Голова Закарпатської ОДА вимагає від чиновників часів Януковича написати заяви про відставку

Відповідне повідомлення від прес-служби нового очільника Закарпатської облдержадміністрації Василя Губаля надійшло на адресу Закарпаття онлайн.

Голова Закарпатської ОДА вимагає від чиновників часів Януковича написати заяви про відставку

Як ідеться в повідомленні, голова Закарпатської облдержадміністрації Василь Губаль звернувся до держслужбовців та працівників правоохоронних органів області, які працювали на керівних посадах за часів президентства Віктора Януковича, добровільно написати заяви про відставку.

Новий очільник області звернувся до усіх, хто перебував на керівних посадах – від ОДА і РДА до управління лісового господарства і Державноі служби надзвичайних ситуацій - негайно написати заяви про відставку. Ця вимога стосується усіх без винятку, незалежно від того, хто формально звільняє з посад цих місцевих керівників - голова ОДА, чи центральні органи влади.

«Як голова ОДА не допущу жодних затягувань, жодних винятків і жодних компромісів у цьому питанні. Звільнення з посад корупційної команди Януковича – не моя примха і не полювання на відьом. Це – вимога закарпатської громади і вона має бути виконана невідкладно», - заявив Василь Губаль. 

Він переконаний, що таке очищення закарпатської влади і буде справжньою люстрацією, незалежно від того поки прийнятий Верховною Радою закон почне реально діяти, повідомили у прес-службі Закарпатської ОДА.

23 вересня 2014р.

Теги: чиновники, часи Януковича, заяви

Коментарі

марія 2014-10-18 / 15:53:45
у скількох закладах культури пан Глеба дістає заробітну платню,ви не цікавилися ?

василь 2014-10-16 / 20:20:42
Чому тримають Глебу? Його першого треба гнати

патріот 2014-10-13 / 17:40:54
слава україні

колектив 2014-10-11 / 19:10:21
марковичка розумна людина смт міжгіря

олень 2014-10-11 / 19:08:19
слава укераїні

Громада села Майдан 2014-10-11 / 07:26:17
Чи знаете Ви, що посадові особи Майданської сільської ради в особі Бурди та Марковича приймають тільки антинародні закони разом із своїми вісьма депутатами-алкоголіками щодо знищення молодьожі в селі Майдан з метою не виділення земельних ділянок під будівництво при чому всі ці землі поприймали на комерційне призначення, -- для отримання бабла за зміну призначення в будощому, щоб молодь не лишилась у селі, а Бурда щоб мала пенсію 5 тис грн, хай ті землі, які вона відібрала у дитсадка і завода Бурда собі и викупає!

Нахлібники 2014-10-03 / 12:48:47
Люструвати паскуду-Марковича - голову Майданського лінивого

ЛЕНА 2014-10-02 / 19:42:00
Само злодійка на міжгірщині це маркович (начальник соцзабесу) За ден кажуть має по 5000 грн ,люструвати паскуду.

Українка 2014-10-02 / 19:29:34
Просимо вас перевірити ДСД ,а особливо по Лозянськомк з 2011р по даний час люди на заробітках а ведуть догляд за перестарілими це натаха Марковичка знає нач Міжгірського соцзабесу За це брала від сімї по 4000грн,а скільки довідок видала фальшивих Лозянцям що за яника голосували звернення до голови ОДА.

Річка 2014-10-02 / 16:23:08
Гоніть хлопці Шекету із Міжгір'я, бо то не хлопець а як той холодець, і не твердий і не плаває

Закарпатець 2014-10-01 / 15:04:56
Правильно з ними чинит новий губернатор давно пора гнати старих злодію із НАШОЇ влади..............

міжгіря 2014-09-30 / 20:49:17
натаха марковичка як ошалена літає по району щоб придурка не викинули ,глядає собі криші тупиця (керівник соцзахисту Міжгіря).

пилип 2014-09-30 / 20:46:10
В міжгірському соцзабесі міліони розкрадають держ.кошти а рябець їх кришує уже 5 років говорять небуло ревізії

КРУ 2014-09-30 / 16:53:32
Ще з КРУ пора піти регіоналови Рябцьови, який після Майдана втік на лікарняний, а дальше го перепризначили. Що нових людей ниє, що треба регіналів на посадах держати? Міняйте всіх!

ВАСИЛЬ 2014-09-27 / 15:39:49
Голова Ужгородського КРУ Василь Чурей- досить жадібний член партії регіонів із якої не вийшов до цього часу

попіл 2014-09-27 / 14:49:35
не забудьте почистити найбільшого воловецького злодія який понині керує обласним МЧСом пістяника славка Я сам давав бакси за своє призначення.

лісник 2014-09-26 / 22:12:35
Треба почати виганяти обласного лісового начальника Физика який був у бігах пів року!!Думає що відсидівся!А його підлеглі повтікають самі як щурі!!

міжгіря 2014-09-26 / 15:52:46
У Міжгірю є ще що чистити януковичо щурячоє кубло засіло в освіті, там щи є заступниця регіоналка, почти всі директори шкіл фальсифікували вибори у 2012 році, керівник собезу пенсійного. То всьо кубло ригівськоє.

люстрація 2014-09-26 / 12:10:13
*я, Василю (той що нижче), як ти приріс до крісла!

Василь 2014-09-26 / 12:07:48
Васильку! Тьоска! Почитай уважно законодавство, аби завтра тебе з того крісла не викинули на смітник!!!!!!!!!!!!

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07