На мітинг Роберта Горвата на автобусах підвозили працівників "Дастора" і партійців УДАРу

На мітинг на підтримку Роберта Горвата, який відбувся на площі Театральній в Ужгороді, на автобусах підвозили працівників супермаркету "Дастор", які сьогодні мали вихідний. Зокрема йдеться про мешканців села Тур'ї Ремети на Перечинщині, яке є батьківщиною кандидата в нардепи, але не входить до виборчого округу.

На мітинг Роберта Горвата на автобусах підвозили працівників "Дастора" і партійців УДАРу

Про це повідомили читачі Закарпаття онлайн, які долучили до інформації відповідні фото.

Також до акції залучили і партійців УДАРу з районів.

05 жовтня 2014р.

Теги: Горват, Дастор, УДАР

Коментарі

Закарпатець 2014-10-10 / 15:47:23
Гроші треба на війні а як чулувік ЧМОшник значить вказав себе................... майжінь дуже хочеся бути депутатом......

Микола 2014-10-06 / 10:17:55
Починається інформаційна війна кандидатів-конкурентів, передвиборчий піар, антипіар,.. Всіма кандидатами в депутати витрачаються мільйони на агітацію, підкуп,... в той час як прості громадяни чи не останні кровні (з наполовину зїденої інфляцією зарплати) здають на підтримку армії. За кого голосуємо, шановні?

Адмін 2014-10-06 / 02:40:07
Ваш коментар містив безпідставні звинувачення на адресу Закарпаття онлайн. Тому й був видалений. Такого роду коментарі видаляються без попередження.

маруся 2014-10-06 / 01:51:14
Адміне, негарно так з жінкою. Тим паче, що мій коментар не порушував жодних етичних норм.

Cтепан Крук 2014-10-06 / 00:52:15
Для тих читачів, котрі не вспіли прочитати коментар Марусі. Вона припустила, що в автобусі були марсіяни. АДМІН засумнівався в цій інформаці: по-перше - марсіяни участі в наших виборах не приймають апріорі. По-друге - у кандидата в депутати немає таких грошей на їхню доставку туди і назад. Згідний. що провірити інформацію про наявність марсіян на виборчому окрузі важко. Що стосується зауваження Марусі (не буду уточнювати для широкого загалу), то вона абсолютно права. Будьмо обєктивними!

Адмін 2014-10-06 / 00:37:38


Так пояснили ж, що коментар Марусі - видалено, і назвали причину.


Степан Крук 2014-10-06 / 00:14:12
Нема коментара Марусі. Під моїм попереднім;"
Попередній коментар видалено. "Закарпаття онлайн" не публікує неперевірену інформацію. Адмін". Далі коментар УЖГОРОДЦЯ. Чуде-е-еса!!

Адмін 2014-10-06 / 00:00:16
Степан Крук, почитайте коментар Адміна під вашим попереднім коментарем

Cтепан Крук 2014-10-05 / 23:40:04
Маріки коментар кудись зник!? Ось я й кажу, як на Хуторі біля Деканьки. Чуде-е-еса!

Cтепан Крук 2014-10-05 / 23:18:43


Ще й марсіани, Марусю, прилетять! У нас перед виборами, як на хуторі біля Диканьки, такі чудеса відбуваються!!! А працівникам "Дастору" дійсно нічого на автобусах перед виборами їздити. Треба кожному видати по-"Мерседесу". За взірцеве обслуговування покупців!

Попередній коментар видалено. "Закарпаття онлайн" не публікує неперевірену інформацію. Адмін


ужгородець 2014-10-05 / 21:38:04
А чи не ганьба Горвату від Порошенка у такий складний час викидати такі великі гроші на борди та іншу зовнішню рекламу. Не тільки місто, а й весь район заклеєний... Цеж мільйони мільйонів... Люди! Схаменіться! Ці гроші потрібні на війні, а не в Ужгороді для Горвата "перечинського"!
Та й взагалі, дорогі Ужгородці, невже немає земляків, що ми віддамо голос чужаку, який ще й свій електорат звідти завозить!!! Ганьба! Дожилися! Врешті, не він робив революцію в місті! Вас купують лише іменем Порошенка. Без нього у цього кандидата пустота...

ВАСИЛЬ 2014-10-05 / 20:39:20
Коли під час війни людина тратить мільйон гривень на свої бігборди в Ужгороді(вартість одного рекламного щита від 8 до 12 тисяч грн. в місяць) хіба це не злочин.Стільки біди кругом,за ці гроші можна було врятувати багатьох людей. За Юру Світлика.

НОВИНИ: Політика

20:41
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 8
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38