Жінки прикордонників їдуть до Чопа зупиняти відправку чоловіків на Схід

З Берегова і навколишніх сіл у Чоп їдуть близько 50 жінок з наміром зупинити відправку своїх синів, чоловіків тощо, що служать в прикордонних військах, на схід України.

Жінки прикордонників їдуть до Чопа зупиняти відправку чоловіків на Схід

Про це Закарпаття онлайн телефоном повідомила одна з жінок.

До Чопа вони планують прибути близько 15-ї години. Загалом їх з Берегова їде близько 50-ти.

Тут вони, судячи з усього, мають на меті блокувати приміщення прикордонного загону на вулиці Головній, 55а.

Як стверджують жінки, їх чоловіків - загалом 33 - хочуть відправити на схід України без належного екіпірування, тому вони хочуть зупинити відправку. З їх слів, відпривляти прикордонників мають вже сьогодні вночі, або зранку.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, щойно зі "східного фронту" повернулася група інших прикордонників з Закарпаття. Очевидно, йдеться про ротацію.

18 червня 2014р.

Теги: прикордонник

Коментарі

Наталя 2014-06-18 / 20:06:33
Читаю це все, як до болі правдиво ((( спілкувалась з так званими біженцями, вони ненависники всього українського, дійсно для чого ця міграція, можливо це такий план путіноса щоб поглибше проникнути в Україну?І в цей же час забирають наших хлопців щоб тут було простіше просочитися цій гнилі із сходу?Не можу звичайно стверджувати за всіх пострадавших та мирного населення, але питання щодо ціх біженців дуже сумнівне, багато з них - ненависники і навіть не приховані сепаратисти!

Яна 2014-06-18 / 19:53:13
И правильно делают что протестуют!Как вы думаете, празднования президента своей победы в таком аспекте как происходило, это разьве не аморально? "Танцевать" на трупах ребят, погибших на майдане, дальше таких же рябят бросать под танки,он наверное забыл что если бь не людские смерти так бы и продавал конфеты дальше,и жизнь у ребят одна- завтра кроме детей и жен о них не будут помнить, ни президент ни те кто их сейчас отправляют туда.Многие из нас не помнят даже 10 имен погибших на Майдане...((а послушайте этих луганских беженцев-сепаратистов,что они говорят, как они мыслят!!!! так их первых хочется пришить а потом уже врагов соседних.

Николай 2014-06-18 / 19:43:59
Ну конечно что здают ребят, ведь до сих пор пограничниками командует сука подлая Литвин!

Ольга 2014-06-18 / 19:28:05
Не знаю есть ли ещё такие патриоты как мой муж, он как и многие другие сейчас участник АТО, хотя моего мнения никто в подобных делах не спрашивает, но желании защищать страну обоюдное! По тел. рассказывать много он не может да и типаж не тот, что будет плакаться жене,но скрывать что там происходит тоже невозможно! Бронежелеты дали,тяжёлые носить не возможно, если сравнивать как одет противник - не говоря уже о командованнии и их организации - ты в проиграше уже только по этой причине. Та же ситуация и с каской и др.экипировкой,пришлось всё покупать,хорошо что было за что!!!!С его слов - врагу не пожелаешь такой экипировки! Это ещё не всё - самая большая проблема - организация, говорит.Если таким способом мы будем защищать страну на долго не хватит солдат и офицеров а о целесности страны и речи не идет.Если говорить о том как их "сдают противнику", они вынуждены сами защищаться как-то и опять же, думать о целестности страны становиться трудновтао. Действительно г. Порошенко, уймитесь от вашего веселья на минутку и опуститесь на землю, а ещё лучше на ту землю - где прохидит АТО и куда вы отправляете с "картонной" экипировкой ваших же зашитников !

Прокоп 2014-06-18 / 19:03:15
Є така категорія чоловіків, яка не любить Україну і всі питання щодо воєнних справ і захисту территорії держави - вважає "бредом". Вот такі чоловікоподібні гомофоби частіше за все з диванів кричать, що потрібно захищати державу, так як самі цього робити розумно не можуть,а ховаючись за спинами солдатів - думають що опинятся під захистом!Дебілоїди,ви розумієте якшо правильно спорядити солдата він зможе захищати, якщо ні і вони вмиратимуть дойде черга і до вас??

Виталик 2014-06-18 / 17:03:46
Президент - на самом деле,никакой позиции и конкретики в этом АТО, друг офицер, сейчас находится там (Луганск, точного места не может сказать, может рассказать реально какие жилеты и каски выдали, сколько платил за хорошие, как доставали, что происходит там у них на самом деле, кто и как сдает наших ребят,как происходят обстрелы и т.д., это всё происходит у них сейчас!Пока мы здесь говорим про коррупцию или ещё лучше так банально, как некий "севлюшський".

Константин 2014-06-18 / 16:47:21
Не буду називати прізвища,один із командирів в недавньому інтерв'ю дав неправдиву інформацію назвавши солдатів "добровольцями",виявляється - це зовсім не так, перед ким ви вислуговувались "товаріщ Командір"?

жур-т 2014-06-18 / 16:40:18
Чоловіче Віктор, прибери свої нерви і хамство і спробуй вчитатися і зрозуміти зміст того, що я написав. Удачі!

Пират 2014-06-18 / 16:40:02
Ну да, мы в очередной провальный раз сейчас будем бороться с взятками и коррупцией,а тем временем пускай пацаны идут на мясо? Почему командиры не поднимали ребят против ублюдка президента,когда были студентов, стреляли снайперы непонятного происхождения в митингующих?

Віктор 2014-06-18 / 16:30:15
Чоловіче "жур-т" - тобі не ясно написано: з'ясовано, очевидець, попередник,кажу що бачив,сам офіцер,бабські соплі це твій рівень в інтернеті, іди потренеруйся і пограй "войнушки" в дворі з дітьми. Удачи!!

Иштван 2014-06-18 / 16:24:06
У меня вопрос:их командиры тоже едут или только солдаты?Знаем мы этих старых пердунов в погонах, алкоголики. Почему вы не едете с ними? Назовите фамилии кто с командующих уезжает вместе с ребятами?

Пирату 2014-06-18 / 16:23:15
От хайби ті жони (і не тільки ті, і не тільки жони) пікетували тих, що заробляли на кордоні, а тепер "залишаються на місцях".

жур-т - Віктору 2014-06-18 / 16:21:44
Чоловіче, ти переплутав. Я закликав лише з"ясувати, а не безпідставно розливати бабські соплі. Якщо з'ясували і нема - треба екіпірувати, а якщо екіпіровка є, але на місці. то треба їхати. Вони в армії служать, а не чиновниками.

Тоня 2014-06-18 / 16:17:57
Сколько смельчаков в интернете и командиров,прям глаз радуется! Ей, вылазьте, домоходы кухонные, выходите защищать свою родину тоже а не с диванов комментируйте,а то я вижу лично ваши обязанности мужские не далеко вперед убежали !

Пират 2014-06-18 / 16:07:08
Азеф, дело в том что"бляди" которые брали взятки за сигаретчиков и т.д.остаются дальше на своих местах,а парни которые жили на одну зарплату едут голыми!вот их начальство и старшие с таких пидаров как ты, будут дальше сшибать капусту!

Віктор 2014-06-18 / 16:03:02
Цей,хто пише про екіпіровку на кордоні з Луганщиною,як очевидець,кажу: так, є екіпіровка, яка ні до чого!!!!всі хлопці(на жаль не всі, а хто може)купують її собі самі!!!взуття, каски,желети,давай шановний/на "Жур-т" поїдь і провір!

жур-т 2014-06-18 / 15:53:48
Галино, а ти з'ясовувала, чи їх на місці не екіпірують? Хто сказав, що вони з Закарпаття вже мають тягти все на собі? Їх колеги приїхали з кордону на Луганщині і були екіпіровані. Тому треба спершу з'ясувати суть, а не по-бабськи кіпешувати.

Берегсаз 2014-06-18 / 15:44:58
З однієї сторони вони всі хабарники, але життя потрібно захистити відповідними засобами захисту (бронижелети каски) і так відправляти! Тому я і за і одночасно проти блокування

Галина 2014-06-18 / 15:42:14
читайте уважно! Пацанів треба спорядити як слід!Це не гарматне м"ясо! Вони мають бути захищені!

Азеф 2014-06-18 / 14:42:02
Что ха ХЕРНЯ?????????? А где эти жэены-БЛЯДИ были, когда их муженьки взятки в баксах, евро брали с контрабандистов за сигарети, водку, нелегалов за переправку через "зеленку, а взятки за "левые" тачки через КПП???? Что, блять тогда все было зашибись???? НАХЕР на войну всех этих педерастов.

НОВИНИ: Соціо

11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
04:22
Військовослужбовцеві з Хустщини, що п'яним забрав чуже авто, "апеляційно" присудили 5 років тюрми з конфіскацією
23:58
/ 8
ВАКС закрив справу проти "закарпатського" ексголови Рахункової палати Пацкана, визнавши його невинуватим
22:10
/ 10
Громада ПЦУ у селі Присліп на Міжгірщині після 5 років протидії МП увійшла до свого храму
11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
/ 2
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
/ 1
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади