Трудова конференція УжНУ проголосувала за Смоланку як ректора УжНУ: за - 284 делегати (ФОТО)

За внесення кандидатури Володимира Смоланки на розгляд Міносвіти для призначення ректором Ужгородського національного університету проголосували 284 делегати трудової конференції УжНУ. Результати таємного закритого голосування оголосив голова лічильної комісії Ігор Студеняк.

Трудова конференція УжНУ проголосувала за Смоланку як ректора УжНУ: за - 284 делегати (ФОТО)

Підрахунок голосів, попри те, що мав би проводитись в окремій кімнаті, вівся лічильною комісією на столі привселюдно - за таке рішення на конференції проголосували одноголосно.

До бюлетенів на виборах було внесено кандидатуру Володимира Смоланки як претендента на посаду ректора УжНУ. 

Як повідомив за результатами підрахцнку голосів голова лічильної комісії Ігор Студеняк, делегатами до конференції було обрано 300 осіб. З них зареєструвались 287, для голосування було видано 287 бюлетені. При підрахунку голосів виявлено наступні результати: за - 284 голоси, проти - 2, недійсний - 1. 

Протокли засідання конференції трудового колективу, а також протоколи лічильної комісії разом з пропозицією по претенденту на крісло ректора УжНУ мають бути подані в Міністерство освіти та науки не пізніше 25 квітня.

Як зазначив під час короткого виступу після оголошення результатів представник Міносвіти Микола Легенький, процедура конференції була проведена без порушень, і "у міністерстві обовязково дослухаються до думки колективу вишу".

Володимир Смоланка, своєю чергою, подякував колективу за довіру, "всім, хто голосував як позитивно, так і негативно", пообіцявши зробити все, аби ті, "хто голосував проти, зрозуміли, що це було хибне рішення"

Тетяна Кашуба, Закарпаття онлайн

23 квітня 2014р.

Теги: конференція, УжНУ, ректор, Смоланка

Коментарі

ЗвіздЄЦ ПР 2014-04-30 / 14:08:48
Різниця в тому, що Смоланка сказав, що займатиметься цим пощза роботою і не втягуватиме в політику університет:

http://zakarpattya.net.ua/News/123056-Smolanka-kazhe-shcho-zaimatymetsia-politykoiu-u-nerobochyi-chas-ale-hotovyi-u-peredvyborchu-kampaniiu-ity-u-vidpustku

http://zakarpattya.net.ua/News/123064-V.o.-rektora-UzhNU-Smolanka-ne-porushuie-vyborchoho-zakonodavstva-%E2%80%93-OPORA

Як робив Ващук ми знаємо.

не розумію.... 2014-04-30 / 13:50:11
Смоланка офіційно став довіреною особою кандидата в президенти Порошенка. Поважаю й одного, і другого.
Але не розумію: яка тоді різниця між Ващуком, який працював на політиків, і Смоланкою??
(публікація Опори:
Закарпаття: довірена особа Порошенка – ректор, який поки у відпустку не йде (http://oporaua.org/news/4748-zakarpattja-dovirena-osoba-poroshenka--rektor-jakyj-poky-u-vidpustku-ne-jde)

філолог 2014-04-29 / 21:20:32
До філологічної братії. То ти, Фединишинцю, таку гидоту пишеш? Напевно, мітиш на премію (ш)Нобеля.

студенту 2014-04-29 / 00:27:02
а зараз костенко навіть памятник Небесній сотні готує, лиш би не згадували його заборону студентам на мітинги ходити проти Ващука. ганьба! але це йому не допоможе. Слава Україні!

студент стомату 2014-04-28 / 00:14:00
повну люстрацію на стоматологічному факультеті! занадто багато перевертнів, котрі Ващуку лизали, а тепер намагаються замакуватися.

До філологічної п***до братії послання 2014-04-27 / 14:03:36

Ви щурі продажні, ви гниль міська
Ви пердуни, ви падаль
Ви москалі, ви жиди
Ви "патріоти", коли Вам треба
Ви "борці" за власний гаманець
Ви мертві "науковці" без науки і навчання
Ви пенсіонери
І вам кінець.
"Шановні" кандидати філологічних наук, які так вдало тут тролять, Ви давно вже вижили з розуму, Вас давно пора з почестями відправити на кальварію, Ваш кітч вже пройшов.

до міні -стерви 2014-04-27 / 09:25:47
А то не біда, що закону про люстрацію в Україні нема? Чи УжНУ сам здатен такий закон прийняти? Які ви наївні.

міні-стерва 2014-04-26 / 22:10:47
не спішіть та не тисніть на Смоланку. Йому ще потрібно пройти кадрову комісію МОНУ, після чого буде підписано наказ про його призначення ректором та укладено контракт на 7 років. А далі - по морді всім покидькам. Вважаю за доцільне створити свій університетський люстраційний комітет з числа нормальних, не забруднених та незаангажованих студентів, викладачів, інженерно-технічного персоналу. Всілякі суранки, всі декани, проректори, завкафедри повинні пройти люстрацію. Хто нормальний і чесний - боятися нічтого. А падлюки отримають певні науки!
Слава Україні!!!

65621 2014-04-26 / 15:01:17
Збита вже фраза "Хороша людина – не професія"...
Професіонал? Однозначно. У нейрохірургії.
Чи ректор достойний?
Лише конкретна діяльність покаже.
Поки що є декларації.

12656 2014-04-26 / 13:45:35
Смоланка - достойний ректор! Хороша людина і професіонал!

До читача 2014-04-26 / 09:34:06
Все вірно: стаття про чудову людину, патріота, лікаря від Бога, та й гіршого ректора вже не витримає наша Срібна земля. А от з ким йому йти далі - тут все сказано. Володимир Іванович зуміє все розставити не свої місця. І у цьому повинні допомогти усі - заради полеглих Героїв майдану!!!

До 12454 2014-04-26 / 09:28:39
Та за такі факти шумицьким самим треба тікати у крим. Невелика втрата - вони ж приїжджі. Гарно пристосувалися. Заради мети - по трупах йшли. Це ж злочин. Цікаво СБУ невідомі ці факти? А де люстраційний комітет? Знаєте, інколи диву даєшся, які вони (ті, що присмоктались на нашій землі) завзяті - тільки інколи, за їх словами, "трішки місцеві заважають - цей-во, той-во)Ганьба таким певдопатріотам. Небесна сотня вас прокляне:шумицьких, офіцинських... Слава Україні!

викладач 2014-04-26 / 07:02:38
Люстрацію повинна пройти зав.віділом кадрів ЗакДУ, яка виконувала всі накази Ващука, особливо при об'єднанні.Чекаємо перевірки її діяльності.

12454 2014-04-25 / 23:39:32
Закарпатська СБУ прослуховувала телефони активістів ЄвроМайдану
Про це свідчать документи, що їх оприлюднив власкор Нового каналу на Закарпатті Віталій Глагола. А пані Шумицька чоловіку Вові ще доучила прослуховувати і абонетів з УЖНУ такими прізвищами:
Сливка О.Г.
Студеняк І.П.
Барчан В.В.
Пахомова С.М.
Джоганікк Я.І.
Сабадош І.В.
Шпеник О.О.
Бідзіля, Ю.М.
Шаповалова-Гриць Г.В.
Шебештян Я.М,
Сенько І.М.
Суран Т.І.
Брандіс О.С.
Гоца Е. Д.
Пискач О.Д.
Статєєва В.І.
Галас Б.К.
Галас А.М.
Розумик Т.І.
і.т.д.


цікавий 2014-04-25 / 19:05:13
Цікаво чи наведе порядок пан Смолонко на ФПО? Там за всі курси мож дати грошики і не ходити.

проффком 2014-04-25 / 13:01:31
А як там із Тамарою Іванівною Суран?

ги-ги 2014-04-25 / 10:16:13
Чмошна братія знов заворушилася... Особливо з філологічного болота. :-))
Перевибори – цілком логічна річ у випадку, коли людина дискредитувала себе паскудними вчинками. Коли керівник на своєму місці і доводить це конкретною працею, нові вибори, крім внесення атмосфери невизначеності, нічого не дадуть.
Лайноноси, які тут узялися тролити чинних деканів, більша частина котрих – порядні люди, самі мають рильце в пушку. Мають за що хвилюватися. Так що припиняйте звиздіти, вічні жидокомсомольці :-))
А Смоланка розбереться, якщо захоче, з ким можна і треба працювати.

ДОЦЕНТ 2014-04-25 / 09:11:14
Всі повинні пройти перевибори! Климко, Дуло, Фенич, Шумицька, Маринець, Палінчак, Росоха,Лазур Я., Болдижар, Фазекош, Бисага,Сідак М, Поп С., декан факультету туризму Габчак. А сволоч БЕВЗЮКА просто треба за всі його діяння- РОЗСТРІЛЯТИ!

Люстрацію 2014-04-25 / 09:05:45
Геть з університету: Ніколайчука, Лемака, Пересту, Офіцинського, Височанського, Шандора та Фенича, Це вони привели Ващука - великого комбінатора Закарпатської освіти.
Ми за ректора Смоланку!
З ним ми наведемо порядок в нашому університеті!
Слава Україні!

історик 2014-04-25 / 09:01:30
Коли перевибори Фенича! Ми хочемо змін! Нам не потрібний хапуга, нікчема Фенич!

НОВИНИ: Соціо

22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
» Всі новини