Ужгородський виборчий штаб "Народного фронту" Яценюка очолить екс-бандит і антимайданівець Волошин

В Ужгороді розпочалася розбудова виборчих структур нової політичної сили, що створюється після виходу з політичної партії "Батьківщина" прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, голови Верховнї Ради Олександра Турчинова та міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Ужгородський виборчий штаб "Народного фронту" Яценюка очолить екс-бандит і антимайданівець Волошин

За інформацією Закарпаття онлайн, керувати штабом цієї політичної сили, яка, ймовірно, носитиме назву "Народний фронт", в обласному центрі Закарпаття буде колишній кримінальний елемент, учасник лютневого АнтиМайдану в Ужгороді Іван Волошин.

У такий спосіб підтверджується інформація Закарпаття онлайн, що на Закарпатті співпраця «криміналітет-міліція» вийшла на рівень «криміналітет-«губернатор».

Іван Волошин - один із організаторів нещодавнього невдалого антимайданівського "путчу" в Ужгородській міській раді, у якому намагалися здобути реванш усі сили, що в часі Революції Гідності протистояли ужгородському Майдану - екс-мери С.Ратушняк і В.Погорєлов спільно з представниками Партії регіонів.

Іван Волошин, який є ужгородським гаманцем В.Медведчука, з "Украинским выбором" якого укладав угоду про співпрацю, позначений активною співпрацею з іншим ставлеником В,Медведчука на Закарпатті - начальником УМВС України в Закарпатській області Сергієм Шараничем.

Останній спільно з прокуратурою Закарпатської області "кришує" усі злочини, до який має відношення І.Волошин:

1. Крадіжка газу, вчинена у великих розмірах, в велнес-готелі «УнгварсЪкій» (карається позбавленням волі на  строк  від  п'яти  до  восьми років) і 2. Використання там же незаконної свердловини мінеральної води; 3.  Заниження при викупі площі готельного комплексу «Корона» на 1 тисячу квадратних метрів, факт якого зафіксовано прокуратурою і порушеною кримінальною справою, і за що навіть було засуджено винних осіб з числа виконавців; 4. Руйнування пам’ятки архітектури місцевого значення «Корона» без ЖОДНОГО з величезного переліку документів, необхідних ДЛЯ РЕСТАВРАЦІЇ об'єкта. 5. Кричущий факт корупційної участі у бізнесі Івана Волошина чинного високопосадовця СБУ Дмитра Білоуса. Котрий, до того ж, прикривав ще більш кричущий факт прослуховування і «проглядання» закарпатських високопосадовців за допомоги незаконно встановленого в «УнгварсЪкому» аудіо та відеообладнання.

Останньою аферою став перепродаж  "Корони", метою якого є замести сліди всіх попередніх оборудок довкола цього обєкту.

03 вересня 2014р.

Теги: Волошин, Яценюк

Коментарі

лев 2017-12-19 / 07:29:37
"Україна не є моєю історичною батьківщиною і я виїду зразу як тільки складу з себе повноваження прем'єр міністра " Арсеній Яцеюк,- чи казав ти таке на засіданні уряду?
Який вождь така й партія!

не чужой 2014-09-16 / 01:58:10
Славнозвісний Алекс (тот котрий Броді) ще вам покаже !!!
Не зря його боїться навіть Європейська спільнота наших жуліків !

dddd 2014-09-13 / 17:01:52
ОВО №71
http://www.epravda.com.ua/columns/2014/09/11/489964/

ну то п****ц!!! 2014-09-05 / 19:52:37
У Лунтіка що, зовсім криша поїхала?!!!!!!!!

бандитам - тюрми, а не владу! 2014-09-04 / 23:21:19
http://zakarpattya.net.ua/News/128512-Uzhhorodskyi-vyborchyi-shtab-Narodnoho-frontu-cherez-pryznachennia-ochilnykom-Voloshyna-zvilnyvsia-u-povnomu-skladi

viktor 2014-09-04 / 21:22:24
Бандитів хватае в закарпаті,і берегівську црл очолюють бандити з двойним гражданством.малеш і.в.,малеш в.і.,орос і.я.

Тоша 2014-09-04 / 16:24:54
Адамчук- регіонал, аморальний тип - має і своїх дітей і на стороні і коханку якій відкрив був маг "Мандарин"

Odesa 2014-09-04 / 15:58:34
А знаете кто будет кандидат от этого Фронта? Не менее антимайданистый Адамчук. Бровди слил бренд Фронта Яценюка в Ужгороде за хорошие бабки.

Вася 2014-09-04 / 15:25:02
Весь ужгородський офіс виборчого штабу "Народний фронт" звільнився на знак протесту проти призначення на чолі штабу одіозного депутата міськради Івана Волошина.

обурена 2014-09-04 / 08:32:25
Бог народу каже ПРОКИНЬСЯ ,бо так жити далі не можна.Не допустити щоб над нами глумилися.

Олександр 2014-09-04 / 08:26:30
вони там тронулись?

уйко 2014-09-04 / 07:55:03
Так яценюк такий же як волошин. Просто проба повише. Це г..., а то г з пробою. От і все. Яценюк хороший артист...а нас рахує за електоральне болото. Це кусок його цитати. Так що все в них буде. Не розумію Б*га, чому так не любить цей народ

Страшнішеяцькизвіранема 2014-09-04 / 07:42:12
Шановні! Зрозумійте одну річ - фокус з Короною не вдався, грошей на будівництво нема. Тому Волошин і пре як танк до верховноі ради. Гроші треба. Він і на секретара міськради за тим же лізе.
Цю тварину можна лише ліквідувати. Інакше вона зробить проблему для Ужгорода на багато років.

Не даймо його підняти - і тоді його зідять кредитори. А ще краще - хтось застрфлить цю скажену собаку. Хочаб як Кернеса. Бодуже вже розпригався.

іван 2014-09-03 / 21:37:31
І МИ ЩЕ ХОЧЕМО ПРО ЯКИЙСЬ ПАТРІОТИЗМ ГОВОРИТИ,ЯКЩО ЗНОВУ ГОВОРИТИ НЕМА ПРО ЩО.ЗА ЩО БОРОЛИСЬ? ЗА ВІЙНУ? ЗА РОЗРУХУ? ЗА ВЕЄРНІ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ? ЗА ЛУНЧЕНКІВ, РІВІСІВ,БРОВДІЇВ,ВОЛОШИНИХ?ЗА БЕСПРЕДЕЛ І ЗА ПЕРЕДЄЛ ВЛАДИ ТА ГРОШОВИХ ПОТОКІВ?!

Петро 2014-09-03 / 20:25:01
Я не розумію, невже високі державні посадовці не володіють ситуацією на місцях? призначаючи громадян із сумнівною репутацією та заплямованим послужним списком, кримінальними справами.Звісно після ряду публікацій в ЗМІ з аферами навколо Корони,складається враження, що це не про Волошина....Думаю це не гідно та ганебно для авторитетних державних керманичів.

правда 2014-09-03 / 18:36:47
ну хопцы. вы же там горячие хлопаки. ну завалите по тихому эту мразь. пусть пропадёт ссучара. а другим будет о чём подумать...

Не дать ни одного голоса - на свалку истории 2014-09-03 / 18:15:28
Кто проголосуетза них - значит или вор или купился

Бізнесмен 2014-09-03 / 17:41:49
Петрович ви подивіться уважно кого наберають у вашу Партію в Закарпатті!!! Це ганьба для нас і для всіх людей. Повірьте Патріоти на майдані помирали за цих Гопників??? Петрович подивіться на Небеса!!!

Міліціонер 2014-09-03 / 17:37:01
Краще би Яценюк дав команду молодих чесних і порядних людей наберати в партію. А не кридичеків і аферистів?

пофиг 2014-09-03 / 17:20:11
Глупо

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ