Затриманий на хабарі екс-проректор УжНУ вирішив створити "Антикорупційний сектор Закарпаття"?

Колишній проректор Ужгородського національного університету часів ректорства Федора Ващука Роман Офіцинський анонсував у соціальній мережі Фейсбук створення власного проекту "Антикорупційний сектор Закарпаття".

Затриманий на хабарі екс-проректор УжНУ вирішив створити "Антикорупційний сектор Закарпаття"?

"Корупційний скандал, в який затягли мене, ... прокинув в мені велику тягу до боротьби із хабарниками не тільки в нашому вузі, але й в усьому краї.
Я хочу довести, що хабарництво та корупцію можна подолати і маю великі надії на те, що колись прізвище Офіцинський буде асоціюватись із масштабним антикорупційним рухом".

На сторінці "Антикорупційного сектра Закарпаття" у Фейсбуку екс-проректор, якого звинувачують в організації в УжНУ разом з Ф.Ващуком піраміди системної корупції і щодо якого було порушено кримінальне провадження після затримання на хабарі в 43 тисячі гривень, тепер обіцяє "щоденно викривати корупційні схеми та хабарницьку діяльність викладачів УжНУ, правоохоронців, суддів та прокурорів".

До слова, в аналогічний спосіб діє, наприклад, колишній кримінальний елемент, а нині депутат Ужгородської міської ради Іван Волошин, який створив фіктивну організацію "Антикорупція", через яку під виглядом боротьби з корупцією бореться з тими, хто стоїть на перешкоді його власним корупційним діям.

18 травня 2014р.

Теги: Офіцинський, корупція

Коментарі

Сміх 2014-09-12 / 20:53:34
Сміх тай годі,проффесор і спісователь в одній особі очолив боротьбу з корупцією. Це той, для якого старости збирають з групи данину за екзамен чи залік, причому сума виходить чималенька. Може, він ці гроші вкладе в антикорупційну боротьбу з самим собою та хабарниками такого ж штибу? Як-от один з родоначальників хабарництва в Ужну Паплюжин та його наслідниця Фабіан, як супер-філософ Гвоздяк, як Мікловда, як Бисага, як Рошко Мішко, також "спісователь", як і Офіс та ін. Ото вийде команда!
Пане ректоре, доки терпітимете в УжНу цих негідників?! Вони вам скоро фронду зорганізують! Під орудою Феді Ващука...

кукушка 2014-05-19 / 23:15:46
дурний Офіс...

Путін***ло 2014-05-19 / 10:09:25


Головним заступником Офіцинського у цій "поважній" організації обов"язково має стати його друг, рідкісна хапуга, унікальний фарисей, істота, позбавлена елементарного поняття про честь і совість ФЕНИЧ. Отоді корупції в Закарпатті настане капець. Всі гроші підуть у кишені цих "помилок природи". Шановні закарпатці, як ви думаєте, чому люстрація в УжНУ померла, так і не почавшись?


НІК 2014-05-19 / 09:05:39
Шандора гнати в шию з ректорату, це ще та гпида...Він лише і знає,що гроші заколачувати, а гідності в нього ноль.Моя думка-він ще й досі в обіймі з Ващуком, він так званий у нього інформатор...

ВАСЯ 2014-05-19 / 08:56:11
ПИСАКИ! Що ви за люди? Зводите рахунки з своїми недругами, антипатиками? Задрите нормальним , успішним людям! ТОму на кожному кроці намагаєтесь їх обгадити! ДАВИТЬ ЗАКАРПАТСЬКА ЖАБА!

IN RE 2014-05-19 / 08:50:33
Жарти-жартами, але якщо Смоланка не добє всю корупційну сволоту - і в першу чергу ващуківців - універу через декілька місяців буде хана... Вони піднімають голови та починають групуватися. Місце збору - бужня "Veranda" на чолі з ферком-комбінатором! Вчора там було засідання на цю тему...

історик 2014-05-19 / 00:29:39
А в заступники Офік візьме ФЕНИЧА!

Палінчак 2014-05-18 / 21:37:12
Рома не дой Бог!
Ти знаєш шо я зроблю....

адвокат 2014-05-18 / 18:18:30
Такую же организацию \Антибюрократ\ создал в Ужгороде адвокат-взяточник ЛАЗАРЕНКО АЛЕКСЕЙ ВИКТОРОВИЧ.

варош 2014-05-18 / 16:57:17
Дякуючи такій позиції судів щодо корупціонерів та брехні,здирництву з боку посадовців маємо в Україні те,що маємо.Палаючий у боях з сепаратистами сучасний Донбас,безробіття і постійну кризу в економіці.

Рома 2014-05-18 / 16:08:54
попустися, бо й рочок не протягнеш, дурбецало.

Xoxma 2014-05-18 / 16:01:16
Спочатку слід довести справу про себе до Законного завершення! Шановні закарпатці та громадські організації! Берім під громадський контроль справу Офіцинського, яка десь застрягла! Публічність - його кара. Після суду може висувати будь-які ініціативи. А так виглядає, що він стає месником для всіх і буде тепер всіх недругів "оприлюднювати". Та хто повірить циніку і брехуну? Шістьорок обіжених, правда, наплодив усюди. На них і розраховує. Хто співпрацює з Офіцинським, то такий самий жулик як і він! Формуймо списки його "товаришів"! Ганьбить і далі чужий йому Ужгород. Фуй...

Василь 2014-05-18 / 15:59:10
Це з серії - Якщо хочеш побороти корупцію - треба її очолити..

Патріот 2014-05-18 / 15:52:02
Кожному корупціонеру - по власній антикорупційній організаціі :-)

Мері 2014-05-18 / 15:41:22
А Палінчака хай зробить у цьому комітеті своїм заступником. Оце буде тандем антикорупціонерів.

Романе, Романе 2014-05-18 / 15:39:20
Ганьбив би ся, Романе! Сидів би тихо та очі в пол опустив.
Совісти в людей ни є гет чисто, а ще й в таких вчених.
Про корупцію він знає не з книжок – ясно, що не з книжок знаєш.

унгварський 2014-05-18 / 15:31:05
Оце прикол!Гіршої реклами такій новоствореній конторі,як сам Офіцинський не треба!

Ваня 2014-05-18 / 15:19:56


****а ти Романе. Прокуратура тя зїсть за це!


Ваня Волошин 2014-05-18 / 15:14:46
Це як "и в борьбе с зелёным змеем побеждет змей" :)

Лікар 2014-05-18 / 14:57:25
А ще так діє захисник "прав пацієнтів" чи то лікар, чи то московський піп, чи то кореспондент власної газети відомий Степан Біляк

НОВИНИ: Кримінал

19:41
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 12
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії