

Теги: Ярош

Коментарі

Ялюдина 2014-10-24 / 20:19:11
Дмитро, хочу вірити що ти обманутий. Але акція в Енергодарі доводить, що ти піджак Пукіна. Якщо це та, кінець тобі твоєму ПС". Докажи. Інакше ти ворог України і мій! Кількіть охорони - не вплває на її швидуість!!!

чужинець 2014-10-20 / 18:57:34
Наразі дякую за "хамство". Найстрашніше, коли люди забувають про головне в погоні за примарним особистим. Яроша бояться, тож дай бог йому здоровя. Хлопці повернуться, хоч певно не всі, але із зброєю. Слава героям - смерть ворогам!

чопик 2014-10-20 / 14:22:27
Понятно що машина має бути нормальна, він нись в Ужгороді завтра в Іванофранківську.... через тиждень на даунбасі, Тягнибок тоже все на джипах їздить і шо там такого

Закарпатець 2014-10-19 / 21:46:26
А ви чекали,шо Ярош на біціглі приїде,чи на танкови?

Копча 2014-10-19 / 21:39:05
Ей мудрагелі та конспірологи, а хто з вас був у неділю на зустрічі з Ярошем? Якщо усі такі поінформовані про його перебування в Ужгороді чи там агентурних в'язках з ФСБ, у кого брат в АТО чи бо кум офіціант чому ж привселюдно не поклали фактами "до калюжі". А може усе таки ви ображені на усіх жлоби кидаючи без розбору власним лайном у тих хто виділяється з вашого болота.

чужинець 2014-10-19 / 19:21:33


Хамство. Коментар видалено. Адмін


Андрій 2014-10-19 / 16:53:29
Но писав я вам не раз! Не вірте Ярошу то проект ФСБ, а деякі мені тут писали, ож то чесний чоловік, патріот і без нього не було б перемоги. а то все фігня була, пропаганда і все. Ярош то агент ФСБ Путіна

Ххх 2014-10-18 / 21:55:54
Мій брат в зоні АТО і не їздить на машині, і ніхто їм учасникам АТО не обіцяв 1000 в день. То чому воювати мають всі одинаково, а на дорогих авто їздити лише кандидати в депутати? Чи інші хлопці не так відвойовують територіальну цілісність і суверенітет Украіни?!

Степан Крук - Ужгороду 2014-10-18 / 16:58:33
Відповім вам на ваші закиди доступною для вас мовою: "Вы возражаете, как будто воз рожаете!!!".

Справедливий 2014-10-18 / 15:46:21
у мене знайомий працює офіціантом у континеті. Він теж бачив Яроша. Не розумію, чого це хочуть так приховати

Степан Крук - копчі 2014-10-18 / 15:41:48
Недооцінюєте РАтушняка з його політичною всеядністю. Публічний "антагонізм" Ратушняка часто породжує чистий прагматизм. Згадайте історію приходу Рати у велику політику: там і підступність, і підкуп,і залякування. І повна безпринципність заради досягнення мети!

Копча 2014-10-18 / 15:30:37
До Степана.
Ви поширюєте чергові фантазії Ратушняка чи наближених до нього осіб. Найбільших антагоністів ніж закарпатський правий сектор і ратушняк зі своєю бандою вилупків-качків годі шукати.

Степан Крук 2014-10-18 / 15:08:00
Ось нова інформація з проінформованих джерел: Ярош в Ужгороді таки був. У вказаному готелі проводив переговори з Ратушняком. Зміст переговорів: Команда Ратушняка підтримує на виборах "Правий сектор", "Правий сектор " підтримує Ратушняка в можаритарному окрузі. Особисто в мене нема підстав не довіряти людям, які надали цю інформацію, як і доказів. що така зустріч відбулася.

Ужгород 2014-10-18 / 14:36:23


Хамство. Коментар видалено. Адмін


О.Д. 2014-10-18 / 14:17:02


Цей пост доступний і зараз. Я його бачу. Інформація лише відображає факт, який мав місце. І в тому, що вам цей факт не подобається, вина не журналістів. Якби в такий спосіб до міста навідався будь-хто інший з відомих кандидатів у нардепи чи просто політиків, ми б так само це показали. Це робота журналіста.

Так, кожен, хто справді ризикував життям у зоні АТО, а не їздив туди за фотосесіями, заслуговує на дороге авто. Однак вони їх не мають. Тому і треба показувати правду про політиків, які експлуатують цю тему. А завдання читачів - не заглядати в рот цим політикам, а контролювати їх, аби вкотре не бути обманутими. Бо, схоже, сьогодні багато хто зробив собі нових кумирів, яких завтра, розчарувавшись, буде так само завзято лінчувати.


Горянка 2014-10-18 / 14:08:48
Нюанс у тому. що цей контент справді, іще зранку був доступний, а зараз уже ні. Якщо ця інформація справді морально беззаперечна то чому вона зникла з загального доступу? Ви справді маєте подавати різні точки зору, але мені цікаво скільки інших безробітних кандидатів, а це чуть не 1/4 списку зацікавили журналістів, в плані відповідності статутусу автомобілю, попали під фотосесію. Кожен той хто воює на передовій заслужив на хороше авто. Журналіста турбує те чому Ярош іздить на дорогому авто, нігде не працюючи. Який принциповий. Краще б він підняв тему, чому півроку воюючи за державу разом з іншими добровольцми,такі як Ярош не отримують від держави нічого, а від президента обіцяні по 1000 за кожен день в АТО.

О.Д. 2014-10-18 / 13:50:26
Знизу є лінк. Але ви не побачите відповідний пост, якщо не належите до числа друзів В.Глаголи у Фейсбуку.

Горянка 2014-10-18 / 13:40:41
От зайдіть на цю сторінку і дайте зараз скріншот. Добре.Може я і справді Чукча. А ще краще лінк.

Адмін 2014-10-18 / 13:19:53


Горянка, інформація є на стрінці Глаголи, нижче розміщено скріншот. Чи у вашому випадку як в анекдоті: "чукча нє чітатєль, чукча - пісатєль"?

Як написав в Глагола, він сидів у готелі і пив каву, і коли туди зайшов Ярош, фотографувати не було коли. Крім журналіста Яроша бачила ще одна людина.

Якщо ви помітили, "Закарпаття онлайн" "дюрьмовкидами" не займається, більше того, є одним з видань, яке послідовно висвітлювало діяльність ПС на Закарпатті.


Горянка. 2014-10-18 / 13:14:12
Гарний був дюрьмовкид.Малотого,що на цих "викривальних"фото не виднозгаданогопана Яроша та і ще й інформація про це відсутня на сторінці згаданого пана журналіста.
30 крейцерів ціна такого матеріалу.

НОВИНИ: Політика

11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ