Авакову рекомендували призначити керівником закарпатської міліції Юрія Рахівського

Ще один кандидат, виконувач обов'язків начальника УМВС України в Закарпатській області Сергій Шаранич на зустріч з громадськістю не прийшов.

Авакову рекомендували призначити керівником закарпатської міліції Юрія Рахівського

Сьогодні відбулося остаточне обговорення громадськістю учасників конкурсу, оголошеного Міністром МВС Арсеном Аваковим, на призначення начальника УМВС у Закарпатській області. У вівторок перед громадою виступив перший кандидат Юрій Рахівський, вчора з людьми спілкувався Василь Рябінчак, а сьогодні мала відбутися зустріч із нинішнім тимчасовим керівником міліції Сергієм Шараничем. Однак він до людей не прийшов…

Натомість замість Шаранича виступив прес-секретар УМВС Олег Подебрій, який повідомив, що поки що головний міліціонер Закарпаття сьогодні написав відкритого листа громадським активістам, в якому повідомив, що дуже зайнятий підготовкою до виборів і з громадою зустрітися не може – часу не має. Він запропонував перекласти обговорення його кандидатури на наступний тиждень.

Така ситуація обурила людей. Відмову Сергія Шаранича від участі в громадських слуханнях одні називали неповагою до громади, інші навіть саботажем розпорядження керівника, адже присутність кандидата на обговорені з громадою передбачена наказом міністра Авакова. У підсумку пропозицію перекласти обговорення кандидатури Сергія Шаранича громада не підтримала. І проголосувала за те, аби рекомендувати кадровій комісії Міністерства внутрішніх справ призначити керівником закарпатської міліції Юрія Рахівського. А вже Рахівському, якщо він таки буде призначений начальником УМВС, громада рекомендує взяти на посаду заступника чи керівника одного з провідних структурних підрозділів управління Василя Рябінчака.

Ось такий підсумок. Очевидно, проте, що на цьому епопея з призначенням головного міліціонера Закарпаття не завершена. Адже сьогодні стало відомо, що наступного тижня з цього приводу збирають лояльну до С.Шаранича Громадську раду при УМВС Закарпаття, яка, начебто, також хоче обговорювати кандидатів, що зголосилися на участь у конкурсі…

Час Закарпаття

22 травня 2014р.

Теги: Рахівський, УМВС, Шаранич, Рябінчак

Коментарі

ффф 2014-06-02 / 16:55:27
пан рахівський відновив корупційні схеми в 2005 році за декілька місяців. ще й були добавлені суми хабарів. для закарпаття багато говорить кум поштак і інші.

попадюк 2014-06-01 / 15:26:13
Цiкаво, що скажуть обiкраденi громадяни Перечинщини, iз викрадених грошей яких, злодii виплатили. Улашину 60 тисяч гривень, за те, що закрив iх попередню кримiнальну справу. Може панове упублiкувати в пресi протоколи допитiв цих бандюкiв ??

мент 2014-05-25 / 13:09:40
Рахiвський нормальний мент i заслуговуе бути начальником, це не, що в прокуратуру областi взяли на роботу. Улашина, котрого наш слiчий хотыв посадити за хабар у 60 тисяч гривень, та прокурорськi не дали' а тихо його звiльнили за власним бажанням, бо не хотiли скандалу. Тепер цей хабарник, якому тато купив мi'сто у прокуратурi, буде наглядати за мiлiцiею. Прокурор областi майже ослiп, як його пiдлеглi беруть зеленi за прийом на роботу колишнiх хабарникiв.

ужгородський рв 2014-05-24 / 23:16:20
за Ю. В. Рахівського

Микола Б. 2014-05-24 / 20:51:10
Ю.Рахівський - серйозна, порядна, сильна Людина. Він-патріот. З початку грудня минулого року я щотижня неодноразово бачив йог'о на Майдані в Києві. Доброзичливий, підтягнутий, рішучий...і завжди "в бігах". Запам'ятався мені ще з часів "заворушки в Ужгороді", коли він "зачистив" бітоутримуючу банду подонків-різаковичів. Сміливий поступок сильної людини. Впевнений,що його люблять і поважають порядні закаопатці, а таких там дуже-дуже багато!

Федір Щубер 2014-05-24 / 16:56:36
Стововно кандидатури В.Рябінчака.Його знаю менше всіх.Але він по моїй інформації менше всіх замішаний в будь-яких корупційних скандалах.

Федір Щубер 2014-05-24 / 16:51:31
Щодо кандидатури п.Шаранич С.О. можу сказати наступне,що за цей невеликий період часу ,відколи він очолює тимчасово закарпатську міліцію,я звертався до нього з письмовими заявами неодноразово.Заяви стосувалися бездільності виноградівської міліції та протиправних діянь окремих працівників цього райвідділу.А це неналежне виконання своїх службових обов"язків щодо попередження правопорушень і злочинів,видача посвідчень водіїв особам,які невміють ні писати ,а ні читати,це "кришування " працівниками виноградівської міліції контрабандних товарів(сигарет та нелегальних мігрантів),так званих валютчиків,наїзди на підприємців,"кришування" працівниками УДАІ УМВС на під"зних дорогах до КПП Вилок та Дяково осіб,які здійснюють контрабанду сигарет,які приїзжають спеціально з м.Ужгород в Вилок під час перевезення сигарет.На жодну заяву небуло відреаговано і ненадано відповідь.Намагався попасти до нього на особистий прийом два рази-неможливо.Вже звертався до посадових осіб Закарпатської ОДА,щоб через них попасти до нього на особистий прийом і так не вдалося.Тому запитання-чи потрібен закарпатській громаді така особа,яка відвертається від людей,які звертаються із проблемними питаннями.Моя особиста позиція і думка -НІ.Але це моя думка і я не хочу її нав"язувати іншим.

Федір Щубер 2014-05-24 / 16:30:50
Професійність ,порядність і патріотизм присутній в п.Рахівського Ю.В.,що наразі є основним критерієм для працівників правоохоронних органів,тобто він є реальний кандидат на посаду начальника УМВС.Однак,чи вистачить йому сили волі та рішимості очистити закарпатську міліцію від липких на руку людей ?! Це для нього залишається основним завданням.І я б рекомендував п.Рахівському Ю.В. якщо його затвердять на цій посаді запровадити при прийомі на роботу проходити всім через засіб "дитектор брехні" і тим,кого він захоче залишити також,тому ,що працівники управління кадрів УМВС самі не чисті на руку,яких треба звільнити всіх без винятку ,і безпосередньо п.Корсак В.І.,які винні в такому незадовільному стані по підбору працівників в ОВС.

Бігун Я. 2014-05-24 / 08:42:28
Повністю підтримую. Професійна порядна патріотично налаштована кандидатура.

чесний 2014-05-23 / 21:40:01
У нас немає ні національного ні регіонального лідера, проте ми маємо гідного і чесного мента, який власноруч в 2004 показав на чиєму він боці! Підтримаймо його і він нас не підведе!

!!! 2014-05-23 / 21:21:02
МОЛОДЬ НЕХАЙ ПРИЗНАЧАЮТЬ А СТАРИМ БУКЕТ В РУКИ І НА ПЕНСІЮ!!!

Юрій 2014-05-23 / 15:44:35
Головне не помилитися з підбором заступників! Дорогу молоді!! А то дійсно набридли ці.....ли!!!

Закарпатська правда 2014-05-23 / 15:04:34
Перший кадр вже підібраний -гебеш.

довіряю йому 2014-05-23 / 11:48:13
Це гідний офіцер який очолював і може очолювати закарпатське УМВС. Головне, щоб мав правильний кадровий резерв правоохоронців, а духу й наснаги в нього хватає!

ужгородець 2014-05-23 / 09:27:25
З трьох претендентів Рахівський, безумовно, найкращий варіант. Не ідеальний, але найкращий. Ідеальним варіантом було би створити нову міліцію на пустому місці.

Валентина Ужгород 2014-05-23 / 09:07:03
Рахівський НЕ пенсіонер, він Герой. Ми не забули його дії під час Помаранчової революції. Більше б таких силовиків Україні...

міліція закарпаття. 2014-05-23 / 08:26:19
правильнешрішення комісії, Рахівський це гідний претендент на цю посаду! Ми за Рахівського Ю.В.

11111 2014-05-23 / 00:42:07
Як завжди одні і тіж самі… .чого не можна назначити вже якогось молодого?цеж образно всі пенсіонери, які вже по десятому кругу поновлюються в органи мвс на начальницькі місця…може вони і професіонали, але якщо вже пішов з органів - то всьо нічого повертатись… і ніхрена не помінялось, і до фені ці всі громади… і будуть знову бугри, на яких не можна буде подивитись, не те що підійти… ехххх… .

ось так 2014-05-22 / 23:05:24
Правильно

Олександр 2014-05-22 / 22:51:31
адекватна пропозиція. Цікаво яка відповідь буде.

НОВИНИ: Політика

15:00
/ 9
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ