Сепаратисти опублікували відео допиту ще одного полоненого ужгородця (ВІДЕО)

На пропагандистському відео, розміщеному сепаратистами 19 червня, солдати-контрактники, які, як стверджують, два дні тому прибули в зону бойових дій. Принаймні один з них - ужгородець.

Сепаратисти опублікували відео допиту ще одного полоненого ужгородця (ВІДЕО)

20 червня 2014р.

Теги: полонений

Коментарі

Іванка 2014-06-23 / 00:07:55
ЦЕ ВСЕ... ФЕЙК, Я ЗНАЮ ЦЬОГО ХЛОПЦЯ. На відео, не його голос, не його обличчя, він ніколи не говорить російською мовою, для нього це принципіально. Спочатку він говорить, що він простий солдат, а потім каже, що він ст.сержант. Не ВІРЬТЕ цьому!!! Вони спеціально все це монтують, щоб наших спровукувати!!!!!!!

Ната 2014-06-22 / 18:13:48
Хай Бог береже цю жінку і Ангел-охоронець захищає!

Таня 2014-06-22 / 18:11:09
Слава Україні! Сильна Жінка!!!

закарпатка-русинка. 2014-06-22 / 10:55:07
Боже храни цих хлопців. Жінка - справжня героїня. Її треба ставити у приклад підростаючому поколінню. І так виховувати в них любов до України.

jurius 2014-06-21 / 13:20:44
Досить скиглити. Усі регіони мають втрати, всюди гинуть патріоти і насамперед патріоти східної України, яким без допомоги самим не встояти. Помиляється той, хто вважає що якщо кинути напризволяще Донбас у нього вдома буде золотий спокій. Агресор хоче всю Україну і Закарпаттю в його планах теж прописана своя роль. Війну на українських землях від початку до кінця спровокував Путлер, якому вигідний розбрат серед українців, не лийте воду на його млин. Боль смерті героїв України повинний нас мобілізувати а не роз'єднувати. Слава Україні!

Лейтенант запаса, 50 років 2014-06-21 / 08:40:03
Чого та мразь шо дає питання свою морду не покаже. МРАЗЬ БАНДИТСЬКА

Ліза 2014-06-20 / 23:19:50
Східні олігархи захищають свої міліарди ціною життів наших хлопців.Янукович проплачує свої банди, а Коломойський свої , а наша держава в то пекло кидає хлопців з західної України , напевно , щоб ще дужче розпалити ненависть між сходом і заходом. Простим людям на сході і на заході потрібні мир , спокій і стабільність, і їм все одно хто при владі, лиш би не було смертей!!! Бідні хлопці, пройшли через таке пекло! Дай Бог їм вернутися живими до дому.

О.Д. 2014-06-20 / 22:19:38


Героїчна жінка. Сильніша, за чоловіків. Навіть невиправдано героїчна. Таку можуть тупо вбити, бо знають, що якщо обміняють її на своїх, вона знову піде воювати.


Копча 2014-06-20 / 20:29:41
Жінка заслуговує на повагу до інших полонених максимум почуття жалю бо хлопці були призвані до армії "від станка". До першого полоненого почуття відрази бо добровільною здачею у полон підставив бойових побратимів котрі надіялися на його підтримку і можливо загинули саме з за того, що той хто мав прикрити спину вирішив здатися у полон

44444 2014-06-20 / 17:38:16
deputativ treba napraviti tudi vojuvati za 2700gr,a ne cix bidnix xlopciv jakix vlada derzhitj za pusechne mjaso!!!

небайдужа 2014-06-20 / 17:34:51
перший полонений Антон Шимко, з Ужгороду, живе неподалік мене

75876 2014-06-20 / 17:25:49
Жінка молодець!!!!!!!!!!!!!!

НОВИНИ: Соціо

11:03
/ 1
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 5
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 9
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 1
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
» Всі новини