Футбольна команда Ужгородської митниці — чемпіон Спартакіади-2007 серед правоохоронних органів Закарпаття

Вчора, 30 серпня, в Ужгороді на стадіоні “Авангард” пройшла “Спартакіада-2007. Тут змагалися найактивніші спортсмени правоохоронних органів Закарпатської області, в тому числі митники та прикордонники.

Футбольна команда Ужгородської митниці — чемпіон Спартакіади-2007 серед правоохоронних органів ЗакарпаттяЗмагання проходили з шести видів спорту: міні-футболу, волейболу, легкої атлетики, гирьових вправ, стрільби з табельної зброї та перетягування канату. Одинадцять команд, а це: УМВС, УСБУ, МНС, ДПА, ДДВП, Мукачівський та Чопський прикордонні загони, Ужгородська, Чопська та Виноградівська митниці, військова частина 3002 митниці під звуки оркестру пройшли перед центральною трибуною стадіону. Заступник голови ФСТ “Динамо” Михайло Пантьо доповів про готовність спортсменів до змагань.
Отож з міні-футболу найкращу майстерність довела футбольна команда Ужгородської митниці, набравши найвищий бал – 50 очків. Це завдяки таким професійний футболістам, як Тарас Тулайдан, Олександр Туряниця, Василь Попович, Василь Сливка та Юрій Дудаш. До речі, саме вони свого часу грали на першість області та не раз здобували перші місця у змаганнях з міні-футболу, які проводила Державна митна служба серед усіх митниць України. Тому іншим спортсменам було неперевеливки змагатися з зірками футболу, які в кожному матчі здобували перемогу.
У волейболістів хорошу гру продемонстрували спортсмени-міліціянти. У гірьовому спорті достойно виступили працівники Чопського прикордонного загону. Легкоатлети змагалися у бігу на дистанції 800 метрів. Перше місце з бігу зуміла вибороти команда Мукачівського прикордонного загону. А ось зі стрільби з табельної зброї найвлучніші постріли продемонстрували працівники УМВС, тим самим підтвердивши свій професіоналізм у роботі.
Та найбільшим успіхом та небувалим ажіотажем викликали змагання з перетягування канату. Ось тут справжню фізичну силу та витримку довела знову ж таки команда УМВС в Закарпатській області.
Відтак за загальнокомадними результатами перше місце виборола дружна команда УМВС (279 очок), друге посіла команда Чопського прикордонного загону (250 очок), третє – УСБУ (242 очок). Переможцям урочисто вручили медалі, кубки і грамоти.
Команда Ужгородської митниці посіла сьоме місце, набравши 230 очок, працівникам Чопської митниці дісталось 9 місце (154 очок), Виноградівській митниці – 10 місце.
Відтак спартакіада пройшла на найвищому рівні, а футбольна команда Ужгородських митників впевнено довела, що має найвищу професійну підготовку зі справжнього чоловічого виду спорту – футболу.